Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Χαρίζω 900 μονάδες Puregon και 1 κουτί Arvecap σε όποιο κορίτσι προσπαθεί για μωράκι..Είμαι στην περιοχή της Θεσσαλονίκης..Ελπίζω να βοηθήσω!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 1 ώρα, ο/η Ντέμου είπε:

Καλησπέρα σας!Χαρίζω 900 μονάδες Puregon και 1 κουτί Arvecap σε όποιο κορίτσι προσπαθεί για μωράκι..Είμαι στην περιοχή της Θεσσαλονίκης..Ελπίζω να βοηθήσω!

Καλησπέρα. Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα 

στις On 1/6/2020 at 8:38 ΜΜ, ο/η Ντέμου είπε:

Ψάχνω το puregon εγώ και μέρες και είναι σε έλλειψη θα με βοηθούσαμε παρά πολύ αν μπορούσατε να μου το δώσετε σας ευχαριστώ πολύ 

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΛ είπε:

Ψάχνω το puregon εγώ και μέρες και είναι σε έλλειψη θα με βοηθούσαμε παρά πολύ αν μπορούσατε να μου το δώσετε σας ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα, σου έστειλα πμ

στις On 11/7/2020 at 11:54 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, σου έστειλα πμ

Καλημερα, μήπως ειναι διαθέσιμες ακόμα οι puregon?

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mardi είπε:

Καλημερα, μήπως ειναι διαθέσιμες ακόμα οι puregon?

Καλημέρα κοπέλα μου, όχι τις έδωσα. Ελπίζω να έχει κάποια άλλη κοπέλα να σε βοηθήσει. Ρώτησε και στο θέμα Μελλοντικές μανούλες με εξωσωματική 2021

στις πριν 23 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, όχι τις έδωσα. Ελπίζω να έχει κάποια άλλη κοπέλα να σε βοηθήσει. Ρώτησε και στο θέμα Μελλοντικές μανούλες με εξωσωματική 2021

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση :)

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλο αυτό που δε νιώθεις βάρος... Εγώ νιώθω βάρος όταν σηκώνομαι από κρεβάτι, τουαλέτα, καναπέ...  Τόσο μικρή κοιλιά ε;;;;Καλυτερα για να μη κουράζεσαι.... Κ εμένα μου λένε γνωστοί κ φιλοι ότι έχω μικρή κοιλιά για το μήνα που είμαι... Όσο για τα κιλα, τραγικό, μόνο ένα πηρα ακόμα τον προηγουμενο μήνα... Είναι βέβαια κ τα γλυκά που δεν τρωω και τα φαστ φουντ.... Για τις συσπασεις, δεν ξέρω αν έχω σίγουρα κ αν είναι συσπασεις... Έτσι όπως μου τις περιεγραψε η μαία ίσως να έχω, αλλά είναι ελάχιστες... Θα το πω στον γιατρό βέβαια την επόμενη εβδομάδα....  Εσυ συσπασεις έχεις;;αυτές τις προπαρασκευαστικες;;;Και για τον πονο τι να κάνεις, υπομονή.... Κοντευεις!!!! 
    • Ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση Κατερίνα μου!!
    • Κ μένα έτσι ξεκίνησα να την νιωθω μια δυο μέρες κάτω από τον αφαλό!!μετά άρχισαν κάτι σαν τραβήγματα κ τώρα που είμαι στη 18η νομιζω κάποιες φορές καταλαβαίνω που είναι.
    • Περαστικα σου κοριτσι μου, μη φοβασαι καθολου, οτι φαρμακα δινουν ειναι ακινδυνα για το μωρο μας, καλυτερα να αντιμετωπισεις το μικροβιο να σαι σιγουρη!! Ολα καλα θα ειναι!!
    • Τελικά ένα μικρόβιο είναι κ μου έδωσε αντιβίωση κ υπόθετα!κ μετά ξανά καλλιέργεια εσένα έφυγε αμέσως η ουρολοίμωξη μόλις τελείωσες τα χαπια?7 μέρες θα τα πάρω! στεναχωριέμαι μήν παθει τπτ το μωρο!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...