Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια είπα να άνοιξη αυτό το θέμα να γελασουμε λίγο και να πούμε τι παράξενα κάνουν τα παιδάκια σας εγώ Εχω ενα μπεμπακο 8 μηνών που τώρα έχει βρει να μου τραβάει την γλώσσα για να την βγάλει επίσης θέλει να βγάλει και τα δόντια μου Εχω πεθάνει στα γέλια δεν ξέρω μάλλον δεν έχει καταλάβει τι είναι και τα τραβάει εσάς τι κανουν τα μικρούλια σας τι ευτυχία είναι μωρέ κάθε φορα σε κάνουν και γελάς 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου αυτήν την στιγμή φόρεσε ένα σακάκι και μια γραβάτα και παριστάνει στον καθρέφτη τον Mr. Bean!😆

Το τι γέλιο έχω ρίξει δεν λέγεται!🤣

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ο δικός μου αυτήν την στιγμή φόρεσε ένα σακάκι και μια γραβάτα και παριστάνει στον καθρέφτη τον Mr. Bean!😆

Το τι γέλιο έχω ρίξει δεν λέγεται!🤣

Χαχαχαχαχαχαχαχα ποσο είναι μωρέ ο φατσας σου χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει στα γέλια

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ποσο είναι μωρέ ο φατσας σου χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει στα γέλια

Σε λίγες μέρες θα γίνει 4!

Άστα penny μου έχουν να δουν ακόμα τα μάτια σου! Εμένα γενικά έχει πάθει μια κρίση ταυτότητας!😆😆😆😆 Ντύνεται αστυνομικός, πιτζαμοήρωας, οδοντίατρος, γενικά ότι μπορείς να φανταστείς. Η πλάκα είναι ότι μπαίνει στο πετσί του ρόλου κάθε φορά! Ούτε ηθοποιός να ήταν! Μαγικά και πανέμορφα πλασματακια είναι! Όλα τους! 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Nefeliap Σε ευχαριστώ κορίτσι εύχομαι να είναι έτσι..😍 κάνω υπομονή μέχρι Δευτέρα θα έχει ξεκαθαρίσει 😉    
    • Ξέρεις περίπου ποτέ αναμένεται να βγουν τα αποτελέσματα? Και μεις τα περιμένουμε! Όντως ακριβώς ίδιες πέφτουν οι βδομάδες μας! Και γω υπολογίζω γύρω στα 1400 να είναι! Από ύψος δεν ξέρω. Δεν το ανέφερε στα τελευταία ραντεβού. Μόνο κοιτούσε να αναπτύσσεται σωστά οπότε δεν έχω ιδέα πόσο ύψος έχει! Βέβαια το μηριαίο ήταν ακριβώς στη 50η θέση στην καμπύλη όπως και όλες οι μετρήσεις του οπότε θα μπορούσα να βρω και το ύψος του αλλά δεν το σκέφτηκα νωρίτερα! Θύμισε μου πότε πας για ντοπλερ; Τα πήρατε και τα δωράκια σας!!!! Υπάρχει και μια σελίδα που μπορείς να κάνεις εγγραφή και σου στέλνουν ένα κουτί με " δωράκια" αλλά δεν την θυμάμαι. Θα την ψάξω όμως και θα σας ενημερώσω
    • Καλημερα! Εγω πιστευω θα βγουνε και αλλα και οτι ειναι νωρις ,αν και δεν ειμαι η ειδική για να απαντησω διοτι σε μενα ουτε τοσα δεν εβγαιναν,2 και πολυ μου ηταν ..και οχι στην δευτερη αλλα στη τελευταια μερα ενεσεων..μη στεναχωριεσαι ομως  γιατι δεν θελουμε πολλα αλλα λιγα και καλά!!
    • Το είδα και γω προχθές... Τι φάση??? Κανονικά πότε ξεκινάνε οι εκπτώσεις; Έχω από τα ανήψια μου αρκετά γυάλινα της nuk οπότε πήρα μόνο 2 θηλές. Και μου έκαναν δώρο και ένα ακόμη της nuk. Τώρα σκέφτομαι όμως να πάρω ένα ακόμη που είναι για τους κολικούς να βρίσκεται ή κάποιο που να μοιάζει θυμίζει τον θηλασμό όπως αυτά που έγραψες. Και πήρα και δύο πιπίλες. Δεν θα πάρω άλλα προς το παρών. Μόνο αφού γεννήσω αν δω ότι τα χρειαζόμαστε.  Ναι η αλήθεια είναι τώρα γύρισα άλλος άνθρωπος! Ελπίζω απο την άλλη Δευτέρα να μπορέσω να πάω πάλι λίγες μέρες!  Αύριο έχω ραντεβού και θα του ζητήσω να μου γράψει μια αναρρωτική γιατί δεν μπορώ να οδηγάω πλέον κάθε μέρα τόσα χιλιόμετρα πήγαινε έλα. 24/7 είναι η τελευταία εργασιμη. Λιγότερο από τρεις εβδομάδες έμειναν για να ξεκινήσει η άδεια τοκετού οπότε ούτε στη δουλειά δημιουργείται πρόβλημα αφού ήδη θεωρούσαν δεδομένο ότι δεν θα γυρισω νωρίτερα. Είναι και λόγω της κατάστασης του ιου λίγο επίφοβο να είμαι στη συγκεκριμένη δουλειά οπότε μου πρότειναν και οι ίδιοι να βγω με αναρρωτική.  Ναι μωρέ το πιστεύω πολύ το 18! Χαχαχαχαχα άσε ο καθένας τον χαβα του!!! ΠΣΚ δεν βολεύει λόγω δουλειάς!!! Βέβαια μετά το σκέφτηκε αλλιώς... Βολεύει Παρασκευή τελικά, για να βγούμε από το μαιευτήριο Δευτέρα και να μπορεί να είναι σπίτι πιο άνετος τις πρώτες μέρες!!! 🤣  Ακόμη δεν έχω διαβάσει τίποτα και δεν θέλω κιόλας! Το αποφεύγω γιατί ξέρω ότι στο τέλος θα επηρεαστω. Και φίλες μου που γέννησαν πρόσφατα τους είπα δεν θέλω να ξέρω τίποτα μέχρι να μπω στον μήνα μου. Προτιμώ προς το παρών να ζω στην άγνοια και να είμαι ήρεμη!  Καλέ μια χαρά είναι τα κιλά σου εσένα! Μισο κιλό την εβδομάδα ε;;;; Αλλά και μισό κιλό να παίρνεις τώρα την εβδομάδα και να πάρεις αλλα 4-5 θα είσαι σούπερ! Δεν είναι όντως πολλά! Σίγουρα θα βοηθήσει και το ότι δεν τρως ζάχαρη! Εγώ φοβάμαι μην ξεφύγω πάνω από το μισό κιλό την εβδομάδα. Μέχρι τόσο μένω στα κιλά που πρέπει!   
    • @Taggeris με το καλό κορίτσι μου να υποδεχθείς τα εμβρυάκια σου και να γαντζωθούν εκεί για τα καλά για 9 μήνες!!! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...