Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παράξενα που κάνουν τα μωρά μας


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια είπα να άνοιξη αυτό το θέμα να γελασουμε λίγο και να πούμε τι παράξενα κάνουν τα παιδάκια σας εγώ Εχω ενα μπεμπακο 8 μηνών που τώρα έχει βρει να μου τραβάει την γλώσσα για να την βγάλει επίσης θέλει να βγάλει και τα δόντια μου Εχω πεθάνει στα γέλια δεν ξέρω μάλλον δεν έχει καταλάβει τι είναι και τα τραβάει εσάς τι κανουν τα μικρούλια σας τι ευτυχία είναι μωρέ κάθε φορα σε κάνουν και γελάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου αυτήν την στιγμή φόρεσε ένα σακάκι και μια γραβάτα και παριστάνει στον καθρέφτη τον Mr. Bean!😆

Το τι γέλιο έχω ρίξει δεν λέγεται!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ο δικός μου αυτήν την στιγμή φόρεσε ένα σακάκι και μια γραβάτα και παριστάνει στον καθρέφτη τον Mr. Bean!😆

Το τι γέλιο έχω ρίξει δεν λέγεται!🤣

Χαχαχαχαχαχαχαχα ποσο είναι μωρέ ο φατσας σου χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει στα γέλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ποσο είναι μωρέ ο φατσας σου χαχαχαχαχαχαχαχα Εχω λιώσει στα γέλια

Σε λίγες μέρες θα γίνει 4!

Άστα penny μου έχουν να δουν ακόμα τα μάτια σου! Εμένα γενικά έχει πάθει μια κρίση ταυτότητας!😆😆😆😆 Ντύνεται αστυνομικός, πιτζαμοήρωας, οδοντίατρος, γενικά ότι μπορείς να φανταστείς. Η πλάκα είναι ότι μπαίνει στο πετσί του ρόλου κάθε φορά! Ούτε ηθοποιός να ήταν! Μαγικά και πανέμορφα πλασματακια είναι! Όλα τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...