Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κ έχεις 16 μέρες ωχρινικη αν θυμάμαι καλά; Πέρασε αλλά ακόμα έχω φούσκωμα κ ζόρι😢😢😢
    • Εγω το βράδυ ζορίζομαι να αλλαξω πλευρό πλέον πρέπει να κρατιέμαι από κάπου για να γυρίσω 😂 σημερα το βράδυ είχαν μουδιάζει και τα χέρια μου ξύπνησα να πάω τουαλέτα και ειδα ότι  είχαν πρηστει έβγαλα δαχτυλίδια με ζόρισαν λίγο να βγουν.. μακάρι μόνο μην με πιάσει πάλι το σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα 😕
    • με πέθανες με το Sailormoon!!!!  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  πολ΄υ δυνατή κι η Πάργα κι η Χαλκιδικάρα εννοείται, απλά δεν είναι εύκολη πρόσβαση από Πορτογαλία. Δυστυχώς εκτός από Αθήνα και κάποια νησιά όπως η Κρήτη δεν έχει απευθείας πτήσεις για αλλού και είναι λίγο δύσκολα να βρεις το δ΄ρομο σου αν δε ξ΄ερεις από Ελλάδα γενικά πιστεύω...! Την κοπέλα που μου φτιάχνει τα νύχια την έστειλα τώρα 2 εβδομάδες roadtrip στην Ελλάδα! αλλά της έβγαλα πρόγραμμα φουλ 🤣🤣🤣 το υπουργείο τουρισμού να μου στείλει κανένα δώρο για το μωράκι παρακαλώ  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣 
    • πωπω εσύ κορίτσι μου @Kate1992 όντως το περνάς πολύ ζόρικα... κουράγιο και έυχομαι να καταλαγιάσουν τα συμπτώματα και για σένα! καλά κι εμένα αν δεν ήταν ο σύντροφός μου δε ξέρω πως θα επιβιώνα 🤣 έχω μαγειρέψει 3-4 φορές το πολύ από τότε ποτε μάθαμε για την εγκυμοσύνη. Ακόμα κι εγώ που δεν έχω εμετούς συστηματικά, η μυρωδιά της κουζίνας με αηδιάζει και πολλές φορές μου προκαλεί αναγούλα. Δλδ το ψυγείο και το πλυντήριο πιάτων τ' ανοίγω κλείνοντας τη μύτη πλέον και μετά φεύγω τρέχοντας λες κι έπεσε χειροβομβίδα 🤣  Εγώ πάλι χθες είχα ένα δύσκολο απόγευμα... Κουράστηκα πολύ και στη δουλειά γιατί είχα πολλά μίτιγκ και παρουσιάσεις, οπότε κατά τις 4 που τελείωσαν αυτά, ήμουν off... Είχα ζαλάδες, με πονούσε τόσο πολύ η μέση μου, την έβγαλα ξάπλα όλο το απόγευμα, μόνο για βραδινό σηκώθηκα και μετά ξαναέπεσα. Ξυπνούσα και μες το βράδυ για τουαλέτα και σε κάποια φάση είχα κ΄ραμπες περιόδου... Φοβήθηκα η αλήθεια είναι, αλλά ήμουν τόσο κουρασμένη που κοιμήθηκα άμεσα.. Τώρα είμαι καλά, εξακολουθούν τα πρωινά σε μένα κι είναι οκ, μετά το μεσημέρι μου βγαίνουν ό,τι είναι από συμπτώματα. Τυχερή που βλέπεις το μικρό σου τόσο συχνά!! εγώ επειδή πάω σε νοσοκομείο, παρόλο που είναι ιδιωτικό, δεν κάνουν όσο συχνά θέλεις, μόνο αν συντρέχει κάποιος σοβαρός λόγος κι αυτό πάλι σου λένε να πας στα επείγοντα... Είπα να κάνω υπομονή μέχρι την αυχενική αλλά η 1,5 εβδομάδα μου φαίνεται αιώνας 😫 @Kiddo τελευτάια φορά το είδα 8+3, σήμερα είμαι 10+1, οπότε όντως έχει περάσει κάποιος καιρός...Τώρα βλέπω ότι εδώ στη γειτονιά μου έχει ένα κέντρο που κάνουν αυτά τα 3Δ και 5Δ υπερηχογραφήματα και βλέπω ότι έχουν και ραντεβού για μαιευτικό έλεγχο, ίσως περάσω μια βόλτα 🤪 θα πάρω τηλ λίγο αργότερα να δω μήπως έχουν κανένα ραντεβού μες τη βδομάδα. @Elli13 καλή επιτυχία για σήμερα, περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! όλα καλά θα πάνε, αφού πήγες κι εχθές στο γιατρό σου και ήταν καλά το μωράκι, μην ανησυχείς για τίποτα ❤️
    • Κι εμένα έχει αρχίσει και στριμώχνεται η μπουμπού. Κάνει βέβαια ακόμα κωλοτούμπες αλλά με πονάει για να μπορέσει να γυρίσει. Ευτυχώς όμως που τη χαιδεύω και της μιλάω κι έτσι τη βοηθάω να γυρίσει λίγο πιο εύκολα και γρήγορα!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...