Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαγιό πάνα ή απλό;;;


Recommended Posts

Από 1 χρονών και πάνω τι μαγιο εχετε φορεσει στα μωρα σας; Μας χρειαζεται το μαγιό πάνα ή ειναι αχρείαστο προιόν; Δεν ξερω αν πρεπει να διαλέξω μαγιο πάνα ή ενα κλασικό μαγιουδακι βερμουδιτσα κι ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Εγω απλο μαγιο θα της παρω όπως είχα κ στη μεγαλη. Μήπως ποση ωρα θα κάθεται μεσα στο νερο; θα μπαινει , θα βγαίνει, θα την ξεπλενω λιγο κ θ της βαζω πανα κανονικη για να καθεται στην παραλια. Ελπίζω να της αρεσει τ νερο βέβαια κ να μην έχουμε δραματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni Ωραια! Κι αλλες γνωστες μου μαμαδες ειπαν οτι ειχαν κανονικο μαγιό. Για να δουμε, θα δοκιμασω απλό. Θελω να πιστευω οτι δε θα κανει κακα μεσα στη θαλασσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια δεν πήγαμε ακόμα θάλασσα εμείς αλλά έχω δει ότι υπάρχει πανα βρακάκι που είναι για τη παραλία και να μπει στο νερό δεν φουσκώνει όπως το κλασικό...επίσης δεν εχεις και φόβο για κακά με αυτό γιατί είναι πάντα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε τ κλασικό φουσκώνει. Εγω στη μεγάλη μ ειχα κ απο τα 2. Δ είδα καμια ουσιαστική διαφορα. Κακα μεσα στη θαλασσα δ εκανε ποτε. Εχουν κ οι 2 πολύ σταθερες ωρες οσον αφορα τ εντερο τους😂. Επειτα ειναι σε ηλικια π τα κακακια τους ειναι αρκετα στερεα. Στα orchestra  πάντως ειχε περυσι πολύ οικονομικα μαγιο κ πανες μαγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Εγώ της φοράω πάνα βρακάκι θαλάσσης και είμαι ήσυχη. Όταν θα βγούμε της βάζω την κανονική πάνα και παίζουμε μέχρι τελικής πτώσεως και δικής μου και της πάνας...όταν παίζει στην παραλία κάνει πάντα κακά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...