Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αίμα εμφύτευσης ή περίοδος??


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι νέο μέλος κι ελπίζω να θέτω στο σωστό σημείο το ερώτημα μου..

Λοιπόν, έχω κύκλο 24-29 ημερών. Τελευταία περίοδος στις 13 Απριλίου. Επαφές την 9η και 11η μέρα. Σήμερα είδα λίγο αίμα στο σερβιετακι και ελάχιστο στο σκούπισμα. Επειδή ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός δεν είμαι σίγουρη για το ποια μέρα ακριβώς περιμένω περίοδο.. 

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω, υπήρχε κάποια κοπέλα που να είδε αίμα κοντά στην ημερομηνία που περίμενε να αδιαθετησει αλλά τελικά να ήταν έγκυος;;

Να σας πω επίσης ότι τις τελευταίες μέρες είχα πονακια περιόδου και κάποια άλλα "συμπτώματα" αλλα ξέρω ότι πολλές φορές είναι και στο μυαλό μας...

Ευχαριστώ για το χρόνο σας κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπέλα μου.,,, συνήθως το αίμα τις εμφύτευσης λένε πως είναι κοντά στην ημερομηνία περιόδου!!! Άρα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ήταν αυτό.,, σου το εύχομαι.,,, όσο για τους πόνους περιόδου όλες οι κοπελες λένε πως είναι ίδιο σύμπτωμα.,, σου εύχομαι να έχεις ένα μπεμπακι στην κοιλιτσα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...