Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολλά συμπτώματα...ελπίζω... φοβάμαι


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούργια εδώ.ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!θελω να μάθω εμπειρίες για να μην παίρνουν τα μυαλά Μ αέρα(χαρά).3 μερες πριν την περίοδο είχα 3 σταγόνες αίμα αυτό μόνο μετά άρχισε ο πόνο στήθος κοιλιά μέση πολύ αφιριμαδα κάνω τεστ στην 2 μέρα καθυστερήσης αρνητικό 3 μέρα αρνητικό..τα συμπτώματα παραμένουν είμαι στην έκτη μέρα με λίγα δέκατα από χθες κ φοβάμαι να κάνω λέω να περιμένω στις 10 μέρες!είχε κάποια περάσει κάτι παρόμοιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούργια εδώ.ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!θελω να μάθω εμπειρίες για να μην παίρνουν τα μυαλά Μ αέρα(χαρά).3 μερες πριν την περίοδο είχα 3 σταγόνες αίμα αυτό μόνο μετά άρχισε ο πόνο στήθος κοιλιά μέση πολύ αφιριμαδα κάνω τεστ στην 2 μέρα καθυστερήσης αρνητικό 3 μέρα αρνητικό..τα συμπτώματα παραμένουν είμαι στην έκτη μέρα με λίγα δέκατα από χθες κ φοβάμαι να κάνω λέω να περιμένω στις 10 μέρες!είχε κάποια περάσει κάτι παρόμοιο???

Δευτερα χοριακη!!!! Μη ζεις σε τέτοια αγχώδη κατάσταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2020 at 4:30 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

Γεια σας κορίτσια είμαι καινούργια εδώ.ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!θελω να μάθω εμπειρίες για να μην παίρνουν τα μυαλά Μ αέρα(χαρά).3 μερες πριν την περίοδο είχα 3 σταγόνες αίμα αυτό μόνο μετά άρχισε ο πόνο στήθος κοιλιά μέση πολύ αφιριμαδα κάνω τεστ στην 2 μέρα καθυστερήσης αρνητικό 3 μέρα αρνητικό..τα συμπτώματα παραμένουν είμαι στην έκτη μέρα με λίγα δέκατα από χθες κ φοβάμαι να κάνω λέω να περιμένω στις 10 μέρες!είχε κάποια περάσει κάτι παρόμοιο???

Θα συμφωνήσω με τη @Dimitra75 Τα τεστ κοστίζουν όσο μια χοριακη. Καλύτερα κάνε σε ένα μικρό βιολογικό για να ξέρεις σίγουρα. Τα τεστ κάνουν κ λάθη καμία φορά ενώ η χοριακη οχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...