Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου ... τι κάνετε; Πως είστε; 

Καλημέρα κορίτσι μ.ξενυχτες είμαστε γιατί η μικρή έχει 2 βράδια που ξυπνάει συνέχεια ενώ το είχαμε στρώσει κάναμε ένα 6ωρο κ δεν ένα τετράωρο τώρα ανά 2ωρες ξυπνάει κ την μέρα Ανανία ώρα γκρίνια ι για να κοιμηθεί.εσεις τι κάνετε??κοιμαστε καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.ξενυχτες είμαστε γιατί η μικρή έχει 2 βράδια που ξυπνάει συνέχεια ενώ το είχαμε στρώσει κάναμε ένα 6ωρο κ δεν ένα τετράωρο τώρα ανά 2ωρες ξυπνάει κ την μέρα Ανανία ώρα γκρίνια ι για να κοιμηθεί.εσεις τι κάνετε??κοιμαστε καλά?

Ωχχχχ’! Εμένα ευτυχώς γκρινιάζει και κλαει μόνο την μέρα.,. Χτες κοιμήθηκε 10.30 και σήμερα ξύπνησε 9.30! Πρώτη φορά τόσο πολύ! Αλλά την μέρα δεν θέλει να τρώει κλαει και δεν κοιμάται.,. Δεν ξέρω τι τον πιάνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ωχχχχ’! Εμένα ευτυχώς γκρινιάζει και κλαει μόνο την μέρα.,. Χτες κοιμήθηκε 10.30 και σήμερα ξύπνησε 9.30! Πρώτη φορά τόσο πολύ! Αλλά την μέρα δεν θέλει να τρώει κλαει και δεν κοιμάται.,. Δεν ξέρω τι τον πιάνει... 

Νομίζω είναι το άλμα το λένε ότι δεν τρώνε σε αυτές τις εβδομάδες καλά.υπομονη σε όλες εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Νομίζω είναι το άλμα το λένε ότι δεν τρώνε σε αυτές τις εβδομάδες καλά.υπομονη σε όλες εύχομαι

Υπομονή δεν λες τίποτα.., κλαει μόνιμα και θέλει να μου κρατάει το χεράκι.,,, ας δούμε τι θετική πλευρά .,, θα κάνει κάτι καινούριο.,,, κορίτσια απο ποτέ κάθονται στον πωπω τους τα μικρά; Σας είπε κάτι ο παιδίατρος σας; Μου είπε μια κοπέλα ότι η γιατρός της τπυς είπε να βάζουν την μικρή να κάθεται από τον 5ο μήνα για κάποια λεπτά μέσα στην ημέρα για να συνηθίσει ., δεν το έχω ξανά ακουσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Υπομονή δεν λες τίποτα.., κλαει μόνιμα και θέλει να μου κρατάει το χεράκι.,,, ας δούμε τι θετική πλευρά .,, θα κάνει κάτι καινούριο.,,, κορίτσια απο ποτέ κάθονται στον πωπω τους τα μικρά; Σας είπε κάτι ο παιδίατρος σας; Μου είπε μια κοπέλα ότι η γιατρός της τπυς είπε να βάζουν την μικρή να κάθεται από τον 5ο μήνα για κάποια λεπτά μέσα στην ημέρα για να συνηθίσει ., δεν το έχω ξανά ακουσει

Καλημέρα, τι έχει ο μικρούλης κ κλαιει;; ειστε σε αλμα; δεν το έχω ξανα ακούσει αυτο που λες, εγώ ξέρω ότι δεν κανει αν δεν μπορούν μονα τους,πρώτη φορά το ακούω αυτό!!

Εμεις σήμερα το πρωί είχαμε λιγο αιμα στα κακακια μας, πήρα την γιατρο μου είπε η κάτι που έφαγα η καμια ραγαδουλα στο πωπουδακι της ίσως έχει! Αφού δεν έχει τπτ αλλο θα περιμένουμε κ αν ξανα δω θα πάμε να μας δει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα, τι έχει ο μικρούλης κ κλαιει;; ειστε σε αλμα; δεν το έχω ξανα ακούσει αυτο που λες, εγώ ξέρω ότι δεν κανει αν δεν μπορούν μονα τους,πρώτη φορά το ακούω αυτό!!

Εμεις σήμερα το πρωί είχαμε λιγο αιμα στα κακακια μας, πήρα την γιατρο μου είπε η κάτι που έφαγα η καμια ραγαδουλα στο πωπουδακι της ίσως έχει! Αφού δεν έχει τπτ αλλο θα περιμένουμε κ αν ξανα δω θα πάμε να μας δει!!

Και εγώ δεν το ξανά άκουσα και μ έκανε εντύπωση γι αυτό το ανέφερε! Εμείς έχουμε κλάματα φουλ! Μόνο όρθιος στην αγκαλιά και βόλτα.,,  @Κατερίνα!!! με τα κακά πως τα πάτε; Μήπως δυσκολεύτηκε; Είχε και βλέννες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ δεν το ξανά άκουσα και μ έκανε εντύπωση γι αυτό το ανέφερε! Εμείς έχουμε κλάματα φουλ! Μόνο όρθιος στην αγκαλιά και βόλτα.,,  @Κατερίνα!!! με τα κακά πως τα πάτε; Μήπως δυσκολεύτηκε; Είχε και βλέννες; 

Μμ για αλμα μοιάζει, εμένα τέτοια μου κανει οπότε είναι σε αλμα κ θελει συνέχεια στηθος!! Είχε κ βλενες ναι, ξανα εκανε πιο απόγευμα κ δεν είχε αιμα, δε νομίζω να δυσκολεύτηκε γτ λόγω θηλασμού ειναι ρευστά τα κακά της! Αν ξανα δω θα την πάω αλλιως ετσι κ αλλιως θα πάμε την Παρασκευή για εμβολιο κ να μας δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μμ για αλμα μοιάζει, εμένα τέτοια μου κανει οπότε είναι σε αλμα κ θελει συνέχεια στηθος!! Είχε κ βλενες ναι, ξανα εκανε πιο απόγευμα κ δεν είχε αιμα, δε νομίζω να δυσκολεύτηκε γτ λόγω θηλασμού ειναι ρευστά τα κακά της! Αν ξανα δω θα την πάω αλλιως ετσι κ αλλιως θα πάμε την Παρασκευή για εμβολιο κ να μας δει!

Όποτε είσαι καλυμμένη αφού θα πας την Παρασκευή,,, μην αγχώνεσαι 

Εμένα φαγητό δεν μπορώ να πω δεν το θέλει σήμερα.., έφαγε αλλά όχι και τέλεια.., τώρα τ απόγευμα ήταν ψοφιος από το κλάμα και κοιμόταν . @Dona90εσεις πως είστε;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όποτε είσαι καλυμμένη αφού θα πας την Παρασκευή,,, μην αγχώνεσαι 

Εμένα φαγητό δεν μπορώ να πω δεν το θέλει σήμερα.., έφαγε αλλά όχι και τέλεια.., τώρα τ απόγευμα ήταν ψοφιος από το κλάμα και κοιμόταν . @Dona90εσεις πως είστε;  

Εμείς συνεχίζουμε να γκρινιάζουμε για να κοιμηθούμε την μέρα τα χέρια συνέχεια στο στόμα .δεν ασχολείται με τα παιχνίδια της μόνο αγκαλιά κ βόλτα για. Να χαλαρώσει το βράδυ κάνει ένα 3ωρο κ μετά ανά μιάμιση ώρα ξύπνια.εχω ψωφησει άσε που αν δεν είναι κοιμισμένη δεν θέλει το στήθος για να χαλαρώσει προτιμάει την βόλτα.ποτε τελειώνει όλο αυτό...δες μήπως νυστάζει γι'αυτό κλαίει εμένα τελικά αυτό ηταν.μολις την βλέπω ότι δεν χαμογελάει πολύ κ δεν ασχολείται με τπτ την κουνάω στο καρότσι για να κοιμηθεί.κοιμαται καθόλου παραπάνω την ημέρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εμείς συνεχίζουμε να γκρινιάζουμε για να κοιμηθούμε την μέρα τα χέρια συνέχεια στο στόμα .δεν ασχολείται με τα παιχνίδια της μόνο αγκαλιά κ βόλτα για. Να χαλαρώσει το βράδυ κάνει ένα 3ωρο κ μετά ανά μιάμιση ώρα ξύπνια.εχω ψωφησει άσε που αν δεν είναι κοιμισμένη δεν θέλει το στήθος για να χαλαρώσει προτιμάει την βόλτα.ποτε τελειώνει όλο αυτό...δες μήπως νυστάζει γι'αυτό κλαίει εμένα τελικά αυτό ηταν.μολις την βλέπω ότι δεν χαμογελάει πολύ κ δεν ασχολείται με τπτ την κουνάω στο καρότσι για να κοιμηθεί.κοιμαται καθόλου παραπάνω την ημέρα??

Σήμερα ναι κοιμάται.,, αφού ξύπνησε για πρωί παιξαμε πολύ λίγο και ξαφνικά κοιμήθηκε.,,, ευτυχώς χωρίς κλάματα ! Θα δείξει τι να πω ! Μακαρι να περάσει όλο αυτό γρήγορα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Εμείς συνεχίζουμε να γκρινιάζουμε για να κοιμηθούμε την μέρα τα χέρια συνέχεια στο στόμα .δεν ασχολείται με τα παιχνίδια της μόνο αγκαλιά κ βόλτα για. Να χαλαρώσει το βράδυ κάνει ένα 3ωρο κ μετά ανά μιάμιση ώρα ξύπνια.εχω ψωφησει άσε που αν δεν είναι κοιμισμένη δεν θέλει το στήθος για να χαλαρώσει προτιμάει την βόλτα.ποτε τελειώνει όλο αυτό...δες μήπως νυστάζει γι'αυτό κλαίει εμένα τελικά αυτό ηταν.μολις την βλέπω ότι δεν χαμογελάει πολύ κ δεν ασχολείται με τπτ την κουνάω στο καρότσι για να κοιμηθεί.κοιμαται καθόλου παραπάνω την ημέρα??

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

Ποιον έχεις πάρει κορίτσι μ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

Ποιον έχεις πάρει κορίτσι μ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

 

Ποιον έχεις πάρει κορίτσι μ; 

Είναι ο Limas plus Full buckle, αν σε ενδιαφέρει σου στέλνω τη σελίδα να διαβάσεις πως πρέπει να είναι ο σωστός μάρσιπο είναι κ μια κοπέλα που μπορείς να ρωτήσεις ότι θες βοηθάει παρα πολυ!! https://www.ecoslings.gr/ και στο fb στη σελίδα ecoslings, μπορείς να στείλεις μνμ στην κοπέλα, από εκεί της είχα μιλήσει εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω πριν κάνα μήνα επειδή κ εμένα όλη μερα θελει χερια κ κοιμάται μόνο πάνω μας, πήρα μαρσιπο εργονομικό, που ακολουθεί την ανάπτυξη του παιδιού ρυθμίζεται και δεν είναι επικίνδυνο για τα ίσχυαν τους, την εβαζα κάθε μέρα από λίγο για να συνηθιζει κ αυτή τη βδομάδα την βαζω κ κοιμάται κει τα πρωινα🙏 πραγματικά μου λύθηκαν τα χέρια έχω παθει ζημια στον αυχενα που ειχα θεμα από πριν εε μη με πιασει κ η μέση μου! Σκέψου το! Ίσως σε βοηθήσει!

Δεν κοιμάται πάνω μ ευτυχώς ξεκινήσε κ κοιμάται στο καρότσι απλά θέλει να κοιμάται συνέχεια κ το βράδυ ξυπνάει πολύ συχνά για να φάει ενω την ημέρα δεν μπορεί να κοιμηθεί στο στήθος δεν θέλει κ την κάνω βόλτες μέσα στο σπίτι.δυστηχως δεν θέλει μάρσιπο γιατί θέλει να βλέπει μπροστά..μου βγήκε κοτσομπολιτσα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Δεν κοιμάται πάνω μ ευτυχώς ξεκινήσε κ κοιμάται στο καρότσι απλά θέλει να κοιμάται συνέχεια κ το βράδυ ξυπνάει πολύ συχνά για να φάει ενω την ημέρα δεν μπορεί να κοιμηθεί στο στήθος δεν θέλει κ την κάνω βόλτες μέσα στο σπίτι.δυστηχως δεν θέλει μάρσιπο γιατί θέλει να βλέπει μπροστά..μου βγήκε κοτσομπολιτσα 🤪

Την αγαπωωωωωω 🤣🤣💝💝💝μα αυτό το παιδί έχει έντονη προσωπικότητα και χαρακτήρα από τώρα.,, τι να λέμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Την αγαπωωωωωω 🤣🤣💝💝💝μα αυτό το παιδί έχει έντονη προσωπικότητα και χαρακτήρα από τώρα.,, τι να λέμε 

Χαχαχαχα το έχει το όνομα ΕΕ??το όνομα σου θα έχει!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα τι κάνετε?? ερώτηση τα ρουχαλακια από τα κακακια τους πως τα καθαρίζεται άμα δεν βγούνε?ενώ τα μουλιασα κ μετά πλυντήριο δ ν βγήκαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα τι κάνετε?? ερώτηση τα ρουχαλακια από τα κακακια τους πως τα καθαρίζεται άμα δεν βγούνε?ενώ τα μουλιασα κ μετά πλυντήριο δ ν βγήκαν.

Καλημέρα κοριτσι καλα εσυ; κάναμε εμβόλιο σήμερα κ εύχομαι να μην μας πειραξει🙏 εγω τα ξεπλένω αμεσως και τα τρίβω με το φάρμακο, αλλά αν τύχει κ δεν βγει κ παλι τα κάνω με λιγο βανις, μου έχουν πει ένα οικολογικό αλλα δεν το θυμάμαι γαμωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα τι κάνετε?? ερώτηση τα ρουχαλακια από τα κακακια τους πως τα καθαρίζεται άμα δεν βγούνε?ενώ τα μουλιασα κ μετά πλυντήριο δ ν βγήκαν.

Καλημερα.,, πως είστε;;;;; Έχω δοκιμάσει πλανετ το βάζω πάνω.,, και μετά την κανονική ποσότητα στο πλυντηριο.,, προδερμ και φρεζυντερμ δεν καθάριζαν καλά ,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι καλα εσυ; κάναμε εμβόλιο σήμερα κ εύχομαι να μην μας πειραξει🙏 εγω τα ξεπλένω αμεσως και τα τρίβω με το φάρμακο, αλλά αν τύχει κ δεν βγει κ παλι τα κάνω με λιγο βανις, μου έχουν πει ένα οικολογικό αλλα δεν το θυμάμαι γαμωτο!

Μακάρι κορίτσι μου εύχομαι να μην τν πειράξει.

Εμείς συνεχίζουμε να μένουμε ξύπνιοι 45 50 λεπτά κ μετά αρχίζει η γκρίνια για να κοιμηθεί κ δεν ασχολείται με τπτ 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα.,, πως είστε;;;;; Έχω δοκιμάσει πλανετ το βάζω πάνω.,, και μετά την κανονική ποσότητα στο πλυντηριο.,, προδερμ και φρεζυντερμ δεν καθάριζαν καλά ,,, 

Εγώ έχω Αρκάδι αλλά δεν κάνει πολύ δουλειά . Να σ πω την. Κρέμα για τα ούλα κάθε πότε έβαζες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου εύχομαι να μην τν πειράξει.

Εμείς συνεχίζουμε να μένουμε ξύπνιοι 45 50 λεπτά κ μετά αρχίζει η γκρίνια για να κοιμηθεί κ δεν ασχολείται με τπτ 

Εγώ έχω Αρκάδι αλλά δεν κάνει πολύ δουλειά . Να σ πω την. Κρέμα για τα ούλα κάθε πότε έβαζες ?

Την mundisal 3 φορές την ημέρα. Της frezyderm μπορείς και πιο συχνά αλλά δεν κάνει και πολύ δουλειά. Σ εμας τουλάχιστον  .,, απλά να ξέρεις  πως σκληραίνουν τα ούλα του με τις κρεμεσ και δυσκολεύονται περισσότερο μετά. αυτό που μας βοήθησε είναι το μασάζ στα ούλα του .,, έτσι ανακουφίστηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσι καλα εσυ; κάναμε εμβόλιο σήμερα κ εύχομαι να μην μας πειραξει🙏 εγω τα ξεπλένω αμεσως και τα τρίβω με το φάρμακο, αλλά αν τύχει κ δεν βγει κ παλι τα κάνω με λιγο βανις, μου έχουν πει ένα οικολογικό αλλα δεν το θυμάμαι γαμωτο!

Μακαρι να μην σας πειράξει καθόλου αγάπη μ,,, να μην καταλάβει τίποτα η μικρή σου.,, κλάψατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι σήμερα είχα ραντεβού ευτυχώς πέρασε και αυτήν η εξέταση την είχα έννοια να είναι όλα καλά..  Μόνο από κοιλιά μέτρησε, δεν με κοίταξε κολπικά ούτε τώρα ουτε αυχενική 
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται...  Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!
    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...