Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Κάνει συνέχεια μετασεισμούς.,,, αλλά οκ,, να σου πω την αλήθεια προσπαθώ να είμαι χαλαρή να μην μεταδίδω στο παιδί το άγχος μου,,, ο μικρός έχει 2 βραδιά δεν κοιμάται καλά.,, την πρώτη βραδιά 4 η ώρα κοιμήθηκε και έκλαιγε πολύ και έτρωγε και πολύ,,, χτες πάλι τα ίδια κλάμα και φαΐ αλλά πάλι καλά μέχρι τις 2. Φιλοξενούμε και την αδερφή μου  με τα παιδιά και σκέφτομαι μήπως βγήκε από το προγραμμα η είναι σε άλμα δεν ξέρω .., 

Παιδακι μου κ αυτο!! Μπορει να έχει χάσει τη βολή του η αλήθεια είναι, εύχομαι να τελειώσει γρηγορα αυτή η περιπέτεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Παιδακι μου κ αυτο!! Μπορει να έχει χάσει τη βολή του η αλήθεια είναι, εύχομαι να τελειώσει γρηγορα αυτή η περιπέτεια!!

Μακαρι,,, εσείς πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι,,, εσείς πως είστε; 

Καλά μια μέρα πιο καλα μια μέρα πιο κακα, εχθες κοιμήθηκε το βράδυ μια χαρά από τις 23.30 ξυπνησε 3 έφαγε και ξανά ξύπνησε 6, και μετά 9!! Ευτυχως κ κοιμηθηκαμε κ εμείς λιγο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά μια μέρα πιο καλα μια μέρα πιο κακα, εχθες κοιμήθηκε το βράδυ μια χαρά από τις 23.30 ξυπνησε 3 έφαγε και ξανά ξύπνησε 6, και μετά 9!! Ευτυχως κ κοιμηθηκαμε κ εμείς λιγο!! 

Δεν καθοταν πυτε τρίωρο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν καθοταν πυτε τρίωρο; 

Όχι 2.3 ώρες βαριά ξυπνουσε, καμια φορά και στη 1.3 ωρα πανω ξανα πεινουσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι 2.3 ώρες βαριά ξυπνουσε, καμια φορά και στη 1.3 ωρα πανω ξανα πεινουσε!!

Άρα είστε σε καλό δρόμο.,,, εμείς κοιμόμαστε ανάλογα τι ώρα θα κοιμηθεί.,, ένα 6ωρο με 8ωρο θα ξυπνήσει θα φάει και θα κοιμηθεί 4ωρο και μετά στο τρίωρο όλη την ημέρα.., απλά τώρα είμαστε λίγο περίεργα.,, ελπίζω να ξανά στρώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Άρα είστε σε καλό δρόμο.,,, εμείς κοιμόμαστε ανάλογα τι ώρα θα κοιμηθεί.,, ένα 6ωρο με 8ωρο θα ξυπνήσει θα φάει και θα κοιμηθεί 4ωρο και μετά στο τρίωρο όλη την ημέρα.., απλά τώρα είμαστε λίγο περίεργα.,, ελπίζω να ξανά στρώσει 

Αα τελειο προγραμμα εχει ρε!! Θα ξανά στρώσει μωρε, μα κάνουν σκαμπανευασματα, είστε κ σε περίεργη φάση και επηρεάζεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα τελειο προγραμμα εχει ρε!! Θα ξανά στρώσει μωρε, μα κάνουν σκαμπανευασματα, είστε κ σε περίεργη φάση και επηρεάζεται!!

Ναι δεν μπορώ να πω.,, μα ακόμη και 4 να κοιμηθεί θα ξυπνήσει στις 10 είναι ώρες να ξεκουραστώ και εγώ.., έτσι πιστεύω και εγώ.,, έχω άγχος ρε κορίτσια.., 2 μέρες δεν είχα κοιμηθεί καθόλου.,. Χτες κοιμήθηκα ... είπαν ότι θα κουνάει για καιρό.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι δεν μπορώ να πω.,, μα ακόμη και 4 να κοιμηθεί θα ξυπνήσει στις 10 είναι ώρες να ξεκουραστώ και εγώ.., έτσι πιστεύω και εγώ.,, έχω άγχος ρε κορίτσια.., 2 μέρες δεν είχα κοιμηθεί καθόλου.,. Χτες κοιμήθηκα ... είπαν ότι θα κουνάει για καιρό.,, 

Πλάκα κανεις; πως να μην εχεις κοριτσι μου; αυτή η αίσθηση του σεισμου δεν συνηθίζεται!! Λογικό και άγχος να έχετε και να μη κοιμάστε όπως πρέπει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πλάκα κανεις; πως να μην εχεις κοριτσι μου; αυτή η αίσθηση του σεισμου δεν συνηθίζεται!! Λογικό και άγχος να έχετε και να μη κοιμάστε όπως πρέπει!! 

Και εκεί που χαλαρώνουμε και λέμε άντε πέρασε κάνει έναν δυνατό άντε πάλι τα ίδια... υπομονή.., εσείς τι αλλά νέα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Και εκεί που χαλαρώνουμε και λέμε άντε πέρασε κάνει έναν δυνατό άντε πάλι τα ίδια... υπομονή.., εσείς τι αλλά νέα; 

Πφφ τι να πω μακαρι να τελειώσει γρήγορα και να μη κανει αλλο μεγάλο!!

Τα ίδια ευτυχώς από πονακια παμε πολυ καλά καλια σχέση με πριν, ενταξει την πιάνουν μεσα στη μέρα αλλα πολυ λιγο!  Τωρα ο άντρας μου είναι σε αναστολή παλι και ευτυχώς με βοηθάει πολυ, τις καλές μέρες την παμε βόλτα εδώ γύρω και ξεσκάμε λιγάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ τι να πω μακαρι να τελειώσει γρήγορα και να μη κανει αλλο μεγάλο!!

Τα ίδια ευτυχώς από πονακια παμε πολυ καλά καλια σχέση με πριν, ενταξει την πιάνουν μεσα στη μέρα αλλα πολυ λιγο!  Τωρα ο άντρας μου είναι σε αναστολή παλι και ευτυχώς με βοηθάει πολυ, τις καλές μέρες την παμε βόλτα εδώ γύρω και ξεσκάμε λιγάκι!!

Τέλεια!!! Μαγκιές στιγμές αυτές με τπυς άντρες μας στο σπίτι και οι βόλτες Ε;  Να σε ρωτήσω δίνεις bio Gaia? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Τέλεια!!! Μαγκιές στιγμές αυτές με τπυς άντρες μας στο σπίτι και οι βόλτες Ε;  Να σε ρωτήσω δίνεις bio Gaia? 

Ναι πραγματικα δλδ με ξεκουράσε τόσο πολύ από όταν εκατσε και είναι κ αλλιώς να είμαστε οι 3 μας!! Όχι το biolact μου έχει δώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι πραγματικα δλδ με ξεκουράσε τόσο πολύ από όταν εκατσε και είναι κ αλλιώς να είμαστε οι 3 μας!! Όχι το biolact μου έχει δώσει!

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια πως είστε;;; Να ρωτήσω χρησιμοποιείται ρηλαξ για τα μωράκια σας; 

Καλησπέρα κορίτσι μου καλα είμαστε, εσείς τι κανετε;; εγω την βαζω την μικρή αλλα καθεται πολυ λιγο, δεν ξέρω αν αργότερα της αρέσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλα είμαστε, εσείς τι κανετε;; εγω την βαζω την μικρή αλλα καθεται πολυ λιγο, δεν ξέρω αν αργότερα της αρέσει!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και εγώ την σκεφτόμουν σήμερα!!

Ποιο έχεις πάρει; Εμείς τώρα λέμε να πάρουμε και δεν ξέρω τι να κοιτάξω !! 
μακαρι να έχει βρει ρυθμούς και να είναι καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το εκαναν δώρο να σου πω την αλήθεια! Από το Flexa το μαγαζι, ένα απλό κλασσικό ειναι παντως!! Δεν ξέρω αν έπαιρνα αλλο αν το έπαιρνα μόνη μου, δεν το έχω ψάξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια πως είστε;;; Να ρωτήσω χρησιμοποιείται ρηλαξ για τα μωράκια σας; 

Πως είσαι εσύ κοπέλα μου με τους σεισμούς; Εμείς καλά, κομμάτια από την κούραση αλλά καλά!! Κορίτσια έχει αρχίσει να με προδίδει από τον πόνο η μέση κ η πλάτη μου. Ελπίζω να συνηθίσω με τον καιρό. Ρηλαξ δεν το χρησιμοποιώ ακόμα, μετά τους 3 μήνες μου είπε ο παιδίατρος. Τώρα λέει μόνο αν είναι απόλυτη ανάγκη. Στα μεγάλα ζόρια τα έχω βάλει για κανα μισάωρο να κάνω καμμία δουλειά. Εμένα μου έδωσαν ένα της peg perego, κλασικό κ θα πάρω ένα 2ο τέτοιο στυλ πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πως είσαι εσύ κοπέλα μου με τους σεισμούς; Εμείς καλά, κομμάτια από την κούραση αλλά καλά!! Κορίτσια έχει αρχίσει να με προδίδει από τον πόνο η μέση κ η πλάτη μου. Ελπίζω να συνηθίσω με τον καιρό. Ρηλαξ δεν το χρησιμοποιώ ακόμα, μετά τους 3 μήνες μου είπε ο παιδίατρος. Τώρα λέει μόνο αν είναι απόλυτη ανάγκη. Στα μεγάλα ζόρια τα έχω βάλει για κανα μισάωρο να κάνω καμμία δουλειά. Εμένα μου έδωσαν ένα της peg perego, κλασικό κ θα πάρω ένα 2ο τέτοιο στυλ πάλι 

Και εμας δεν αφήνει .., αλλά τέλος του μήνα γινόμαστε 3 όποτε έλεγα να αρχίσω να κοιτάω από τώρα κάτι.,, 

μην τα λες σε εμένα μ έφυγαν οι πλάτες ποσό μάλλον εσυ με δυο... κάνω φυσικοθεραπείες να συνέλθω . 

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μου το εκαναν δώρο να σου πω την αλήθεια! Από το Flexa το μαγαζι, ένα απλό κλασσικό ειναι παντως!! Δεν ξέρω αν έπαιρνα αλλο αν το έπαιρνα μόνη μου, δεν το έχω ψάξει!

Και εγώ τώρα ψάχνω σιγά σιγά θα καθίσει κ η μικρή πιστεύω. Έχει δόνηση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμας δεν αφήνει .., αλλά τέλος του μήνα γινόμαστε 3 όποτε έλεγα να αρχίσω να κοιτάω από τώρα κάτι.,, 

μην τα λες σε εμένα μ έφυγαν οι πλάτες ποσό μάλλον εσυ με δυο... κάνω φυσικοθεραπείες να συνέλθω . 

Και εγώ τώρα ψάχνω σιγά σιγά θα καθίσει κ η μικρή πιστεύω. Έχει δόνηση; 

Κοριτσια κ εμένα έχει αρχίσει να πονάει η πλάτη μου, έχω κ θέμα με τον αυχένα κ παλεύω να κάθομαι σωστα αλλα δεν!!

Όχι δεν έχει δονηση, είναι το απλό το κλασσικό που το κουνας εσυ αν θες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Επίσης @Dona90 είσαι καλά;; Σ έχουμε χάσει.,, 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και εγώ την σκεφτόμουν σήμερα!!

Κορίτσακια μου γλυκά κ εγώ σας σκεφτόμουν μου έσπασε η οθόνη από το κινητό κ δεν μπορούσα να γράψω τπτ είμαστε αρκετά καλύτερα ειμασταν πιο καλά στις αρχές τιςω εβδομάδας κοιμόμασταν κάτι 3 το βράδυ έτρωγε κ ξανακοιμοραν μεχρι τίς 6.αλλα μετά κάναμε το εμβόλιο κ χάλασε πάλι όλο πολύ γκρίνια πάλι κ το πολύ 2 ώρες το βράδυ συνεχόμενο ύπνο.εσεις τι κάνετε?Ιωάννα Μ πώς είστε με τους σεισμούς.εσεις είδατε διαφορά μετά το εμβόλιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

 

Κορίτσακια μου γλυκά κ εγώ σας σκεφτόμουν μου έσπασε η οθόνη από το κινητό κ δεν μπορούσα να γράψω τπτ είμαστε αρκετά καλύτερα ειμασταν πιο καλά στις αρχές τιςω εβδομάδας κοιμόμασταν κάτι 3 το βράδυ έτρωγε κ ξανακοιμοραν μεχρι τίς 6.αλλα μετά κάναμε το εμβόλιο κ χάλασε πάλι όλο πολύ γκρίνια πάλι κ το πολύ 2 ώρες το βράδυ συνεχόμενο ύπνο.εσεις τι κάνετε?Ιωάννα Μ πώς είστε με τους σεισμούς.εσεις είδατε διαφορά μετά το εμβόλιο?

Μπραβο κοριτσάκι μου τελεια πολυ χαίρομαι!! Θα ξανά βρει τους ρυθμούς της μωρε, εμείς την άλλη Τρίτη θα κάνουμε το πρωτο κ θα σας πω μετα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...