Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια ηθελα να ρωτησω τι συμπτωματα εχετε τωρα που ειναι ακομα αρχη;;🙂

Αναγουλες υπνηλία πόνους περιόδου πρησμένο κ ευαίσθητο στήθος..κ είμαι ακόμα στην 6 εβδομάδα...να κοιμαστε βοηθάει πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Αναγουλες υπνηλία πόνους περιόδου πρησμένο κ ευαίσθητο στήθος..κ είμαι ακόμα στην 6 εβδομάδα...να κοιμαστε βοηθάει πολύ!!

Ναι κ εγω εχω παρατηρησει πως οταν κοιμαμαι μετα ειμαι καλυτερα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω εχω παρατηρησει πως οταν κοιμαμαι μετα ειμαι καλυτερα🙂

Κ η γιατρός αυτό μου είπε καλύτερα να κοιμάμαι παρά να τρώω το πρώτο τρίμηνο..κ αν χάσω κάποια κιλά λόγο των αναγουλων δεν πειράζει είπε.εχω 3 εβδομάδες για την επόμενη επίσκεψη κ λέω να κοιμάμαι μπας κ περάσει γρήγορα ο καιρός..😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κ η γιατρός αυτό μου είπε καλύτερα να κοιμάμαι παρά να τρώω το πρώτο τρίμηνο..κ αν χάσω κάποια κιλά λόγο των αναγουλων δεν πειράζει είπε.εχω 3 εβδομάδες για την επόμενη επίσκεψη κ λέω να κοιμάμαι μπας κ περάσει γρήγορα ο καιρός..😆😆😆

Χαχα σωστα ισως φανει πιο συντομα ετσι, να μετριασει κ το αγχος😜 εγω λεω πως αν παω πρωτη φορα και μου πει ολα καλα θα ηρεμησω, αλλα απ οτι βλεπω κ απο σας μαλλον το ιδιο θα ειμαι🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Είμαστε μαζί. Κάθε μια έχει διαφορετικά συμπτώματα.. Και σκέψου ότι εγώ είμαι φουλ στα φάρμακα λόγω εξωσωματικής. Ναυτία αναγούλες κλπ δεν έχω καθόλου. 

Κορίτσι Τι φάρμακα παίρνεις;, αν θέλεις απαντας.,, (Από καθαρή περιέργεια ρωτάω 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αυτα εχω κ εγω τωρα κ δυσκοιλιοτητα!! Την περασμενη βδομαδα ειχα καποιες μερες εντονη ναυτια κ απο κει δλδ το υποψιαστηκα κ εκανα τεστ γτ δεν ειχα καθυστερηση!! Αλλα τωρα η ναυτια ειναι σπανια πλεον! Με ανησυχει λιγο αυτο αλλα ευχομαι να ναι φυσιολογικο! Την Τριτη που ερχετε θα κλεισω την 5η βδομαδα🙏

Κατερινακι μου μπορεί π οργανισμός να συνήθισε τις ορμόνες.,, μην ανησυχείς για τα συμπτώματα.,, ποτέ θα έρχονται ποτέ θα φεύγουν.,, αλλά μπορεί να είμαστε και απο τις τυχερές Που δεν έχουν ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Αναγουλες υπνηλία πόνους περιόδου πρησμένο κ ευαίσθητο στήθος..κ είμαι ακόμα στην 6 εβδομάδα...να κοιμαστε βοηθάει πολύ!!

Λέτε γι αυτό να μην έχω συμπτώματα; Επειδή κοιμάμαι; Κοιμάμαι 8-9 ώρες(Από τις 10 )  το βράδυ .. και κοιμάμαι και κατά τις 12-2 και μετά τ απόγευμα καμία ωριτσα.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Σου εύχομαι ο, τι καλύτερο... Να ακούσεις τη καρδούλα του μωρό σου και να έχεις μια υπέροχη και ευχάριστη εγκυμοσυνη...  Εγώ έχω Τρίτη υπέρηχο... Βέβαια δνε ξέρω αν άκουσα καρδούλα. Οι γνωστές μου, μου λένε ότι είναι νωρίς ακομα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερινακι μου μπορεί π οργανισμός να συνήθισε τις ορμόνες.,, μην ανησυχείς για τα συμπτώματα.,, ποτέ θα έρχονται ποτέ θα φεύγουν.,, αλλά μπορεί να είμαστε και απο τις τυχερές Που δεν έχουν ... 

Ναι κ εγω αυτο σκεφτομαι οτι ισως συνηθισε η επειδη ηταν αρχη το ενιωθα εντονα!! Ναι γενικα πρεπει να ηρεμησω να μην τα πολυσκεφτομαι αυτα γτ με αγχωνουν νονιζω αδικα🙄 ευχομαι να παμε να μας πει οτι ολα ειναι καλα και τα αλλα δεν εχουν μεγαλη σημασια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Στο ευχομαι ολοψυχα κοριτσι μου να ειναι ολα πολυ καλα🙏🙏💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Φυσικά και θα ακούσεις με το καλό στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα σωστα ισως φανει πιο συντομα ετσι, να μετριασει κ το αγχος😜 εγω λεω πως αν παω πρωτη φορα και μου πει ολα καλα θα ηρεμησω, αλλα απ οτι βλεπω κ απο σας μαλλον το ιδιο θα ειμαι🙂

Άμα ακούσουμε καρδούλα νομίζω μετά χαλαρώνεις λίγο..κ άμα είσαι σαν κ εμένα όλη μέρα με αναγουλες κ υπνηλία δεν προλαβαίνεις να σκεφτείς κ πολλά..με βοηθάει ν σ πω την αλήθεια όσο χαλιά κ αν νιώθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Άμα ακούσουμε καρδούλα νομίζω μετά χαλαρώνεις λίγο..κ άμα είσαι σαν κ εμένα όλη μέρα με αναγουλες κ υπνηλία δεν προλαβαίνεις να σκεφτείς κ πολλά..με βοηθάει ν σ πω την αλήθεια όσο χαλιά κ αν νιώθω

Κ εγω θελω να πιστευω οτι θα ηρεμησω μετα καπως!! Υπνηλια εχω φουλ, ναυτιες ειχα εντονα τις πρωτες μωρες τωρα το πρωι λιγο με πιανει αλλα οχι οπως πρωτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω θελω να πιστευω οτι θα ηρεμησω μετα καπως!! Υπνηλια εχω φουλ, ναυτιες ειχα εντονα τις πρωτες μωρες τωρα το πρωι λιγο με πιανει αλλα οχι οπως πρωτα!!

Ποσο εισαι κοριτσι μου εσυ;; εγω 4+5 σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τελικά αύριο θα πάμε να ακούσουμε καρδούλα??!!! Για να δούμε... Μέχρι να έρθει η ώρα για τον γιατρό θα σκάσω!!! Ευτυχώς ξεκινάν σχολεία τα μικρά μου αύριο και θα έχω να ασχοληθώ... Θα ξεχάστω και στη δουλειά... Καλό βραδάκι ευχηθείτε μου να ακούσω καρδούλα!!!!! ❤️

Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να ακούσεις δυνατά την καρδουλιτσα του 🧿🍀👣🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ποσο εισαι κοριτσι μου εσυ;; εγω 4+5 σημερα!!

Κάπου στην 6 με 7 εβδομάδα ακόμα δεν είμαστε σίγουροι γιατί δεν έχω καλό κύκλο.στην 4 ξεκίνησαν όλα κ όσο πάει δυναμώνουν.. ελπίζω να ηρεμισουμε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κάπου στην 6 με 7 εβδομάδα ακόμα δεν είμαστε σίγουροι γιατί δεν έχω καλό κύκλο.στην 4 ξεκίνησαν όλα κ όσο πάει δυναμώνουν.. ελπίζω να ηρεμισουμε συντομα

Ειναι απο την αυξηση της χοριακης, απο τη μια ειναι καλο σημαδι αν σε παρηγορει αυτο, βλεπεις πως ολα πανε καλα!!! Δεν εχεις παει ακομα στο γιατρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειναι απο την αυξηση της χοριακης, απο τη μια ειναι καλο σημαδι αν σε παρηγορει αυτο, βλεπεις πως ολα πανε καλα!!! Δεν εχεις παει ακομα στο γιατρο;;

Μακάρι ναναι για καλό!!πήγα πριν 3 μέρες το είδαμε το ζουζούνι όλα καλά φαινόταν κ η καρδούλα που αναβοσβηνε αλλά δεν μπορέσαμε να την ακούσουμε ..είπε είναι νωρίς ακόμα.θα πάω σε 3 εβδομάδες πάλι για να ακούσουμε.πολυ μακρυά Μ φαίνεται...εσύ πηγές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μακάρι ναναι για καλό!!πήγα πριν 3 μέρες το είδαμε το ζουζούνι όλα καλά φαινόταν κ η καρδούλα που αναβοσβηνε αλλά δεν μπορέσαμε να την ακούσουμε ..είπε είναι νωρίς ακόμα.θα πάω σε 3 εβδομάδες πάλι για να ακούσουμε.πολυ μακρυά Μ φαίνεται...εσύ πηγές??

Μπραβο κοριτσι μου πολυ ωραια, την επομενη θα ακουσεται σιγουρα😊 εγω δεν πηγα ακομα μου ειπε να ναι περιπου 2000 η χοριακη, αυριο θα κανω αν εχει φτασει θα τον παρω να κλεισουμε ραντεβου!! Την περασμενη Πεμπτη ηταν 606.5 πιστευω να εχει φτασει γτ εχω πολυ αγχος κ δεν ξερω πως να το αποβαλλω😅😬😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου πολυ ωραια, την επομενη θα ακουσεται σιγουρα😊 εγω δεν πηγα ακομα μου ειπε να ναι περιπου 2000 η χοριακη, αυριο θα κανω αν εχει φτασει θα τον παρω να κλεισουμε ραντεβου!! Την περασμενη Πεμπτη ηταν 606.5 πιστευω να εχει φτασει γτ εχω πολυ αγχος κ δεν ξερω πως να το αποβαλλω😅😬😬

Όλα καλά θ πάνε κορίτσι μμ εγώ ν φανταστείς έκανα μόνο στην αρχή χοριακή κ ήταν 184 είπε να μην ξανά κάνω ούτε να αγχώνομαι θέλει ούτε να τρυπιεμαι συνέχεια Μ είπε.ειναι στον γιατρό.οποτε σκέψου θετικά εγώ δεν ξέρω καθόλου ποσό έχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Όλα καλά θ πάνε κορίτσι μμ εγώ ν φανταστείς έκανα μόνο στην αρχή χοριακή κ ήταν 184 είπε να μην ξανά κάνω ούτε να αγχώνομαι θέλει ούτε να τρυπιεμαι συνέχεια Μ είπε.ειναι στον γιατρό.οποτε σκέψου θετικά εγώ δεν ξέρω καθόλου ποσό έχω..

Κ εμενα να μην ξανα κανω μου ειπε μετα την δευτερη που ηταν 74.28, αλλα δεν μπορω δεν εχω κ κατι εντονο σαν συμπτωμα και θα σκασω😅 κανω του κεφαλιου μου το ξερω αλλα ηρεμω τουλαχιστον μετα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εμενα να μην ξανα κανω μου ειπε μετα την δευτερη που ηταν 74.28, αλλα δεν μπορω δεν εχω κ κατι εντονο σαν συμπτωμα και θα σκασω😅 κανω του κεφαλιου μου το ξερω αλλα ηρεμω τουλαχιστον μετα😜

Εύχομαι αύριο να είναι το νούμερο που θες..κ να μην χρειαστεί να ξανά κάνεις..κ δεν χρειάζεται πολλά συμπτώματα οι περισσότερες φίλες μου δεν είχαν τπτ..όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Εύχομαι αύριο να είναι το νούμερο που θες..κ να μην χρειαστεί να ξανά κάνεις..κ δεν χρειάζεται πολλά συμπτώματα οι περισσότερες φίλες μου δεν είχαν τπτ..όλα θα πάνε καλά!!!

Μακαρι κοριτσι μου, σ'ευχαριστώ πολύ😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι Τι φάρμακα παίρνεις;, αν θέλεις απαντας.,, (Από καθαρή περιέργεια ρωτάω 😂😂😂😂

4 cyclacur τα άσπρα, 1 Σαλοσπίρ, 1 prolutex και τη βιταμίνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...