Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναμονή δεύτερου υπερυχου


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά. 

Είχα 8 μέρες καθυστέρηση έκλεισα ραντεβού στη γιατρό, είχε δείγματα εγγυμοσυνη μα δεν είδε σάκο. Μ έστειλε για 2 χοριακες. Η πρώτη βγήκε 1914 κ 2 μέρες μετά 4219. Φοβαμαι πολύ γιατί άκουσα για εξωμητριο κτλ. 

Επίσης έχω έναν επίμονο πόνο τις 2 τελευταίες μέρες στη δεξιά πλευρά. 

Έχει καμία καμία συμβουλή; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κονι. Κ. είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά. 

Είχα 8 μέρες καθυστέρηση έκλεισα ραντεβού στη γιατρό, είχε δείγματα εγγυμοσυνη μα δεν είδε σάκο. Μ έστειλε για 2 χοριακες. Η πρώτη βγήκε 1914 κ 2 μέρες μετά 4219. Φοβαμαι πολύ γιατί άκουσα για εξωμητριο κτλ. 

Επίσης έχω έναν επίμονο πόνο τις 2 τελευταίες μέρες στη δεξιά πλευρά. 

Έχει καμία καμία συμβουλή; 

 

 

Χριστός Ανέστη κορίτσι! Όλα καλά θα πάνε! Να έχεις πίστη! Η αλήθεια είναι ότι η χοριακη είναι τέλεια και διπλασιάζεται όπως πρέπει. Μου φαίνεται περίεργο να είναι εξωμήτριο. Μήπως πηγές νωρίς στο γιατρό; Αυτός τι σου είπε;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χριστός Ανέστη κορίτσι! Όλα καλά θα πάνε! Να έχεις πίστη! Η αλήθεια είναι ότι η χοριακη είναι τέλεια και διπλασιάζεται όπως πρέπει. Μου φαίνεται περίεργο να είναι εξωμήτριο. Μήπως πηγές νωρίς στο γιατρό; Αυτός τι σου είπε;💗

Την μόνη επίσκεψη στη γιατρό μου την έκανα την μέρα της πρώτης χοριακης, στις 8 μέρες καθυστέρησης. 

Την Τετάρτη έχω το επόμενο ραντεβού. Θα ενημερώσω. 

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κονι. Κ. είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά. 

Είχα 8 μέρες καθυστέρηση έκλεισα ραντεβού στη γιατρό, είχε δείγματα εγγυμοσυνη μα δεν είδε σάκο. Μ έστειλε για 2 χοριακες. Η πρώτη βγήκε 1914 κ 2 μέρες μετά 4219. Φοβαμαι πολύ γιατί άκουσα για εξωμητριο κτλ. 

Επίσης έχω έναν επίμονο πόνο τις 2 τελευταίες μέρες στη δεξιά πλευρά. 

Έχει καμία καμία συμβουλή; 

 

 

Καλημέρα.. η πρώτη μου χοριακη ήταν 600 στις πέντε μέρες καθυστέρησης και η δεύτερη μέρα από πέντε μέρες 2.200. δηλαδή όχι πολύ ανεβασμένη να το πούμε και έτσι. Και όμως όλα εξελίχθηκαν καλά και δεν ήταν εξωμήτριο .οπότε μην αγχώνεσαι . Αυτό με τη χοριακη και τις τιμές της δε το κατάλαβα ποτέ να σου πω την αλήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κονι. Κ. είπε:

Την μόνη επίσκεψη στη γιατρό μου την έκανα την μέρα της πρώτης χοριακης, στις 8 μέρες καθυστέρησης. 

Την Τετάρτη έχω το επόμενο ραντεβού. Θα ενημερώσω. 

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση 

Για να δείτε σάκο η χοριακη τη μέρα που πήγε θα έπρεπε να ήταν πάνω 1500 μοναδες! Κ φυσικά εξαρτάται κ από το πόσο παλιό η καινούριο είναι το μηχάνημα! Για μένα με χοριακη 2000+ έπρεπε να σ κλείσει αμέσως ραντεβού να δει να είναι ενδομήτρια το έμβρυο κ μετά από μια βδομάδα να κλείσει για να ακούσετε καρδιά αφού σ έχει γράψει να κάνει κ τις πρώτες εξετάσεις αίματος κολπικού υγρού και ουρων. Η δική μ εμπειρία αυτό λέει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...