Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Που είσαι κοπέλα μ κ δεν έχει μπέργκερ??? Κοπέλα μ σ κάναμε οι άτιμες να τ λαχταρισεις... Φτου μας... Αν σ παρηγορεί αυτό εγώ έχω καούρες απίστευτες από όταν τ έφαγα.. Ναι καλέ... Εγώ ξέρω ότι θα γεννήσω πρόωρα... Αλλά είπαμε να κάνουμε αυτή τν ένεση για τ πνευμονία λίγο αργότερα.. Όταν θ μπω στς 36 εβδομάδες.. 

Μυτιληνη σε χωριο. Εχει ενα με μπεργκερ εδω αλλα οχι της προκοπης! 
στην κορη μου ειχε ενα και το χα ξεσκισει!

Καουρες ομολογω οτι σε αυτη εδω εχω λιγοτερες! Ισως λογο σακχαρου Που δεν τρωω τοσα γλυκα...

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλά σου λέει ο άντρας σου °°???ηρέμησε και μην κάνεις τίποτα !

@Mantarini και εγώ νιώθω ψιλοπονακια περιόδου λέτε είναι φυσιολογικό?και κυρίως όταν χαλαρωνω .

@Λουλακι τι εννοείς ότι θα γενησσες πρόωρα?? 

 

@Starrrεγώ το μεσημέρι με το Μουτσινα κάνω πάρτυ χαχχχα    χαχχ!!!!!βάζω τέρμα αα

 

-ολα πλεον φτσιολογικα θεωρουνται... εγω εχω πονακια μολις σηκωθω απο το κρεβατι πολλες φορες κραταω την κοιλια μ μη μου πεσει???

αυτος ο Μουτσινας σας εχει καψει ??? εγω πλεον δν τον βλεπω

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια από βιταμίνες τι συνεχίζετε να παίρνετε?εγώ τώρα τελευταία ξεχνάω σίδηρο μαγνήσιο . Μου άλλαξε την ώρα τη ς inohep και τα έχω κάνει να μην πω πως !!!?

Ολα κανονικα εκτος φολικο!

και τωρα αυξησαμε το μαγνησιο.

α μη σκας κ εγω κουλουβαχατα τα χω κανει! Τρικ το πεωι βαζε σε ενα σακουλακι τα φαρμακα της μερας!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Κορίτσι μ καλησπέρα... Αχ όλες με τον μουτσινα περνάμε τ μεσιμερι μας... Πρόωρα θεωρείτε ένα μωρό 37 εβδομάδων και πριν... Μ είπε ότι υπολογιζει εκεί Ν γεννήσω μ τν τράχηλο τόσο χαμηλά... Εκτός κ αν δν θέλει ρε παιδί μ Ν βγει ??οπότε ας μείνει κ 40 εβδομάδες... Αλλά πολύ δύσκολο...  Κοπέλα μ σίδερο μαγνήσιο είναι τ πρώτα π περνώ κ ειδικά τ σίδερο αλλιώς νιώθω χάλια..   Μετά περνώ ακόμη κ τώρα felicyn ασβέστιο 

Καλα πες του γιατρου σου! Ας μπεις στο μηνα σου κ να εχει το μωρο κιλα (πανω επο 2.500) και βγαλτο εσυ προωρο δλδ 37 εβδομαδων ??? 

αλλα τα πνευμονια και στην κορη μ και τωρα στον 8ο τα καναμε (αν διαβασεις κιολας τα πνευμονια αναπτυσσονται και ωριμαζουν στην 35 εβδομαδα αναφερουν οποτε τις ενεσεις για αυτο τια κανουν ωστε να ωριμασουν νωριτερα απο τον 9ο

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Αν με ξεχάσει κ αυτό κ δεν κάνει συσπάσεις ??? 

Ναι σιγα μη σε ξεχασει! Του αρεσει να παιδευει τη μανουλα ???

οποτε γιορτη μετα αχ και βαχ!

να τον χαιρεσε τον ανδρα σου κοριτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια από βιταμίνες τι συνεχίζετε να παίρνετε?εγώ τώρα τελευταία ξεχνάω σίδηρο μαγνήσιο . Μου άλλαξε την ώρα τη ς inohep και τα έχω κάνει να μην πω πως !!!?

Εγώ πάλι ξεχνάω να πάρω το ασβέστιο....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κορίτσια από βιταμίνες τι συνεχίζετε να παίρνετε?εγώ τώρα τελευταία ξεχνάω σίδηρο μαγνήσιο . Μου άλλαξε την ώρα τη ς inohep και τα έχω κάνει να μην πω πως !!!?

Εγώ παίρνω φελισιν, ασβέστιο με βιτ d και σιδηρο.... Το σιδηρο βαρέθηκα να τον πίνω... Κ πίνω τα άλλα δυο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @netspirit είχατε τα goodys ευχαριστιομασταν και εμείς όποτε ερχόμασταν.. Τώρα πάει... χαχαχαχα 

κορίτσια εγώ από βιταμίνες παίρνω χάπι σιδήρου τα gyno κάτι, δεν θυμάμαι ονομασία ακριβώς.. είχαμε και μια μικρή άνοδο από 9.6 πήγε στο 10 η αιμοσφαιρίνη..  γιουχουυυ 

@Μπεμπελουκα όσο για τα πονακια μίλησα με τη μαια και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και ότι άμα συνεχίζω και τα νιώθω πιο έντονα να πάω να μου μετρήσουν τράχηλο ξανά.. θα δούμε.. 

@Starrr σε παιδεύει ο γιόκας σου... θα βγει όμως που θα πάει... υπομονή λίγο ακόμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η netspirit είπε:

Μυτιληνη σε χωριο. Εχει ενα με μπεργκερ εδω αλλα οχι της προκοπης! 
στην κορη μου ειχε ενα και το χα ξεσκισει!

Καουρες ομολογω οτι σε αυτη εδω εχω λιγοτερες! Ισως λογο σακχαρου Που δεν τρωω τοσα γλυκα...

-ολα πλεον φτσιολογικα θεωρουνται... εγω εχω πονακια μολις σηκωθω απο το κρεβατι πολλες φορες κραταω την κοιλια μ μη μου πεσει???

αυτος ο Μουτσινας σας εχει καψει ??? εγω πλεον δν τον βλεπω

Ολα κανονικα εκτος φολικο!

και τωρα αυξησαμε το μαγνησιο.

α μη σκας κ εγω κουλουβαχατα τα χω κανει! Τρικ το πεωι βαζε σε ενα σακουλακι τα φαρμακα της μερας!

Καλα πες του γιατρου σου! Ας μπεις στο μηνα σου κ να εχει το μωρο κιλα (πανω επο 2.500) και βγαλτο εσυ προωρο δλδ 37 εβδομαδων ??? 

αλλα τα πνευμονια και στην κορη μ και τωρα στον 8ο τα καναμε (αν διαβασεις κιολας τα πνευμονια αναπτυσσονται και ωριμαζουν στην 35 εβδομαδα αναφερουν οποτε τις ενεσεις για αυτο τια κανουν ωστε να ωριμασουν νωριτερα απο τον 9ο

Ναι σιγα μη σε ξεχασει! Του αρεσει να παιδευει τη μανουλα ???

οποτε γιορτη μετα αχ και βαχ!

να τον χαιρεσε τον ανδρα σου κοριτσι!

Σε ευχαριστώ πολύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @netspirit είχατε τα goodys ευχαριστιομασταν και εμείς όποτε ερχόμασταν.. Τώρα πάει... χαχαχαχα 

κορίτσια εγώ από βιταμίνες παίρνω χάπι σιδήρου τα gyno κάτι, δεν θυμάμαι ονομασία ακριβώς.. είχαμε και μια μικρή άνοδο από 9.6 πήγε στο 10 η αιμοσφαιρίνη..  γιουχουυυ 

@Μπεμπελουκα όσο για τα πονακια μίλησα με τη μαια και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και ότι άμα συνεχίζω και τα νιώθω πιο έντονα να πάω να μου μετρήσουν τράχηλο ξανά.. θα δούμε.. 

@Starrr σε παιδεύει ο γιόκας σου... θα βγει όμως που θα πάει... υπομονή λίγο ακόμα.. 

Κ γω με τόσα πονακια κ συσπάσεις ο τράχηλος δεν είχε επηρεαστεί... Αλλά μου είχε πει πως όσο πλησιάζω μπορεί να χω μικρότερη έντασης πονακια κ να μειωθεί... Τώρα τη τελευταία φορά δε μου τον μέτρησε γιατί μου λέει έχουμε μπει στη τελική ευθεία... Αμνιακό είχα μπόλικο... Πλακούντα καλό... Οπότε δεν είδε κάτι άλλο από κάτω.... Περπάτημα χαλαρό κ όσο θέλω... Κ για επαφές δε ανάφερε καθόλου... Κ προσπαθώ να πειθω τον άντρα μου κάθε φορα

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ γω με τόσα πονακια κ συσπάσεις ο τράχηλος δεν είχε επηρεαστεί... Αλλά μου είχε πει πως όσο πλησιάζω μπορεί να χω μικρότερη έντασης πονακια κ να μειωθεί... Τώρα τη τελευταία φορά δε μου τον μέτρησε γιατί μου λέει έχουμε μπει στη τελική ευθεία... Αμνιακό είχα μπόλικο... Πλακούντα καλό... Οπότε δεν είδε κάτι άλλο από κάτω.... Περπάτημα χαλαρό κ όσο θέλω... Κ για επαφές δε ανάφερε καθόλου... Κ προσπαθώ να πειθω τον άντρα μου κάθε φορα

???

να χαίρεσαι τον άντρα σου κοπέλα μου!! να έχετε ολοκληρωμένες επαφές τον τελευταίο μήνα, μαλακώνει ο τράχηλος έτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

να χαίρεσαι τον άντρα σου κοπέλα μου!! να έχετε ολοκληρωμένες επαφές τον τελευταίο μήνα, μαλακώνει ο τράχηλος έτσι.. 

Ναι έχω μπει... Κ μέχρι τώρα είχαμε δύο.... Από άλλες κοπέλες το χω ακούσει. Μάλλον ο δικός μας ξέχασε να το πει... Αλλά του λέω βοηθάει οπότε πρέπει να βοηθήσεις την κατάσταση!!!! ?? Κ με ρωτάει πόσες επαφές πρέπει να χουμε. Αλλά λογικά δνε είναι στάνταρ... Κ ανάλογα τη κατάσταση του τραχήλου υποθέτω Ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έχω μπει... Κ μέχρι τώρα είχαμε δύο.... Από άλλες κοπέλες το χω ακούσει. Μάλλον ο δικός μας ξέχασε να το πει... Αλλά του λέω βοηθάει οπότε πρέπει να βοηθήσεις την κατάσταση!!!! ?? Κ με ρωτάει πόσες επαφές πρέπει να χουμε. Αλλά λογικά δνε είναι στάνταρ... Κ ανάλογα τη κατάσταση του τραχήλου υποθέτω Ε? 

δεν υπάρχει στάνταρ.. απλά κάντε σεξ και ευχαριστηθείτε το γιατί μετά πολύ φοβάμαι θα αργήσουμε να ξανακάνουμε σεξ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Λουλακι είπε:

Κορίτσι μ καλησπέρα... Αχ όλες με τον μουτσινα περνάμε τ μεσιμερι μας... Πρόωρα θεωρείτε ένα μωρό 37 εβδομάδων και πριν... Μ είπε ότι υπολογιζει εκεί Ν γεννήσω μ τν τράχηλο τόσο χαμηλά... Εκτός κ αν δν θέλει ρε παιδί μ Ν βγει ??οπότε ας μείνει κ 40 εβδομάδες... Αλλά πολύ δύσκολο...  Κοπέλα μ σίδερο μαγνήσιο είναι τ πρώτα π περνώ κ ειδικά τ σίδερο αλλιώς νιώθω χάλια..   Μετά περνώ ακόμη κ τώρα felicyn ασβέστιο 

 Έλα κούκλα μου 38η εβδομάδα θα γεννηθεί το μπουμπούκι σου!!!κράτα γερά άραξε στον καναπέ σου !????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Τ κάνετε??? Χρόνια πολλά στις δημητρουλες κ όσες έχουν Δημήτρη η Δήμητρα...  Πέρασε πολύ δύσκολα τ χθεσινό βράδυ... Δεν ξέρω αν τ έχετε πάθει.. Πλάγια είμαι Έχω μικρά πονακια όταν πάω Ν γυρίσω ρε κοριτσια από οποία μεριά κ αν είναι υποφέρω... Σαν κραμπα δν μπορώ ν καταλάβω... @netspiritκαλά π μ είπες αυτό για τς ενέσεις ν τν πάρω ν τν ξεχεσω συγνώμη κ ολας.. @Μπεμπελουκα μου... Ναι καλέ εγώ τ περιμένω πως κ πως κ ας είναι κ στις 37... Αφού θ είναι καλά εμένα μ αρκεί.. @Starrr εσένα τώρα ρε κορίτσι μ τ ν σ πω... Με εσένα μόνο γελάω ειλικρινά... Βάλε κάτω τν άντρα σ κ πες τ πριν έρθει κόσμος στ σπίτι ν το κάνετε 2 φορές... Μια για ν γεννήσεις κ μια γτ θ αργήσετε μετά... Εγώ ζω ένα δράμα... Από τν 6 μας τ απαγόρευσε... Κ τώρα ούτε λόγος...ο καημένος ο άντρας μ καιρό θ κν ν χαρεί... 

Επεξεργάστηκε από Λουλακι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Τ κάνετε??? Χρόνια πολλά στις δημητρουλες κ όσες έχουν Δημήτρη η Δήμητρα...  Πέρασε πολύ δύσκολα τ χθεσινό βράδυ... Δεν ξέρω αν τ έχετε πάθει.. Πλάγια είμαι Έχω μικρά πονακια όταν πάω Ν γυρίσω ρε κοριτσια από οποία μεριά κ αν είναι υποφέρω... Σαν κραμπα δν μπορώ ν καταλάβω... @netspiritκαλά π μ είπες αυτό για τς ενέσεις ν τν πάρω ν τν ξεχεσω συγνώμη κ ολας.. @Μπεμπελουκα μου... Ναι καλέ εγώ τ περιμένω πως κ πως κ ας είναι κ στις 37... Αφού θ είναι καλά εμένα μ αρκεί.. @Starrr εσένα τώρα ρε κορίτσι μ τ ν σ πω... Με εσένα μόνο γελάω ειλικρινά... Βάλε κάτω τν άντρα σ κ πες τ πριν έρθει κόσμος στ σπίτι ν το κάνετε 2 φορές... Μια για ν γεννήσεις κ μια γτ θ αργήσετε μετά... Εγώ ζω ένα δράμα... Από τν 6 μας τ απαγόρευσε... Κ τώρα ούτε λόγος...ο καημένος ο άντρας μ καιρό θ κν ν χαρεί... 

Ναι θα ρθει κ εσάς η ώρα σας. Αυτό που λες ότι πονάς από την μία μεριά στη άλλη τα χω πολλούς μήνες άστα.... Με ακούει μες τη νύχτα να μουγκριζω ο Δημήτρης κ στεναχωριεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι θα ρθει κ εσάς η ώρα σας. Αυτό που λες ότι πονάς από την μία μεριά στη άλλη τα χω πολλούς μήνες άστα.... Με ακούει μες τη νύχτα να μουγκριζω ο Δημήτρης κ στεναχωριεται.. 

Εμένα δν καταλαβαίνει κ πολλά... Βρήκες κάποια λύση για αυτό η μένεις σ μια μεριά... Ούτε ν τεντοθω τ πρωί δν μπορώ γτ πονάω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Εμένα δν καταλαβαίνει κ πολλά... Βρήκες κάποια λύση για αυτό η μένεις σ μια μεριά... Ούτε ν τεντοθω τ πρωί δν μπορώ γτ πονάω... 

Δεν βρήκα λύση... Όπως κ να το κάνω πονάω..... Κ να με βοηθήσει πάλι πονάω..... Γι αυτό κάνω απλά υπομονή... Ανάσκελα δεν παίζει καθόλου πονάει όλη η σπονδυλική μουσ τηλη... Κ αριστερα η δεξιά όταν γυρνάω ακούγομαι παντού... Αλλά τώρα έχω θέμα κ με τους ώμους κ μουδιαζουν τα χέρια γθατι όταν κάθομαι πλάγια στέκεται στη ουσία όλο το βάρος στους όμως κ στο μπούτι κ πονάνε κ αυτά πλέον.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν βρήκα λύση... Όπως κ να το κάνω πονάω..... Κ να με βοηθήσει πάλι πονάω..... Γι αυτό κάνω απλά υπομονή... Ανάσκελα δεν παίζει καθόλου πονάει όλη η σπονδυλική μουσ τηλη... Κ αριστερα η δεξιά όταν γυρνάω ακούγομαι παντού... Αλλά τώρα έχω θέμα κ με τους ώμους κ μουδιαζουν τα χέρια γθατι όταν κάθομαι πλάγια στέκεται στη ουσία όλο το βάρος στους όμως κ στο μπούτι κ πονάνε κ αυτά πλέον.... 

Εσύ έχεις και θέμα από ότι θυμάμαι μ τν σπονδυλική στήλη... Εγώ π έχω δν πονάω υπερβολικά... Αλλά αυτό τ βραδιά μ χαλάει όλο τν ύπνο... Βάλε κοπέλα μ τν άντρα σ Ν σ τρίβει λίγο ανακουφιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;;; εγώ από το πρωι έχω κάτι μικρά πονακια χαμηλά και τρομερή συχνότητα πάλι..και όχι τίποτα σήμερα έχω να πάω σε γάμο βάφτιση και μετά στο γλέντι και σκέφτομαι πως θα τη βγάλω.. ..Να ρωτήσω λέτε η πολύ δυνατή μουσική να επηρεάσει καθόλου το μωρό;;;;

@Starrr μου να χαίρεσαι τον αντρουλι σου ότι καλύτερο εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Εσύ έχεις και θέμα από ότι θυμάμαι μ τν σπονδυλική στήλη... Εγώ π έχω δν πονάω υπερβολικά... Αλλά αυτό τ βραδιά μ χαλάει όλο τν ύπνο... Βάλε κοπέλα μ τν άντρα σ Ν σ τρίβει λίγο ανακουφιζει

Ε το κάνει που κ που... Αλλά τίποτα. Όταν σηκώνομαι πάλι τα ίδια... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;;; εγώ από το πρωι έχω κάτι μικρά πονακια χαμηλά και τρομερή συχνότητα πάλι..και όχι τίποτα σήμερα έχω να πάω σε γάμο βάφτιση και μετά στο γλέντι και σκέφτομαι πως θα τη βγάλω.. ..Να ρωτήσω λέτε η πολύ δυνατή μουσική να επηρεάσει καθόλου το μωρό;;;;

@Starrr μου να χαίρεσαι τον αντρουλι σου ότι καλύτερο εύχομαι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. Όχι δεν επηρεάζει... Ίσα ίσα θα χορεύει κ το μωρό εάν του αρέσει η μουσικουλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Εμένα δν καταλαβαίνει κ πολλά... Βρήκες κάποια λύση για αυτό η μένεις σ μια μεριά... Ούτε ν τεντοθω τ πρωί δν μπορώ γτ πονάω... 

Κράμπες είναι μαναρακι !!πιες μαγνήσιο βοηθάει . Όσο για το σεξ ούτε λόγος !!!!έχει πέσει χεράκι φουλ από τον σύζυγό χαχαχαχχαχαχαχχχσχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κράμπες είναι μαναρακι !!πιες μαγνήσιο βοηθάει . Όσο για το σεξ ούτε λόγος !!!!έχει πέσει χεράκι φουλ από τον σύζυγό χαχαχαχχαχαχαχχχσχχ

Α αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ;;χάχα; Χ.... Πίνω μαγνήσιο κοπέλα μ... Καλά όντος ευτυχώς υπάρχει κ αυτή η λύση... Παντός δν ξέρω για εσάς αλλά εμένα από τότε π μ τ έκοψε τ θέλω περισσότερο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Α αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ;;χάχα; Χ.... Πίνω μαγνήσιο κοπέλα μ... Καλά όντος ευτυχώς υπάρχει κ αυτή η λύση... Παντός δν ξέρω για εσάς αλλά εμένα από τότε π μ τ έκοψε τ θέλω περισσότερο.. 

Είναι που είναι τώρα το "απαγορευμένο"..., ?? εγώ δνε έχω παριε καθόλου μαγνήσιο στη εγκυμοσύνη. Σκέψου πόνος..... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είναι που είναι τώρα το "απαγορευμένο"..., ?? εγώ δνε έχω παριε καθόλου μαγνήσιο στη εγκυμοσύνη. Σκέψου πόνος..... ??

Γιατί δν πήρες καλέ... Άστα μην τ συζητάς... Η λέξη τέλος ακούστηκε στα αυτιά μας πολύ άσχημα... Σήμερα πάντως δν ξέρω αλλά όλη μέρα πονάω ίσως είναι κ η πέτρα.. Κ νιωθω πολύ κομμένη... Σαν κουρασμένη.. Όλη μέρα ν είμαι ξαπλωμένη θελω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λουλακι είπε:

Γιατί δν πήρες καλέ... Άστα μην τ συζητάς... Η λέξη τέλος ακούστηκε στα αυτιά μας πολύ άσχημα... Σήμερα πάντως δν ξέρω αλλά όλη μέρα πονάω ίσως είναι κ η πέτρα.. Κ νιωθω πολύ κομμένη... Σαν κουρασμένη.. Όλη μέρα ν είμαι ξαπλωμένη θελω

Γιατί δε μου έδωσε μαγνήσιο. Γενικά δεν είναι των φαρμάκων. Ούτε εγώ βέβαια. Κ προγεστερόνη που έπαιρνα, Μαξ μια εβδομάδα τα παιρνα..... Κ μετά τα σταματαγα.. Βλέπαμε πως πήγαινε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί δε μου έδωσε μαγνήσιο. Γενικά δεν είναι των φαρμάκων. Ούτε εγώ βέβαια. Κ προγεστερόνη που έπαιρνα, Μαξ μια εβδομάδα τα παιρνα..... Κ μετά τα σταματαγα.. Βλέπαμε πως πήγαινε..... 

Ααα κατάλαβα... Πολύ καλό αυτό... Εγώ παίρνω 4 χάπια κ ένα κολπικό.. Αρκετά κουραστικό.. Κ πολύ χαπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λουλακι είπε:

Ααα κατάλαβα... Πολύ καλό αυτό... Εγώ παίρνω 4 χάπια κ ένα κολπικό.. Αρκετά κουραστικό.. Κ πολύ χαπι

Ναι δε μου δίνει γιατί θα δυσκολευιταν μετά ο οργανισμός μου να αρχίσει τις συσπάσεις κ έτσι κ τον τοκετό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοπέλα μου αφού είχατε επαφή την ημέρα του θετικόυ και μια μέρα μετά γιατί λες ότι χάσατε την ημέρα της ωορρηξίας;; στο θετικό και την επόμενη μέρα δεν έχουμε επαφές; έχω καταλάβει κάτι λάθος τόσο καιρό;; 
    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...