Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Δε θυμάμαι. Δεν είναι κάτι αγχωτικό. Μη φοβάσαι άδικα! Ολα καλά θα πάνε!    @synnefaki79συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!! Μια χαρά είναι το νούμερο! Εγω είχα πιο χαμηλό κ τώρα την έχω αγκαλιά… Να σκεφτεσαι αισιόδοξα!!!ευχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! @melitiniღ καλή αρχη να έχεις κ ολα να σου έρθουν βολικά και όπως τα ονειρεύεσαι 🥰🥰
    • Πω πω πρέπει να ποναει πολύ η πληγωμένη θηλή🥲!!  Αφου έφτασε το βάρος που έπρεπε όλα καλά!!  Μέχρι τις 40 μέρες θα του δίνεις ξένο..; Δεν κατάλαβα..  Εντωμεταξύ η μικρή μας έχει εδώ και 3-4 μέρες που στον ύπνο της κάνει κάτι περίεργους ήχους.. από την αρχή έκανε και ξερω κιόλας ότι τα νεογέννητα γενικά κάνουν ήχους στον ύπνο τους, αλλά 3-4 μέρες τώρα είναι πολύ πιο έντονα και περίεργα και δεν ξερω ποσο φυσιολογικό είναι αυτό.. όταν πάμε στον παιδιατρο θα ρωτήσω φυσικά.. αλλά μήπως έχετε το ίδιο..;
    • @Xrisa95 κορίτσι μου μπράβο πολύ ωραία τα νέα σας!! Γερό και αφράτο είναι το μωράκι σου 🥰 άντε με το καλό και η β επιπέδου!!  @ΛΕΥΚΗ καλά έκανες και πήγες για τον υπέρηχο για να είσαι ήρεμη!! Και επιτέλους επιβεβαιώσετε και το φύλο που λίγο πολύ το ξέραμε όλες 💖💝💖💝🩷🩷🩷 όλα πάνε τέλεια!!  Κορίτσια εγώ τελείωσα με την β επιπέδου! Όλα είναι καλά! Μας επιβεβαίωσε ότι είναι αγοράκι! Ο πλακούντας είναι σε πολύ καλή θέση! Ανέβηκε δηλαδή! Οι μητριαίες είναι μια χαρά!! Έναν κίνδυνο για προεκλαμψία με έβγαλε αλλά τίποτα το ανησυχητικό!! Γενικά όλα πάνε καλά 🥰
    • Κορίτσια μου εγώ πήγα στο γιατρό  21+2 είμαι σήμερα κ το μέτρησε 450γρ. Ο γιατρός μου.  αύριο ο εμβρυολόγος θα δούμε πόσο θα το βγάλει 😄 ο γιος μου ήταν ακριβώς τόσο στις 22 εβδ. (Η κόρη λίγο πιο κάτω αν κ αυτήν γεννήθηκε καλά στα κιλάκια 3.5 🩷)    υγεία να έχουν όμως κ όλα καλά! ❤️  
    • @marinamanoulitsaαχ βρε κορίτσι μου... και το πίστεψα αυτόν το μήνα!!! Θα έρθει όμως!!! Ή αυτόν ή τον επόμενο!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...