Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Αν δεν νιώθεις σίγουρη να πας απλά επειδή αργότερα που θα είναι πιο μεγάλο το μωρό πάλι υπάρχει περίπτωση να μην το νιώθεις πχ όλη μέρα αλλά να το νιώσεις το βράδυ (ή το αντίστροφο) θέλει ψυχραιμία για να γλιτώνεις την ταλαιπωρία κ κυρίως την ψυχολογική αναστάτωση!    και το λέω γιατί αργότερα θα σας πει ο γιατρός να παρατηρείτε κ να μετράτε κινήσεις του μωρού (ως μέτρο πρόληψης της ενδομήτριας θνησιμότητας) οπότε εξοπλισου με δύναμη 💪🏽 γιατί είναι μια διαδικασία που προκαλεί άγχος σε αρκετές γυναίκες κ όταν περάσει η εγκυμοσύνη θα σκέφτεσαι μετά ότι τζάμπα πέρασες τον καιρό να αγχώνεσαι ❤️ Στην εβδομάδα που είσαι είναι αναμενόμενο να μην το νιώθεις συνέχεια.    όλα θα είναι καλά❤️❤️ καλό υπέρηχο να απολαύσεις κ το μωράκι λίγο που έχεις καιρό να το δεις! 
    • Στα καλά καθούμενα εκεί που κάθομαι να νιώσω μικρές ενοχλήσεις χαμηλά όχι δεν έχω νιώσει.. αλλά καμιά φορά όταν πάω να αλλάξω πλευρό στο καναπέ που κάθομαι ή σηκώνομαι απότομα ... εκεί νιώθω κάτι να τραβάει μικρό πολύ μικρό πονάκι χαμηλά αλλά όχι πάντα..
    • Καλημερα Λευκη μου κ καλη εβδομαδα ν εχουμε!!❤️🌸 Νομιζω απο Σαββατο εως σμρ δν ειναι πολυ διαστημα γ ν αγχωνεσαι... εσυ δλδ το νιωθεις καθε μερα ε;; Να μας γραψεις τα νεα απ τον υπερηχο!!! Σμρ θ πας;;
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με καθησυχάζεις πολύ. Πήρα τηλ τον γιατρό μου και μου είπε να πάω για υπέρηχο στο νοσοκομείο για καλό και για κακό
    • Σε αυτές τις εβδομάδες γυρνάνε ναι γιατί έχουν χώρο ακόμα! Αρα υπάρχει περίπτωση να μην το νιώθεις γι’ αυτό το λόγο.  όταν πας για υπέρηχο να ρωτήσεις στο γιατρό πως κάθεται το μωρό για να καταλάβεις πως νιώθεις τα χέρια/κεφαλάκι κ πως τα ποδαράκια έτσι ώστε να ξέρεις που βρίσκεται κάθε φορά ❤️❤️❤️  το πάνω μέρος με το κάτω έχουν διαφορα στην αίσθηση.    Μην αγχώνεσαι πραγματικά Λευκη μου ❤️❤️❤️    
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...