Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μειώθηκαν πολύ τα συμπτώματα


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Με βάση την τελευταία περίοδο με βγάζει 6 εβδομάδων και κάτι αλλά η εικόνα που βλέπει δεν συμβαδίζει με αυτές τις εβδομάδες οπότε έκανα αργότερα ωορρηξία. Σίγουρα μέχρι την 18η μέρα δεν είχα κάνει αυτό το ξέρω και εγώ. Ο γιατρός υπολογίζει ότι είμαι πολύ λιγότερο μπορεί και 10 μέρες πίσω

Δλδ μπορεί να είσαι 5 εβομαδων; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2020 at 10:30 ΠΜ, ο/η Μασα είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κανετε; πως είστε σήμερα από συμπτώματα; εγώ και σήμερα τίποτα....@Marianna27 περιμένουμε νέα σου από το γιατρό! 

Ακούσαμε καρδουλα!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου ειπε οτι με βρίσκει τέλεια! Βέβαια σημερα εχω κάποιους πόνου στην κοιλιά, κυριώς δεξιά απο τον αφαλό. Μου εχει δωσει utrogestan, λέτε να φταίει αυτο;; Ειχε καμια άλλη πόνους ψηλά στην κοιλιά απο αυτά τα χάπια; Πώς είσαι Μάσα μου ψυχολογικά;; Ολα θα πανε καλα! Ειμαι σίγουρη για σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Marianna27 είπε:

Ακούσαμε καρδουλα!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου ειπε οτι με βρίσκει τέλεια! Βέβαια σημερα εχω κάποιους πόνου στην κοιλιά, κυριώς δεξιά απο τον αφαλό. Μου εχει δωσει utrogestan, λέτε να φταίει αυτο;; Ειχε καμια άλλη πόνους ψηλά στην κοιλιά απο αυτά τα χάπια; Πώς είσαι Μάσα μου ψυχολογικά;; Ολα θα πανε καλα! Ειμαι σίγουρη για σενα!!!

Μπράβο ολα τέλεια!!! Για συμπτώματά που ανησυχουσες? Εγώ σήμερα δεν νιώθω σχεδόν τίποτα κ είμαι κάπως περίεργα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marianna27 είπε:

Ακούσαμε καρδουλα!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Μου ειπε οτι με βρίσκει τέλεια! Βέβαια σημερα εχω κάποιους πόνου στην κοιλιά, κυριώς δεξιά απο τον αφαλό. Μου εχει δωσει utrogestan, λέτε να φταίει αυτο;; Ειχε καμια άλλη πόνους ψηλά στην κοιλιά απο αυτά τα χάπια; Πώς είσαι Μάσα μου ψυχολογικά;; Ολα θα πανε καλα! Ειμαι σίγουρη για σενα!!!

Μπράβο!!!! Πάρα πολύ καλά νέα σου!!! Τρομερό συναίσθημα!!! Μήπως ο πόνος είναι το έντερο σου;; τα ίδια  χάπια παίρνω κσι δε κάνουν πόνους νομίζω. Εγώ είμαι πολύ καλυτερα ψυχολογικά έχω από εχθές το βράδυ τα πονακια μου, με  καθησύχασαν και οι γιατροί οπότε είμαι καλά, περιμένω και εγω το ραντεβού μου!! Πότε ξανά πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η St33 είπε:

Μπράβο ολα τέλεια!!! Για συμπτώματά που ανησυχουσες? Εγώ σήμερα δεν νιώθω σχεδόν τίποτα κ είμαι κάπως περίεργα.

Με καθυσηχασε ο γιατρος πως δε θα νιωθω καθε μερα συμπτώματα, ουτε θα ειναι τα ίδια καθε φορα. Και οταν του είπα για τους πόνους περιόδου μου ειπε οτι αυτο επιβεβαιώνει μια καλη κύηση!! Οποτε μην ανησυχείς, μαλλον πρεπει να χαιρόμαστε τις ώρες / μερες που ειμαστε καλα!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Μασα είπε:

Μπράβο!!!! Πάρα πολύ καλά νέα σου!!! Τρομερό συναίσθημα!!! Μήπως ο πόνος είναι το έντερο σου;; τα ίδια  χάπια παίρνω κσι δε κάνουν πόνους νομίζω. Εγώ είμαι πολύ καλυτερα ψυχολογικά έχω από εχθές το βράδυ τα πονακια μου, με  καθησύχασαν και οι γιατροί οπότε είμαι καλά, περιμένω και εγω το ραντεβού μου!! Πότε ξανά πας; 

Κι εγώ το έντερο σκέφτηκα, ή ακομα χειρότερα σκωληκοειδίτιδα.. μα να με πιασει μετα που έφυγα απο τον γιατρό και να μην προλάβω να τον ρωτήσω; Γκαντεμιά! Στις 8 Μαΐου μου ειπε να ξαναπάω. Εσυ την άλλη βδομαδα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marianna27 είπε:

Κι εγώ το έντερο σκέφτηκα, ή ακομα χειρότερα σκωληκοειδίτιδα.. μα να με πιασει μετα που έφυγα απο τον γιατρό και να μην προλάβω να τον ρωτήσω; Γκαντεμιά! Στις 8 Μαΐου μου ειπε να ξαναπάω. Εσυ την άλλη βδομαδα;;

Σε ένα μήνα; δεν είναι λίγο αργά; παρτον τηλ αν σε αγχώνει αλλά γενικά στην εγκυμοσυνη υπάρχουν θέματα με το έντερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Σε ένα μήνα; δεν είναι λίγο αργά; παρτον τηλ αν σε αγχώνει αλλά γενικά στην εγκυμοσυνη υπάρχουν θέματα με το έντερο 

Ναι σκεφτομαι να τον πάρω αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...