Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Οκτωβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Καλημέρα! Όντως μπέρδεμα αλλά δνε πειράζει ολα καλά έχεις μπεμπακι και αυτό μετράει! Όταν λες σάκους? Διδυμακια?

όχι κορίτσι μου εννούσα και αμνιακό σάκο και λεκιθικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 428
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Olgamosh είπε:

Από 120 Πήγε 826... 🥰🥰🥰🥰❤❤❤ ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. να μαστε όλοι καλά..  τίποτα άλλο.. σαν την υγεία τίποτα άλλο..

Τέλεια νέα κοριτσι! Μπραβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας και από εμένα, δειλά δειλά μπαινω και εγώ στο γκρουπ σας !Πήγα την Τετάρτη στην γιατρό και είδαμε τον σάκο , και περιμένουμε να περάσουν οι ημέρες για να ακούσουμε καρδούλα!!Το αγχος στο φουλ!! από συμπτώματα έχω πολύ έντονη όσφρηση, στήθος πολύ ευαίσθητο και λίγες μέρες τώρα έχουν αρχίσει καούρες στο στομάχι αλλά σε υποφερτό σημείο!!

Ευχομαι σε όλες μας τελειόμηνες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2020 at 3:15 ΜΜ, ο/η toulipa8 είπε:

Καλησπέρα σας και από εμένα, δειλά δειλά μπαινω και εγώ στο γκρουπ σας !Πήγα την Τετάρτη στην γιατρό και είδαμε τον σάκο , και περιμένουμε να περάσουν οι ημέρες για να ακούσουμε καρδούλα!!Το αγχος στο φουλ!! από συμπτώματα έχω πολύ έντονη όσφρηση, στήθος πολύ ευαίσθητο και λίγες μέρες τώρα έχουν αρχίσει καούρες στο στομάχι αλλά σε υποφερτό σημείο!!

Ευχομαι σε όλες μας τελειόμηνες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια!!!

Να σαι καλά κοριτσάκι μου!! Υγεία σου εύχομαι να σαι καλά και να προσέχεις τον εαυτό σου!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή συνέχεια σε όλες. Εγώ δυστυχώς την ημέρα που χάρηκα με 720 χοριακη, την ίδια μέρα στεναχωρήθηκα πολύ με πόνους περιόδου και ελάχιστα ροζ. Δεν υπολόγισα ότι ήταν κάτι τόσο σοβαρό, αλλά η επόμενη χοριακη είχε πέσει στο 200. Σήμερα εκανα άλλη μια για επιβεβαίωση και περιμένω αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2020 at 3:15 ΜΜ, ο/η toulipa8 είπε:

Καλησπέρα σας και από εμένα, δειλά δειλά μπαινω και εγώ στο γκρουπ σας !Πήγα την Τετάρτη στην γιατρό και είδαμε τον σάκο , και περιμένουμε να περάσουν οι ημέρες για να ακούσουμε καρδούλα!!Το αγχος στο φουλ!! από συμπτώματα έχω πολύ έντονη όσφρηση, στήθος πολύ ευαίσθητο και λίγες μέρες τώρα έχουν αρχίσει καούρες στο στομάχι αλλά σε υποφερτό σημείο!!

Ευχομαι σε όλες μας τελειόμηνες εγκυμοσύνες με υγιή μωράκια!!!

Κορίτσι τώρα είσαι στις 5 εβδομάδες προς 6? Εγώ αύριο μπαίνω στην 5 εβδομάδα και εκτός από το στήθος και μια νυστα δεν αισθάνομαι τίποτα ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2020 at 12:59 ΜΜ, ο/η Niki29 είπε:

Κορίτσια καλή συνέχεια σε όλες. Εγώ δυστυχώς την ημέρα που χάρηκα με 720 χοριακη, την ίδια μέρα στεναχωρήθηκα πολύ με πόνους περιόδου και ελάχιστα ροζ. Δεν υπολόγισα ότι ήταν κάτι τόσο σοβαρό, αλλά η επόμενη χοριακη είχε πέσει στο 200. Σήμερα εκανα άλλη μια για επιβεβαίωση και περιμένω αποτελέσματα.

Κουράγιο κορίτσι δυστυχώς συμβαίνουν αυτά στις πολύ αρχές 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angel1990 είπε:

Καλησπερα κοριτσια την Δευτερα ειχα χοριακη 84 κ σημερα Τεταρτη ειναι 205!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας!

Άντε καλή σου αρχή κορίτσι! Αν το nickname υπονοεί ότι είσαι του 1990 τότε έχουμε ίδια ηλικία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Άντε καλή σου αρχή κορίτσι! Αν το nickname υπονοεί ότι είσαι του 1990 τότε έχουμε ίδια ηλικία!

Ναι την ιδια ηλικια εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!περιμενω περίοδο στις 16/2!λογικα ωορρηξια ειχα στις 2/2!δεν άντεξα και σήμερα το πρωί εκανα το self clear!εμφανιστηκε άχνη αλλα ροζ γραμμή!κανω και δεύτερο για επιβεβαίωση και πάλι τα ίδια!και κατευθειαν έτρεξα στο μικροβιολογικό για χοριακη!βγηκε 7.9!θετικο είπε η μικροβιολόγος αλλα βιάστηκα πολύ!!!4 μέρες πριν την καθυστέρηση εκανα βλακεία και αγχώθηκα πιο πολύ!😢😢😢😢😢Πείτε μου τη γνώμη σας!!!ειμαι τέρμα αγχωμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!περιμενω περίοδο στις 16/2!λογικα ωορρηξια ειχα στις 2/2!δεν άντεξα και σήμερα το πρωί εκανα το self clear!εμφανιστηκε άχνη αλλα ροζ γραμμή!κανω και δεύτερο για επιβεβαίωση και πάλι τα ίδια!και κατευθειαν έτρεξα στο μικροβιολογικό για χοριακη!βγηκε 7.9!θετικο είπε η μικροβιολόγος αλλα βιάστηκα πολύ!!!4 μέρες πριν την καθυστέρηση εκανα βλακεία και αγχώθηκα πιο πολύ!😢😢😢😢😢Πείτε μου τη γνώμη σας!!!ειμαι τέρμα αγχωμενη!

Koριτσακι μου ετσι κ εγω βιαστικα αν κ εμενα ηταν μεγαλυτερα τα ποσοστα 84 κ μετα απο δυο μερες 205.προσπαθησε να εισαι ηρεμη αν κ εγω δεν ειμαι τοσο!κανε θετικες σκεψεις κ ολα θα μας πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angel1990 είπε:

Koριτσακι μου ετσι κ εγω βιαστικα αν κ εμενα ηταν μεγαλυτερα τα ποσοστα 84 κ μετα απο δυο μερες 205.προσπαθησε να εισαι ηρεμη αν κ εγω δεν ειμαι τοσο!κανε θετικες σκεψεις κ ολα θα μας πανε καλα!

Angel μου και πάνε όλα καλα;;;εγω προσπαθώ από το 18 έχοντας στο ιστορικό μου δυο παλλινδρομες και μια πρόωρη ρήξη υμένων στην 19η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Angel μου και πάνε όλα καλα;;;εγω προσπαθώ από το 18 έχοντας στο ιστορικό μου δυο παλλινδρομες και μια πρόωρη ρήξη υμένων στην 19η εβδομάδα!

ειχα τελευταια περιοδο 30/12/19 η ωορρηξια μου εγινε 26/1 κ το ειδα με τεστ (νομιζα οτι εχω ανορεκτο κυκλο) την Κυριακη 9/2 εκανα τεστ στο σπιτι κ ηταν θετικα,την Δευτερα εκανα χοριακη κ ηταν στο 84 κ σημερα ηταν στο 205 την αλλη τεταρτη θα με δει ο γιατρος ωστε να εχει ανεβει κ αλλο η χοριακη!συμφωνα με την τελευταια περιοδο ειμαι 5εβδομαδων,φοβαμαι παρα παρα πολυ αλλα σημερα μου ειπαν κατι που ειναι σωστο,αμα φοβαμαι εγω φοβαται κ το μωρο!Οποτε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα!κ γιατι να μην πανε αλλωστε??αυριο θα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angel1990 είπε:

ειχα τελευταια περιοδο 30/12/19 η ωορρηξια μου εγινε 26/1 κ το ειδα με τεστ (νομιζα οτι εχω ανορεκτο κυκλο) την Κυριακη 9/2 εκανα τεστ στο σπιτι κ ηταν θετικα,την Δευτερα εκανα χοριακη κ ηταν στο 84 κ σημερα ηταν στο 205 την αλλη τεταρτη θα με δει ο γιατρος ωστε να εχει ανεβει κ αλλο η χοριακη!συμφωνα με την τελευταια περιοδο ειμαι 5εβδομαδων,φοβαμαι παρα παρα πολυ αλλα σημερα μου ειπαν κατι που ειναι σωστο,αμα φοβαμαι εγω φοβαται κ το μωρο!Οποτε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα!κ γιατι να μην πανε αλλωστε??αυριο θα πας για χοριακη?

Να μην φοβάσαι κοριτσάκι μου!ειναι πολύ καλες οι τιμές!για χοριακη θα πάω Παρασκευή πρωί αλλα και πάλι θα είμαι δυο μέρες πριν την καθυστέρηση!αχ αυτή η ανυπομονησία μου ποσό κακό μου κάνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Να μην φοβάσαι κοριτσάκι μου!ειναι πολύ καλες οι τιμές!για χοριακη θα πάω Παρασκευή πρωί αλλα και πάλι θα είμαι δυο μέρες πριν την καθυστέρηση!αχ αυτή η ανυπομονησία μου ποσό κακό μου κάνει!!!!

Και γω αυτή τη βλακεία έκανα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Olgamosh είπε:

Και γω αυτή τη βλακεία έκανα!!! 

@Mamaa35 φοβαμαι παρα πολυ δε θα πω ψεματα,γτ τον ιουνιο ειχα κανει αφαιρεση πολυποδα απο ενδομητριο ο συζυγος ειχε προβλημα κ ηρθε πολυ ξαφνικα κ με φυσικο τροπο κ σοκ!εν το μεταξυ την Παρασκευη πεταω για Βουκουρεστι τα ειχα κλεισει καιρο πριν...κ δε θελω να παω φοβαμαι αλλα κ εδω θα μεινω απο το αγχος μου θα το σκασω στο τελος το πλασματακι μου..νιωθω οτι με καταλαβαινετε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angel1990 είπε:

@Mamaa35 φοβαμαι παρα πολυ δε θα πω ψεματα,γτ τον ιουνιο ειχα κανει αφαιρεση πολυποδα απο ενδομητριο ο συζυγος ειχε προβλημα κ ηρθε πολυ ξαφνικα κ με φυσικο τροπο κ σοκ!εν το μεταξυ την Παρασκευη πεταω για Βουκουρεστι τα ειχα κλεισει καιρο πριν...κ δε θελω να παω φοβαμαι αλλα κ εδω θα μεινω απο το αγχος μου θα το σκασω στο τελος το πλασματακι μου..νιωθω οτι με καταλαβαινετε ❤️

Καλα κανείς και προσεχείς!!!αλλα αυτά τα ζουζούνια πιστεψε με αν είναι να πιαστούν γαντζώνονται καλα!!!χαχαχαχχα!ολα τέλεια θα πάνε!!!θα δεις!!!!!👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η LadyP είπε:

Κορίτσι τώρα είσαι στις 5 εβδομάδες προς 6? Εγώ αύριο μπαίνω στην 5 εβδομάδα και εκτός από το στήθος και μια νυστα δεν αισθάνομαι τίποτα ακόμα!

καλημέρα ναι , σήμερα είμαι 5+4, δυστυχώς οι αναγούλες γίνονται όλο και χειρότερες, σήμερα πρωί πρώι στο τσακ δεν έκανα εμετό!!Εύχομαι ετσι να παραμείνεις , μονο με αυτά τα συμπτώματα και εσύ και οι υπόλοιπες κοπέλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

καλημέρα ναι , σήμερα είμαι 5+4, δυστυχώς οι αναγούλες γίνονται όλο και χειρότερες, σήμερα πρωί πρώι στο τσακ δεν έκανα εμετό!!Εύχομαι ετσι να παραμείνεις , μονο με αυτά τα συμπτώματα και εσύ και οι υπόλοιπες κοπέλες!!

κοριτσια μου εσεις εχετε πονακια χαμηλα στη κοιλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angel1990 είπε:

κοριτσια μου εσεις εχετε πονακια χαμηλα στη κοιλια?

Έτσι το ανακάλυψα πως κάτι έτρεχε αυτό το μήνα..  Από τη μέρα όμως που πήγα στον γιατρό και μου έδωσε προγεστερόνη τπτ..  Μόνο προχθές το βράδυ μια ελαφριά ενόχληση. Έχω φτάσει στο σημείο να αγχώνομαι να δω τη Δευτέρα κάτι για να πείσω τον εαυτό μου ότι ειμαι έγκυος. 😔😔😔😔😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angel1990 είπε:

κοριτσια μου εσεις εχετε πονακια χαμηλα στη κοιλια?

Εγώ είχα συνεχεια μέχρι πριν 4 μέρες. Τώρα όχι πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Angel1990 είπε:

Koριτσακι μου ετσι κ εγω βιαστικα αν κ εμενα ηταν μεγαλυτερα τα ποσοστα 84 κ μετα απο δυο μερες 205.προσπαθησε να εισαι ηρεμη αν κ εγω δεν ειμαι τοσο!κανε θετικες σκεψεις κ ολα θα μας πανε καλα!

Κορίτσι εγώ 4 μέρες πριν είχα χοριακη 30. Έγινε νωρίς η εμφύτευση. Μετά ξανά πήγα από 2 μέρες ήταν 100! Και εμένα στη πρώτη μου είπε ο γιατρός ότι ήταν νωρίς! Μην αγχώνεσαι απλα προσοχή! Φυσικά και θα πας ταξίδι! Πήγα και εγώ με αεροπλανο την προηγούμενη Πέμπτη! Χαρούμενη μαμά χαρούμενη πρόοδος εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!περιμενω περίοδο στις 16/2!λογικα ωορρηξια ειχα στις 2/2!δεν άντεξα και σήμερα το πρωί εκανα το self clear!εμφανιστηκε άχνη αλλα ροζ γραμμή!κανω και δεύτερο για επιβεβαίωση και πάλι τα ίδια!και κατευθειαν έτρεξα στο μικροβιολογικό για χοριακη!βγηκε 7.9!θετικο είπε η μικροβιολόγος αλλα βιάστηκα πολύ!!!4 μέρες πριν την καθυστέρηση εκανα βλακεία και αγχώθηκα πιο πολύ!😢😢😢😢😢Πείτε μου τη γνώμη σας!!!ειμαι τέρμα αγχωμενη!

Επίσης όλα τα τεστ πιάνουν μετά την χοριακη 10.... Δεν πας σε ένα άλλο εργαστήριο? Δεν γίνεται να έχεις θετικό τεστ με τέτοια χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...