Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου καινούργια στη παρέα σας.. τελευταία περίοδο 8/1 σήμερα έκανα χοριακη 161 μονάδες. Έχω λίγο καφέ πριν λιγο και έχω τρελαθεί..  😭 αυριο εχω κλεισεξ ραντεβού με τον γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό σου εύχομαι, μπορεί να καθαρίζει ο οργανισμός σου... Το κόκκινο ειναι επικίνδυνο αν θυμάμαι σωστά, οχι το καφέ, παρόλα αυτά προςπαθηςε να ηρεμήσεις και ξεκουράσου μεχρι να πας στο γιατρο σου.Το είπες στο γιατρο σου και σου εκλειςε για αύριο ραντεβου?Ευχομαι ολα να είναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Olgamosh είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου καινούργια στη παρέα σας.. τελευταία περίοδο 8/1 σήμερα έκανα χοριακη 161 μονάδες. Έχω λίγο καφέ πριν λιγο και έχω τρελαθεί..  😭 αυριο εχω κλεισεξ ραντεβού με τον γιατρό..

Γειά σου κορίτσι μου! Μην φοβάσαι είναι πολύ συνηθισμένο. Είναι παλιό αιματακι. Θα πας να σε δει ο γιατρός σου και όλα καλά θα είναι θα δεις.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Με το καλό σου εύχομαι, μπορεί να καθαρίζει ο οργανισμός σου... Το κόκκινο ειναι επικίνδυνο αν θυμάμαι σωστά, οχι το καφέ, παρόλα αυτά προςπαθηςε να ηρεμήσεις και ξεκουράσου μεχρι να πας στο γιατρο σου.Το είπες στο γιατρο σου και σου εκλειςε για αύριο ραντεβου?Ευχομαι ολα να είναι καλα.

Καλημέρα κορίτσι μου..  τον πήρα τηλέφωνο να του πω ότι το τεστ ήταν θετικό κ μετά εκανα χοριακη και μου πε να κλείσω ραντεβού..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lorena είπε:

Καλησπέρα. Μην αγχώνεσαι είναι απολύτως φυσιολογικό. Με το καλό το μωράκι σου!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από τη καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Olgamosh είπε:

Η χοριακη 160 είναι καλά? Πάντα διάβαζα κάτι τεράστιες τιμές χοριακης και έχω μπερδευτεί.. 😔

Μια χαρα η δίκη μου ηταν 117. Το θεμα ειναι να αυξάνεται σωστά! Πως πήγε με το γιατρο? ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Μια χαρα η δίκη μου ηταν 117. Το θεμα ειναι να αυξάνεται σωστά! Πως πήγε με το γιατρο? ολα καλα?

Μου είπε τη Πέμπτη να ξανά κάνω χοριακη και αν όλα είναι καλά να ξανά πάω σε δύο βδομάδες να ακούσουμε καρδιά.. μου έδωσε προγεστερόνη κολπικό επειδή προσπαθούσαμε καιρό και δε θέλει μου πε μα το διακινδυνεύουμε, σίδηρο και φυλλικο..  Δεν είδαμε τίποτα είναι πάρα πολύ νωρίς φαντάσου πως κανονικά σήμερα θα αδιαθετουσα κανονικά.. έχω λίγο άγχος αλλά θα προσπαθήσω να μαι ψύχραιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elena o είπε:

Εύχομαι να πάνε ολα καλά κοριτσάκι μου, να ειςαι οςο πιο ψύχραιμη μπορεις! Υπομονή μεχρι αύριο!

Ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά κοριτσάκι μου!!!!❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Olgamosh είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά κοριτσάκι μου!!!!❤❤❤ 

Κοριτσάκι μου πως πήγε η χοριακή σου? ολα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

Κοριτσάκι μου πως πήγε η χοριακή σου? ολα καλά?

Καλησπέρα Έλενα μου.. απ 160 τη Δευτέρα σήμερα 826.. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον γιατρό περιμένω να με πάρει!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...