Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αμοιβές γυναικολόγων για τοκετό


Recommended Posts

Κορίτσια γεια σας ξέρει καμία πανω κατω ποσα παιρνει Ένας γυναικολόγος για τη γέννα Θεσσαλονίκη. Πληρωμένες επισκέψεις κάθε μήνα που πάμε για να δω πανω κατω ποσα θα μ ζητήσει η γιατρός και να.συγκρίνω Ευχαριστώ 😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εμένα ο δικός μου σε δημόσιο μου είχε πάρει 950 για καισαρική. Επίσκεψη δε θυμάμαι πόσο έδινα. Δεν είχε δικό του γραφείο, πήγαινα σε ένα κέντρο και με εξέταζε.

Επίσης μια φορά που δεν ένιωθα τον μικρό πήγα στο νοσοκομείο να μου κάνει έναν υπέρηχο και μου πηρε 20 ευρώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2020 at 11:25 ΜΜ, ο/η kasablanca είπε:

Καλησπέρα! Ο δικός μου Θεσσαλονικη παίρνει 50€/επίσκεψη και 1000€ για φυσιολογικό και 1100€ για καισαρικη.

Καλησπερα, πανω κατω ετσι ειναι οι τιμες απ'οτι μου χουν πει. Καποιοι παιρνουν λιγοτερη επισκεψη ή λιγοτερα για τον τοκετό αλλα συνολικα βγαινει το ιδιο περιπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2020 at 4:11 ΜΜ, ο/η Μαρίνα λιαπη είπε:

Κορίτσια γεια σας ξέρει καμία πανω κατω ποσα παιρνει Ένας γυναικολόγος για τη γέννα Θεσσαλονίκη. Πληρωμένες επισκέψεις κάθε μήνα που πάμε για να δω πανω κατω ποσα θα μ ζητήσει η γιατρός και να.συγκρίνω Ευχαριστώ 😀 

Από Αθήνα είμαι εγώ και έδινα σε κάθε επίσκεψη 50€. και για την γέννα (φυσιολογικός τοκετός) έδωσα 1.500€. Τα ίδια έπαιρνε και για καισαρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα. Εμενα επαιρνε 50ευρω τον μηνα ασχετα με το ποσες φορες θα πας(στην αρχη και προς το τελος της εγκυμοσυνης ηθελε να με βλεπει πιο συχνα). Φυσιολογικη γεννα 900 ευρω καισαρικη 1000 ευρω (μεσα ηταν και η αμοιβη δικιας του μαιας). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ 30 δίνω στον υπέρηχο και η γεννα 800 είτε φυσιολογικό είτε καισαρική... Ο γιατρός μου είναι αξιωματικός της αστυνομίας αν καταλαβα καλά... Κάτι τέτοιο γράφει στα χαρτιά επάνω...

, Μαιευτήρας - Χειρούργος Γυναικολόγος,  Αστυνομικός Δ/ντής Υγειονομικού ΕΛΛ.ΑΣ

για την ακρίβεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...