Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έλενα ή Αρεταιειο ;


Euaggelia14

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούργια στην ομάδα. Θα ήθελα σας παρακαλώ να με βοηθήσετε με την επιλογή μαιευτηρίου. Μου έχουν συστήσει έναν γιατρό στο Έλενα και έναν στο αρεταιειο. Από προσωπική σας εμπειρία πιο μου προτείνετε ; Μονόκλινα έχουν και τα δυο ;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Με το καλό το μωράκι σου! Εγώ γέννησα στο Έλενα το καλοκαίρι και ειμαι πολύ ευχαριστημενη! Έχει μονοκλινο απλό και λουξ! Τύφλα να έχουν τα ιδιωτικά! Και πολύ εξυπηρετικες οι μαιες! Αν έχεις σκοπό να θηλασεις επίσης είναι πολύ υποστηρικτικοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν! Για το Αρεταιειο δεν γνωρίζω δυστυχως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό το μωράκι σου! Εγώ γέννησα στο Έλενα το καλοκαίρι και ειμαι πολύ ευχαριστημενη! Έχει μονοκλινο απλό και λουξ! Τύφλα να έχουν τα ιδιωτικά! Και πολύ εξυπηρετικες οι μαιες! Αν έχεις σκοπό να θηλασεις επίσης είναι πολύ υποστηρικτικοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν! Για το Αρεταιειο δεν γνωρίζω δυστυχως.. 

Καλημέρα.. Σ ευχαριστώ παρά πολύ για την απάντηση σου και για τις ευχές σου .. έχω γεννήσει δυο παιδιά στο Ιασώ αλλά δεν μπορώ να πω πως έμεινα ευχαριστημένη από το δωμάτιο ήταν πολύ στενά και παρά πολύ ακριβα!!  Και τώρα στο τρίτο σκέφτομαι το δημόσιο γιατί είναι πολύ δύσκολο να μαζεύεις τόσα λεφτά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με βοηθάτε παρά πολύ αλήθεια! Γιατί κοντοστέκομαι αλλά μόνο καλά λόγια διαβάζω είναι η αλήθεια για το Έλενα! Όποτε λέτε να καταλήξω στον γιατρό που μου σύστησαν στο Έλενα ; Επίσης ξέρετε ποια είναι η διαφορά με το λουξ μονόκλινο και το απλό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα! Γεννησα πριν 2 βδομαδες στο Ελενα... 

Η καλυτερη εμπερια...Πηγα σε μονοκλινο απλο , η διαφορα με το λουξ ειναι μονο στην ανακαινιση και σε βαψιμο..Παροχες/ υποστηριξη/φαι ειναι τα ιδια! Επειδη η τιμη ειναι διπλη, δεν αξιζε σε κατι παραπανω για μενα για να πηγαινα εκει..

Αλλα και παλι ειναι σε ποιο απο τα 2 θα βρεις διαθεσιμοτητα...

Για μενα το καλυτερο μαιευτηριο χωρις να εχω αποψη για το Αρεταιειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα ζητήσει το απλό δωμάτιο και όταν με πήγαν στον 5ο όροφο παραξενευτηκα! Ηταν τέλειο! Ρώτησα την μαία αν είμαι όντως στο απλό μην έχει γίνει κάποιο λάθος, και μου είπε είναι το λουξ αλλά αυτή η μεριά δεν έχει θέα στο Λυκαβηττό και το χρεώνουν απλό!🙄🙄😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Εγώ είχα ζητήσει το απλό δωμάτιο και όταν με πήγαν στον 5ο όροφο παραξενευτηκα! Ηταν τέλειο! Ρώτησα την μαία αν είμαι όντως στο απλό μην έχει γίνει κάποιο λάθος, και μου είπε είναι το λουξ αλλά αυτή η μεριά δεν έχει θέα στο Λυκαβηττό και το χρεώνουν απλό!🙄🙄😁😁

Χαχαχαχα απίστευτο. Όσο ακούω αυτά σκέφτομαι ποσό τζάμπα ήταν τα λεφτά στο Ιδιωτικό  που ήταν τόσο στενά τα κρεβάτια μεταξύ τους συν το ποσά άτομα μαζευόντουσαν τις ώρες επισκεπτηρίου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Καλησπερα κι απο μενα! Γεννησα πριν 2 βδομαδες στο Ελενα... 

Η καλυτερη εμπερια...Πηγα σε μονοκλινο απλο , η διαφορα με το λουξ ειναι μονο στην ανακαινιση και σε βαψιμο..Παροχες/ υποστηριξη/φαι ειναι τα ιδια! Επειδη η τιμη ειναι διπλη, δεν αξιζε σε κατι παραπανω για μενα για να πηγαινα εκει..

Αλλα και παλι ειναι σε ποιο απο τα 2 θα βρεις διαθεσιμοτητα...

Για μενα το καλυτερο μαιευτηριο χωρις να εχω αποψη για το Αρεταιειο...

Να σου ζήσει το μωράκι σου !! Γερο και τυχερό να είναι !! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Με βοηθάτε παρά πολύ γιατί είμαι πολύ προβληματισμένη.. 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Euaggelia14 είπε:

Χαχαχαχα απίστευτο. Όσο ακούω αυτά σκέφτομαι ποσό τζάμπα ήταν τα λεφτά στο Ιδιωτικό  που ήταν τόσο στενά τα κρεβάτια μεταξύ τους συν το ποσά άτομα μαζευόντουσαν τις ώρες επισκεπτηρίου. 

Είναι άλλη φάση το μονοκλινο! Κανείς ότι θες οπότε το θες έχεις ένα σύνοδο που μπορεί να μείνει μαζί σου το βράδυ, έχει μια πολυθρόνα που ανοίγει. Και το πιο σημαντικό για μένα σα νέα μαμά, έχεις το μωράκι δίπλα σου συνέχεια! Το ταΐζεις το αλλάζεις σου δείχνουν πως να το κάνεις μπάνιο! Όταν γύρισαμε σπίτι με τον σύντροφό μου ειμασταν έτοιμοι να περιποίηθουμε μόνοι μας το μωρό μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Είναι άλλη φάση το μονοκλινο! Κανείς ότι θες οπότε το θες έχεις ένα σύνοδο που μπορεί να μείνει μαζί σου το βράδυ, έχει μια πολυθρόνα που ανοίγει. Και το πιο σημαντικό για μένα σα νέα μαμά, έχεις το μωράκι δίπλα σου συνέχεια! Το ταΐζεις το αλλάζεις σου δείχνουν πως να το κάνεις μπάνιο! Όταν γύρισαμε σπίτι με τον σύντροφό μου ειμασταν έτοιμοι να περιποίηθουμε μόνοι μας το μωρό μας! 

Ισχύει άλλη φάση να είσαι σε μονόκλινο δεν το έχω ζήσει ακόμα αλλά είναι πολύ σημαντικό να έχεις την δυνατότητα να το κανείς χωρίς να πρέπει να πληρώσεις ένα σωρό λεφτά!  Και θέλω παρά πολύ να είναι ο άντρας μου εκεί το βράδυ . Και κυρίως να είσαι μόνη σου πιο άνετα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...