Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η κοιλιά μου είναι ακόμη μαλακή


Recommended Posts

Καλησπέρααα!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλά ισωσ Σας φανεί χαζό.  Με προβληματίζει όμως. Ειμαι στην 14η εβδομάδα και εχω αρκετά κιλά παραπάνω οπότε εχω κοιλιά ούτως η άλλως. Αυτό που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό είναι ότι πιάνω την κοιλιά μου κ είναι ακόμη μαλακή. 

Επεξεργάστηκε από irenefron
Παράλειψη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η irenefron είπε:

Καλησπέρααα!! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλά ισωσ Σας φανεί χαζό.  Με προβληματίζει όμως. Ειμαι στην 14η εβδομάδα και εχω αρκετά κιλά παραπάνω οπότε εχω κοιλιά ούτως η άλλως. Αυτό που δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό είναι ότι πιάνω την κοιλιά μου κ είναι ακόμη μαλακή. 

Καλημέρα κορίτσι! Με το καλό! Δεν υπάρχει χαζή ερώτηση... Οτιδήποτε μας προκαλεί ανησυχία πρέπει να το ρωτάμε. Κι εγώ το κάνω! Δεν φαντάζεσαι τι ρωτούσα τον γιατρό! Καλά για τον παιδίατρο δεν το συζητώ! Λίστα κάθε φορά! Είναι νωρίς ακόμα. Το μωρουλι σου είναι πολύ μικρό. Παίζουν ρόλο και τα κιλά φυσικά.Η δική μου κοιλιά φαντάσου μέχρι τον 5ο δεν φαινόταν καν και είχα ελάχιστα κιλά παραπάνω. Αφού αναρωτιόμουνα που είναι😁 Θα δεις όταν περάσει λίγος καιρός ακόμα και θα αρχίζεις να φουσκώνεις θα το νιώθεις μια χαρά. Μην ανησυχείς καθόλου για αυτό!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...