Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας.. γράφω πρώτη φορά... θά ρωτήσω κάτι πού Μου έχει κάνει εντύπωση..η αδερφή μου προσπαθεί νά μείνει έγκυος.. περίμενε να αδιαθετησει 3 Ιανουαρίου...δεν έχει αδιαθετησει ακόμα όμως και την Παρασκευή έκανε β χοριακη και βγήκε 0,63 της είπαν ότι είναι αρνητικό.εμενα όμως κάτι μου λέει ότι είναι έγκυος.. εσείς τι λέτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ioanna1988 είπε:

Καλησπέρα σας.. γράφω πρώτη φορά... θά ρωτήσω κάτι πού Μου έχει κάνει εντύπωση..η αδερφή μου προσπαθεί νά μείνει έγκυος.. περίμενε να αδιαθετησει 3 Ιανουαρίου...δεν έχει αδιαθετησει ακόμα όμως και την Παρασκευή έκανε β χοριακη και βγήκε 0,63 της είπαν ότι είναι αρνητικό.εμενα όμως κάτι μου λέει ότι είναι έγκυος.. εσείς τι λέτε??

Καλησπέρα, η κοπέλα έχει σταθερό κύκλο ή όχι;;  Εάν έχει σταθερό είναι λίγο δύσκολο  να είναι έγκυος γιατί με 10 μέρες καθυστέρηση σίγουρα θα έδειχνε η χοριακη. Αν δεν έχει σταθερό κύκλο όμως ποτέ δεν ξέρεις . Πάντως τους πρώτους μήνες που προσπαθούσαμε κι εμείς ο κύκλος μου είχε αλλάξει και μια φορά είχα κι εγώ 10 μέρες καθυστέρηση χωρίς εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι επειδή προσπαθεί για παιδάκι να πάει στον ιατρό της να τις ρυθμίσει την περίοδο γιατί το λέω το λέω λόγο ότι δεν ξέρει κάθε ποτέ κάνει ωορρηξία για να πετύχει μια εγκυμοσύνη επίσης όταν προσπαθούμε ελεύθερα ο οργανισμό μας τα αντιλαμβάνεται Οπιτε εκεί κάπου αλλάζει η περίοδος αλλά όπως και να έχει πρέπει για εμένα πρώτα να ρυθμίσει περίοδο..! Όπου να ξέρει κάθε ποτέ κάνει ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...