Μετάβαση σε περιεχόμενο

τραπεζα σπερματος


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κρυογονια .πολυ καλη εξυπηρετηση οικονομικη και καλα αποτελεσματα .ευχομαι με το καλο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στην κρυογονια πήγα...!! Θέλω μα ρωτήσω κάτι που δεν θυμάμαι 

@Μπεμπελουκα θυμάστε αν όταν κάνατε την γονιμοποίηση αν τους ενημέρωσες για κάθε βήμα που κάνατε.;; Δεν θυμάμαι αν πρέπει να τους ενημερώσω για ποσά γονιμοποιήθηκαν και ότι έμεινα έγκυος αλλά δεν προχορισε.! Μπορείς να μου θυμίσης λίγο.; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anni94 είπε:

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..

 

Όταν πήγαμε με τον άντρα μου μας υποδέχτηκε νωμιζω η διευθύντρια του κέντρου μας μίλησε για τους δότες από τι εξετάσεις περνάνε πια είναι η διαδικασία που περνάει κάθε δότης με ποια κριτήρια τους επιλέγουν μετά σε ρωτάνε τι ομάδα αίματος έχετε και σας δίνουν μια καρτέλα ποιη δότες είναι συμβατή με εσάς (σε εμάς ήταν όλοι οι δότες) μετά διαλέξαμε από τα χαρακτηριστικά ποιους φακέλους θα δούμε και καταλήξαμε σε έναν όπου μετά πληρώσαμε ένα ποσό επίσης πρέπει μαζη σας να έχετε ληξιαρχική πράξη γάμου ταυτότητες και ομάδες αίματος εκτός αν πάτε απλά να μιλήσετε και παύε σε αλο ραντεβού για να βρείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ @Niki94.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΔΟΤΩΝ ΕΧΕΙ?ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΥΓΙΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ @Niki94.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΔΟΤΩΝ ΕΧΕΙ?ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΥΓΙΕΙΣ.

Ναι έχει μα τους βλέπει συνέχεια από κοντά..! Κάθε 6 μήνες πάνε και κάνουν εξετάσεις.! Επίσης μην αγχονεσε όλα τα χαρακτηριστικά στα γράφουν στους φακέλους δλδ μάτια ύψος Μάλια πάχος επίσης σου λέει μετά έτσι έκανε σε εμάς ότι αυτοί που είχαμε διαλέξει μιαζουξ στα χαρακτηριστικά του προσοπου με τον άντρα μου (μεν εμείς δεν πετύχαμε το χρωμμα Ματιών και το ύψος που να μιαζει με τον άντρα μου αλλά βρήκα να μιαζει με εμένα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Κι εγώ στην κρυογονια πήγα...!! Θέλω μα ρωτήσω κάτι που δεν θυμάμαι 

@Μπεμπελουκα θυμάστε αν όταν κάνατε την γονιμοποίηση αν τους ενημέρωσες για κάθε βήμα που κάνατε.;; Δεν θυμάμαι αν πρέπει να τους ενημερώσω για ποσά γονιμοποιήθηκαν και ότι έμεινα έγκυος αλλά δεν προχορισε.! Μπορείς να μου θυμίσης λίγο.; 

Εμεις τελικα δεν τη χρησιμοποιησαμε ομως μας ειχαν πει οτι για ολα τα βηματα θα ενημερωνονται απο το εργαστηριο.Με το καλο !καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εμεις τελικα δεν τη χρησιμοποιησαμε ομως μας ειχαν πει οτι για ολα τα βηματα θα ενημερωνονται απο το εργαστηριο.Με το καλο !καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη !!

δεν προχώρησε κοπέλα μου ναι μίλησα μαζί τους εχθές και ενημέρωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΕΙΝΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ?ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑΝ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Ναι έχει μα τους βλέπει συνέχεια από κοντά..! Κάθε 6 μήνες πάνε και κάνουν εξετάσεις.! Επίσης μην αγχονεσε όλα τα χαρακτηριστικά στα γράφουν στους φακέλους δλδ μάτια ύψος Μάλια πάχος επίσης σου λέει μετά έτσι έκανε σε εμάς ότι αυτοί που είχαμε διαλέξει μιαζουξ στα χαρακτηριστικά του προσοπου με τον άντρα μου (μεν εμείς δεν πετύχαμε το χρωμμα Ματιών και το ύψος που να μιαζει με τον άντρα μου αλλά βρήκα να μιαζει με εμένα)

ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΦΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΥ?ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΦΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΟΥ?ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ?

Έγραφε αν ήταν καλός μαθητής η όχι τις σπουδές του την δουλειά του τι Χομπέι κάνει αν αγαπάει τα ζωΑ αν έχει ζώα Τι μουσική του αρέσει αν ήταν καλός μαθητής σαν παιδί πως ήταν μετά έχει την ψυχολογική εκτίμηση και μετά έχει το οικογενειακό ιστορικό ως 4 γενιές πριν από αυτόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2020 at 4:39 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Όταν πήγαμε με τον άντρα μου μας υποδέχτηκε νωμιζω η διευθύντρια του κέντρου μας μίλησε για τους δότες από τι εξετάσεις περνάνε πια είναι η διαδικασία που περνάει κάθε δότης με ποια κριτήρια τους επιλέγουν μετά σε ρωτάνε τι ομάδα αίματος έχετε και σας δίνουν μια καρτέλα ποιη δότες είναι συμβατή με εσάς (σε εμάς ήταν όλοι οι δότες) μετά διαλέξαμε από τα χαρακτηριστικά ποιους φακέλους θα δούμε και καταλήξαμε σε έναν όπου μετά πληρώσαμε ένα ποσό επίσης πρέπει μαζη σας να έχετε ληξιαρχική πράξη γάμου ταυτότητες και ομάδες αίματος εκτός αν πάτε απλά να μιλήσετε και παύε σε αλο ραντεβού για να βρείτε 

@Niki94 πηγαμε χθες στην τραπεζα για 1 ραντεβου.την δευτερα εχουμε το 2.θα ηθελα να σε ρωτησω κατι βρε κοριτσι μου.σας ειπε ποσο δειγμα θα σας δωσει? ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΡΑΤΗΣΗ ΔΕΙΓΜΑΤΟΣ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

@Niki94 πηγαμε χθες στην τραπεζα για 1 ραντεβου.την δευτερα εχουμε το 2.θα ηθελα να σε ρωτησω κατι βρε κοριτσι μου.σας ειπε ποσο δειγμα θα σας δωσει? ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΡΑΤΗΣΗ ΔΕΙΓΜΑΤΟΣ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΣΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?

Κοιτά κρατιέται ένα ποσοστό σπέρματος για εσάς μην ξεχνάς ότι αυτό το σπερμα δίνεται σε πολλές κοπέλες.! Τώρα να σου πω κράτηση δόγματος δεν ξέρω την ημέρα τις ωοληψιας έφτασε το σπερμα όπου άνηκε σε εμάς νωμιζω για δεύτερη δόση να το πω πρέπει να ξανά πάω από εκεί εκτός αν υπάρχει κρατούμενο αυτό δεν το έχω ρωτήσει.! Αν ρώτησες πες μου κι εμένα να ξέρω.! Επίσης κοπέλα μου στο χαρτί που μας έδωσαν για την επιτροπή έγραφε την ποσότητα σπέρματος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω πως με προβλημάτισαν οι δότες . Στο χαρτί από την εξωσωματική δεν μου φαίνεται ικανοποιητικό για ένα πολύ υγιές σπέρμα . Αν δείτε το χαρτί σας που γράφει ωάρια και σπέρμα δότη . ΑΝαλύει σπέρμα δότη . Μπορεί να έχει πχ 40 εκατομμύρια  αλλά θεωρείται καλό το να έχει 24% κινητικότητα και μορφολογία 3 % φυσιολογικά ; Ή σε ένα άλλο χαρτί δεν γράψαν πόσα έχει αλλά κινητικότητα 0 και 100% φυσιολογικά .Δεν κάνει λίγο κουλό ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια να σας πω πως με προβλημάτισαν οι δότες . Στο χαρτί από την εξωσωματική δεν μου φαίνεται ικανοποιητικό για ένα πολύ υγιές σπέρμα . Αν δείτε το χαρτί σας που γράφει ωάρια και σπέρμα δότη . ΑΝαλύει σπέρμα δότη . Μπορεί να έχει πχ 40 εκατομμύρια  αλλά θεωρείται καλό το να έχει 24% κινητικότητα και μορφολογία 3 % φυσιολογικά ; Ή σε ένα άλλο χαρτί δεν γράψαν πόσα έχει αλλά κινητικότητα 0 και 100% φυσιολογικά .Δεν κάνει λίγο κουλό ;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΤΕ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ?ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια να σας πω πως με προβλημάτισαν οι δότες . Στο χαρτί από την εξωσωματική δεν μου φαίνεται ικανοποιητικό για ένα πολύ υγιές σπέρμα . Αν δείτε το χαρτί σας που γράφει ωάρια και σπέρμα δότη . ΑΝαλύει σπέρμα δότη . Μπορεί να έχει πχ 40 εκατομμύρια  αλλά θεωρείται καλό το να έχει 24% κινητικότητα και μορφολογία 3 % φυσιολογικά ; Ή σε ένα άλλο χαρτί δεν γράψαν πόσα έχει αλλά κινητικότητα 0 και 100% φυσιολογικά .Δεν κάνει λίγο κουλό ;

Αν θες μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο.; Για ποιο χαρτί λες..; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αν θες μπορείς να μου το εξηγήσεις λίγο.; Για ποιο χαρτί λες..; 

Πριν την εμβρυομεταφορα δεν καλεί ο εμβρυολογος και ενημερώνει για την γονιμοποίηση κλπ; αυτό δεν σας το δίνει σε χαρτί;  που λεει πόσα ωαρια συλλεχθησαν κλπ; 

Ναι πριν την εμβρυομεταφορα. Ο εμβρυολογος ενημερωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ElektraGr είπε:

Πριν την εμβρυομεταφορα δεν καλεί ο εμβρυολογος και ενημερώνει για την γονιμοποίηση κλπ; αυτό δεν σας το δίνει σε χαρτί;  που λεει πόσα ωαρια συλλεχθησαν κλπ; 

Ναι πριν την εμβρυομεταφορα. Ο εμβρυολογος ενημερωνει

Εμένα με ενημέρωσαν στην ωοληψια ποσά πήραν ποσό γονιμοποιήθηκαν και ποσά προχορισαν πριν την ευριομεταφορα δεν μου είπαν κάτι για το σπερμα του δότη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμένα με ενημέρωσαν στην ωοληψια ποσά πήραν ποσό γονιμοποιήθηκαν και ποσά προχορισαν πριν την ευριομεταφορα δεν μου είπαν κάτι για το σπερμα του δότη 

Δεν σου έδωσαν κάποιο χαρτί που να λέει αναλυτικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Δεν σου έδωσαν κάποιο χαρτί που να λέει αναλυτικά; 

Όχι μόνο την ημέρα τις ευριομεταφορα μου έδωσαν ένα χαρτί όπου έλεγε για τα ωοαρρια μου και ποσά έχω ακόμη όπως και φωτογραφίες  δεν έλεγαν κάτι για το σπερμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...