Μετάβαση σε περιεχόμενο
z1989

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΘΗΛΑΣΤΡΟ

Recommended Posts

Kαλησπερα κοριτσια.Οποια ενδιαφερεται για το θηλαστρο της medela το swing να μου στειλει μηνυμα.το εχω χρησιμοποιησει ελαχιστα και το δινω σε καλη τιμη για οποια ενδιαφερεται

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ευχαριστώ πολύ! Θα σας πω το ιστορικό  μου!  Έχω πολυκυστικές αλλά με σταθερό σχετικά κύκλο, με απόκλιση 1-2 μέρες πριν η μετά, απλά από τον Ιούνιο μέχρι και τον Νοέμβριο είχα πολύ παράξενη ροή με λίγο αίμα και μεγάλη διάρκεια 12 ημερών. Ενδιάμεσα πήγα στο γιατρό και έκανα όλες μα όλες τις εξετάσεις που μου είπε (τότε είδαμε και τις πολυκυστικες) και γενικά ήταν άριστες οι υπόλοιπες εξετάσεις. Μη σας τα πολυλογώ, μου έδωσε inofert plus + inofert φακελάκια και έπινα. Τους πρώτους μήνες δεν κάναμε ιδιαίτερες προσπάθειες.Είναι η αλήθεια ότι πέρασα και αυτή τη φάση της ψιλοαπογοήτευσης που δεν μένω αμέσως έγκυος και μετά από αυτό, μέσα στις γιορτές που είχα και άδεια χαλάρωσα και έγινε η "δουλειά" !!! Μάλλον είχα καθυστερημένη σύλληψη, 2/1 περίμενα περίοδο και 7/1 έκανα 1 τεστ το οποίο ήταν αρνητικότατο! Στις 18/1 έκανα 2 και ήταν θετικά  
    • Εγώ είχα ζητήσει το απλό δωμάτιο και όταν με πήγαν στον 5ο όροφο παραξενευτηκα! Ηταν τέλειο! Ρώτησα την μαία αν είμαι όντως στο απλό μην έχει γίνει κάποιο λάθος, και μου είπε είναι το λουξ αλλά αυτή η μεριά δεν έχει θέα στο Λυκαβηττό και το χρεώνουν απλό!🙄🙄😁😁
    • Κάποιοι ζητούν κ την αρχική προγεστερόνη κοπέλα μου.. 😁 Καλή επιτυχία!! 
    • η προγεστερόνη βρε κορίτσια 21η δε γίνεται όμως?? αύριο 3η μέρα είμαι κ θα κάνω τις υπόλοιπες που είπες...έκλεισα κ τη Δευτέρα τεστ παπ οπότε φρέσκα φρέσκα θα του τα πάω του γιατρού στην Αθήνα...
    • Δεν πειράζει κορίτσακι μου !!! Έχουμε πει ότι μας αργεί για να του έχουμε αδυναμία μετά χαχα!!!! 😁 Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...