Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Έκανα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μου τεστ και είχε μια πολύ άχνη γραμμή. Σήμερα 2η μέρα καθυστέρησης το τεστ είναι ακόμη αχνό αλλά λίγο πιο ευδιάκριτο. Έχω πινάκια περιοδου. Είναι λέτε σίγουρα θετικό? Να πάρω λέτε το γιατρό μου η να κάνω πρώτα χοριακη? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marysttt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Έκανα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μου τεστ και είχε μια πολύ άχνη γραμμή. Σήμερα 2η μέρα καθυστέρησης το τεστ είναι ακόμη αχνό αλλά λίγο πιο ευδιάκριτο. Έχω πινάκια περιοδου. Είναι λέτε σίγουρα θετικό? Να πάρω λέτε το γιατρό μου η να κάνω πρώτα χοριακη? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!

Καλημέρα μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα κανε μια χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marysttt είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Έκανα 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο μου τεστ και είχε μια πολύ άχνη γραμμή. Σήμερα 2η μέρα καθυστέρησης το τεστ είναι ακόμη αχνό αλλά λίγο πιο ευδιάκριτο. Έχω πινάκια περιοδου. Είναι λέτε σίγουρα θετικό? Να πάρω λέτε το γιατρό μου η να κάνω πρώτα χοριακη? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!

Καλημέρα! Καλή χρονιά! Πιστεύω ότι είσαι σίγουρα! Καλό είναι να ενημερώσεις τον γιατρό σου για να σου γράψει μια χοριακη. Εύχομαι ότι καλύτερο και σε οκτώ μήνες να κρατάς αγκαλιά το νινακι σου!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μένα το τεστ ήταν θετικό κ πηγα στο γιατρό να μου γράψει τη χοριακη!!Με το καλό να ρθει το μωράκι σου,είναι υπέροχη περίοδος η εγκυμοσύνη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα κανε μια χοριακη 

Καλημέρα!! Σήμερα αναμένω αποτελέσματα. Ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η zouzouna79 είπε:

Κ μένα το τεστ ήταν θετικό κ πηγα στο γιατρό να μου γράψει τη χοριακη!!Με το καλό να ρθει το μωράκι σου,είναι υπέροχη περίοδος η εγκυμοσύνη !!!

Σε ευχαριστώ πολύ!! Εγώ χθες έκανα χωρική και αναμένω τα αποτελέσματα σήμερα! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα! Καλή χρονιά! Πιστεύω ότι είσαι σίγουρα! Καλό είναι να ενημερώσεις τον γιατρό σου για να σου γράψει μια χοριακη. Εύχομαι ότι καλύτερο και σε οκτώ μήνες να κρατάς αγκαλιά το νινακι σου!😘

Καλημέρα, καλή χρονιά!! Σε ευχαριστω παρά πολύ!! Σήμερα αναμένω τα αποτελέσματα της χωρικής. Μακάρι να είμαι όντως γιατί το έχω ήδη πιστέψει και δε θέλω να απογοητευτω.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/1/2020 at 6:59 ΠΜ, ο/η Marysttt είπε:

Καλημέρα, καλή χρονιά!! Σε ευχαριστω παρά πολύ!! Σήμερα αναμένω τα αποτελέσματα της χωρικής. Μακάρι να είμαι όντως γιατί το έχω ήδη πιστέψει και δε θέλω να απογοητευτω.❤️

Δεν θα απογοητευτείς! Περιμένουμε νούμερο!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν θα απογοητευτείς! Περιμένουμε νούμερο!😘

Καλησπέρα!! 47,5. Ο γιατρός βέβαια μου είπε να την επαναλάβω σε 3 μέρες. Ελπίζω να διπλασιαδτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marysttt είπε:

Καλησπέρα!! 47,5. Ο γιατρός βέβαια μου είπε να την επαναλάβω σε 3 μέρες. Ελπίζω να διπλασιαδτει

Μπράβο κορίτσι μου! Είσαι εγκυουλα! Είσαι αρχή για αυτό είναι χαμηλή. Σίγουρα πρέπει να την επαναλάβεις. Θα διπλασιαστεί! Μόνο θετική σκέψη κι όλα θα πάνε τέλεια! Με πόσες ημέρες καθυστέρηση την έκανες;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Marysttt είπε:

Καλησπέρα!! 47,5. Ο γιατρός βέβαια μου είπε να την επαναλάβω σε 3 μέρες. Ελπίζω να διπλασιαδτει

Τέλεια,να μας ενημερώσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Είσαι εγκυουλα! Είσαι αρχή για αυτό είναι χαμηλή. Σίγουρα πρέπει να την επαναλάβεις. Θα διπλασιαστεί! Μόνο θετική σκέψη κι όλα θα πάνε τέλεια! Με πόσες ημέρες καθυστέρηση την έκανες;💗

Μακάρι!! Προσπαθώ να σκέφτομαι μόνο θετικά αν και είμαι αγχωμενη μέχρι την επόμενη. Στη 2η μέρα καθυστέρησης για αυτό υποθέτω ήταν χαμηλή. Και το τεστ τώρα άρχισε να σκουραίνει μέχρι τότε ήταν ακόμη πολύ αχνό..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Marysttt είπε:

Εννοείται!! Εσύ τ😍ην έκανες? Έχεις κάποιο νέο??

Εγώ περιμένω από μερα σε μέρα να γεννησουμε,είμαι στο μήνα μου!!αχ δεν θέλω να τελειώσει η εγκυμοσύνη ,θα μου λείψει η περίοδος που ένιωθα τη μικρουλα μέσα μου!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η zouzouna79 είπε:

Εγώ περιμένω από μερα σε μέρα να γεννησουμε,είμαι στο μήνα μου!!αχ δεν θέλω να τελειώσει η εγκυμοσύνη ,θα μου λείψει η περίοδος που ένιωθα τη μικρουλα μέσα μου!!😍

Με το καλοοο εύχομαι!! Όλα να πάνε τέλεια!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...