Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατρός ΡΕΑ ΙΑΣΩ ΔΗΜΟΣΙΟ


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Δεν γνώριζα ότι συνέβαινε καν αυτό! Αλλά για Ιασώ έχω έναν φανταστικό,τον δικό μου!

Καλησπέρα κορίτσακι καλή χρονιά!!! Εάν θες πες μας το όνομα του γιατρού σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Joannaero είπε:

Δεν γνώριζα ότι συνέβαινε καν αυτό! Αλλά για Ιασώ έχω έναν φανταστικό,τον δικό μου!

Πώς τον λένε; Πες μ αν μπορείς! Κ γιατί ήταν τόσο καλός;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά! Τον λένε Εμμανουήλ Παντατοσακη και έχει ιατρείο στο Μαρούσι.  Είναι νέος,πολύ ήρεμος,πολύ λογικός και ακούει όλους τους προβληματισμούς σου και κυρίως σου μεταδίδει ηρεμία. Έχει πολύ λογικές τιμές και με έχει βοηθήσει κ σε μια αποξεση που μου είχε κάνει κ ψυχολογικά αλλά και μετά την επέμβαση είχα λίγο αιματακι κ καθόλου πόνο...σαν ελαφριά περίοδος. Ο ίδιος έχει τέσσερα παιδιά. Όσες έχουν πάει τον έχουν λατρέψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

ξέρετε κάποιον καλό γιατρό που είναι συμβεβλημένος με το ΡΕΑ, το ΙΑΣΩ και δημόσιο;

Α εννοούσες σε ένα από τα τρία; Εγώ νόμιζα κ στα τρία γι'αυτό απόρησα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να φανταστείς ότι όταν ήμουν έγκυος στο δεύτερο, επειδή δεν μπορούσα να πληρώνω Ιασώ,με έστειλε σε έναν γνωστό του στο Αττικόν,και έως τότε με παρακολουθούσε με 20€ επίσκεψη. Αλλά κ μετά ,ότι ήθελα αυτόν έπαιρνα σε αυτόν πήγαινα. Είναι πολύ γλυκός κ προσεκτικός άνθρωπος. Και όταν ήταν να μου κάνει την αποξεση,στεναχωρήθηκε που αναγκάστηκε να το κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...