Μετάβαση σε περιεχόμενο

5 μήνας και πόνοι χαμηλά στην κοιλιά


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια είχατε στον 5 μήνα πόνους χαμηλά στην κοιλιά κατά την διάρκεια του ύπνου κ κράμπες στην κοιλιά?τι σας είπε ο γιατρός και αν σας έδωσε κάποιο φάρμακο.Εμενα μόνο μαγνήσιο μου έδωσε αλλά δεν κάνει τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 K εμένα με ειχαν πιασει στον 5ο τρομερες συσπασεις/κραμπες ,ευτυχως ο γιατρος μου διπλασιασε το μαγνησιο κ σταματησαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες του το πάλι πίεσε τον να σου κάνει υπέρηχο πες του δεν μπορώ να κοιμηθώ από τον πόνο. Είναι και λίγο στον κόσμο τους οι γιατροί. Εγώ αυτό θα έκανα για να μην ανησυχώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μενα!!περιπτωση με περιπτωση διαφερει,αλλα εγω επισης ειχα ψιλοενοχληματακια στον υπνο και κραμπουλες κατά τη διαρκεια της μερας...Επαιρνα επισης μαγνησιο οποτε μπορει να ηταν χειροτερα χωρις αυτό...Αν νιώθεις ότι δεν παλευεται σιγουρα καπως θα μπορει να σε βοηθησει ο γιατρος σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κράτησε μόνο ένα σαββατοκύριακο ευτυχώς,καλύτερα μιλα πάλι μαζί με το γιατρό σου ,αν δε σε πιάσει το μαγνήσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ότι είναι συσπάσεις κ ότι το μωρό κουλουριάζεται γι'αυτό πονάω μου είπε μόνο μαγνήσιο κ ξεκούραση όχι παυσίπονα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...