Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημερα!!!

Είμαι στην 18η εβδομάδα και νομίζω πως νιώθω το μωράκι μου! Μου λένε βέβαια πως το 'φυσιολογικό' είναι μετά την 20η! Νιώθω όμως σίγουρη πως είναι αυτό!Εσείς πότε το νιώσατε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!

Είμαι στην 18η εβδομάδα και νομίζω πως νιώθω το μωράκι μου! Μου λένε βέβαια πως το 'φυσιολογικό' είναι μετά την 20η! Νιώθω όμως σίγουρη πως είναι αυτό!Εσείς πότε το νιώσατε?

 

Ακριβως κ εγώ την 18η ένιωσα τη μπεμπα!ήταν σα να τσιμπάει το δόλωμα από ψάρι χαχαχα!βοήθησε κ ο οπίσθιος πλακούντας ,οπότε τα νιώθεις σχεδόν όλα από πολύ νωρίς!με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zouzouna79 είπε:

Ακριβως κ εγώ την 18η ένιωσα τη μπεμπα!ήταν σα να τσιμπάει το δόλωμα από ψάρι χαχαχα!βοήθησε κ ο οπίσθιος πλακούντας ,οπότε τα νιώθεις σχεδόν όλα από πολύ νωρίς!με το καλό!!

χαχαχ, ναι, ένα γαργαλητό περισσότερο! Εμένα είναι εμπρόσθιος! Είσαι τυχερή, θα τα νιώθεις όλα νωρίτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο κ να μη θες ...κ εσύ θα τα καταλαβαίνεις ολαααα ,αχ τι ωραία αίσθηση να νιώθεις ένα πλάσμα μέσα σου!το αγαπημένο μου είναι όταν έχει λόξυγκα... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zouzouna79 είπε:

Σε λίγο κ να μη θες ...κ εσύ θα τα καταλαβαίνεις ολαααα ,αχ τι ωραία αίσθηση να νιώθεις ένα πλάσμα μέσα σου!το αγαπημένο μου είναι όταν έχει λόξυγκα... ??

Δεν ήξερα οτι μπορείς να το νιώσεις κι αυτό!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Δεν ήξερα οτι μπορείς να το νιώσεις κι αυτό!!!χαχαχαχ

Ναιιιι!είναι μια ρυθμική κίνηση ανά 3-4 δευτερόλεπτα που κρατάει αρκετά...έχει πολύ γέλιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zouzouna79 είπε:

Ναιιιι!είναι μια ρυθμική κίνηση ανά 3-4 δευτερόλεπτα που κρατάει αρκετά...έχει πολύ γέλιο!!

Είμαι σίγουρη!!!Μόλις το βιώσω θα σου πω!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...