Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνοι περιόδου μετά την ωορρηξία


Fwtaki

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα! Ερώτηση γιατί θα σκάσω..τα τελευταία δύο χρόνια αμέσως μετά την ωορρηξία ξεκινάνε οι ενοχλήσεις, πονακια άλλοτε πιο ήπια άλλοτε πιο έντονα και στο τέλος αδιαθετω...μιλάμε για σχεδόν δύο βδομάδες ενοχλήσεις...έχω κάνει λαπαροσκοπιση-υστεροσκοπιση λύθηκαν κάποια άλλα πράγματα αλλά αυτό όχι και γενικά δεν ανησυχεί ο γιατρός μου ...η βασικη μου ερώτηση είναι αν σας έχει τύχει να έχετε ακριβώς τα συμπτώματα που έχετε όταν περιμένετε περίοδο και τελικά έχει υπάρξει εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου!!Εγώ δεν έχω μείνει έγκυος ποτέ αλλά ξέρω ότι έχει ακριβώς τα ίδια συμπτώματα οι περισσότερες κοπέλες έτσι λένε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Εγώ δεν έχω μείνει έγκυος ποτέ αλλά ξέρω ότι έχει ακριβώς τα ίδια συμπτώματα οι περισσότερες κοπέλες έτσι λένε!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι είναι ακριβως τα ιδια συμπτώματα...Πονακια περιουδου κι ενοχλήσεις...Διαφερει η ενταση βεβαια από γυναικα σε γυναικα αλλα είναι σχεδόν ιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia86 είπε:

Ναι ναι είναι ακριβως τα ιδια συμπτώματα...Πονακια περιουδου κι ενοχλήσεις...Διαφερει η ενταση βεβαια από γυναικα σε γυναικα αλλα είναι σχεδόν ιδια!

Σ' ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Έχω και εγώ τα ίδια συμπτώματα κ με πόνο κατά την επαφή κ θα σου έλεγα για ενδομητριωση αλλά αφού έκανες λαπαροσκοπηση όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...