Μετάβαση σε περιεχόμενο

ANYNET ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑΣ


ElektraGr

Recommended Posts

Καλημέρα σας ! Όποια κοπέλα έχει κάνει αίτηση μπορεί να μου διευκρινίσει για το τι χαρτί θέλει από ψυχίατρο ; Είναι σαν αυτό που πάμε για εξέταση σε κάποιες δουλειές για το αν είμαστε κατάλληλοι πχ για εργασία ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 12/11/2019 at 10:24 ΠΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα σας ! Όποια κοπέλα έχει κάνει αίτηση μπορεί να μου διευκρινίσει για το τι χαρτί θέλει από ψυχίατρο ; Είναι σαν αυτό που πάμε για εξέταση σε κάποιες δουλειές για το αν είμαστε κατάλληλοι πχ για εργασία ;

Ναι τέτοιο αλλά οι γιατροί εκεί ξέρουν τι θα σου δώσουν όταν τους πεις για υιοθεσία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 12/11/2019 at 10:24 ΠΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέρα σας ! Όποια κοπέλα έχει κάνει αίτηση μπορεί να μου διευκρινίσει για το τι χαρτί θέλει από ψυχίατρο ; Είναι σαν αυτό που πάμε για εξέταση σε κάποιες δουλειές για το αν είμαστε κατάλληλοι πχ για εργασία ;

Θέλει γνωματευση από ψυχίατρο ότι δεν εμφανίζετε μείζονα ψυχοπαθολογία. Καθώς μια ελάσσονα την εμφανίζουμε όλοι!

Προσωπικά πήγα στο Ασκληπιείο Βούλας, κατόπιν ραντεβού σε εξωτερικό ιατρειο, υπολογίζετε 60€ επίσκεψη μαζί με τον σύζυγό σας. Μην ξεχάσετε φωτογραφία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...