Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια κορίτσια;

γέννησα πριν 40 ημέρες με ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ και έγινα για πρώτη φορά μαμά.👩👦το θέμα μου είναι ότι πείρα πολλα κιλά στη εγκυμοσύνη μου τα οποία τα έχασα τα περισσότερα, μου έχει μείνει όμως η κοιλία σαν ένα τεράστιο μπολ με ζελέ 😔😥Ημουν πάντα πολύ αδύνατη και δεν είχα ποτε κοιλία.σκέφτομαι να βάλω κάποια ζώνη μήπως και μαζέψει άλλα δεν ξέρω.Εσεις τι μου προτείνετε και πως έφυγε η κοιλία σας;😔😔

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,και εγώ με καισαρική γέννησα η κοιλιά μου άρχισε να φεύγει τώρα που έχουνε περάσει 5 μήνες βέβαια είχα πάρει μόνο 6 κιλά.εμενα ο γιατρός δε με άφησε να βάλω κάτι μετά λογο της τομής ρωτα καλυτετα πρωτα τον γιατρό 

στις πριν 2 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Καλησπέρα,και εγώ με καισαρική γέννησα η κοιλιά μου άρχισε να φεύγει τώρα που έχουνε περάσει 5 μήνες βέβαια είχα πάρει μόνο 6 κιλά.εμενα ο γιατρός δε με άφησε να βάλω κάτι μετά λογο της τομής ρωτα καλυτετα πρωτα τον γιατρό 

Τον ρώτησα σήμερα που πήγα και μου λέει αμα θέλεις βάλε αλλα δεν κάνει δουλειά ...για αυτό ήθελα να σας ρωτήσω να μου πείτε εσείς καμία συμβουλή 😔😔

στις πριν 16 ώρες, ο/η Alktosk είπε:

Γεια σας κορίτσια κορίτσια;

γέννησα πριν 40 ημέρες με ΚΑΙΣΑΡΙΚΉ και έγινα για πρώτη φορά μαμά.👩👦το θέμα μου είναι ότι πείρα πολλα κιλά στη εγκυμοσύνη μου τα οποία τα έχασα τα περισσότερα, μου έχει μείνει όμως η κοιλία σαν ένα τεράστιο μπολ με ζελέ 😔😥Ημουν πάντα πολύ αδύνατη και δεν είχα ποτε κοιλία.σκέφτομαι να βάλω κάποια ζώνη μήπως και μαζέψει άλλα δεν ξέρω.Εσεις τι μου προτείνετε και πως έφυγε η κοιλία σας;😔😔

Καλημέρα κοριτσι μου και να σου ζησει το μωρακι σου!Και γω με καισαρική γέννησα και ηταν κατηγορηματικός ο γιατρος να μην βαλω κορσε..Και αν και τα εχω χασει ολα τα κιλα της εγκυμοσύνης κοιλίτσα εχω ακόμα αρκετη κ ας εχουν περασει 5μιση μηνες..Νομιζω ομως πως ειναι και απο κατακράτηση γιατι δεν εχω αδιαθετησει ακομα..Θα επανελθεις σιγα σιγα μην αγχώνεσαι..Μονο 40 μερες εχουν περάσει.Η εικονα της λεχωνας που βγαινει και ειναι σαν να μην γέννησε ποτέ ειναι απλα ενα ψέμα..