Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Νεφελη μου ευχαριστω τοσο πολυ γ τις ευχες σου!!! ❤️❤️ Μακαρι να πανε ολα καλα γ ολες μας!!! 🙏🙏🥰🌈 Να εχουμε Υγεια κ ο Θεος ν μας δινει δυναμη ν ξεπερναμε τις δυσκολιες!!!
    • Ελκ μου ευχαριστω πολυ!!!❤️❤️❤️ εκανα εξωσωματικη κ μεσα Ιουνιου καναμε την ετ!! Βαλαμε 2 εμβρυακια!!! 🥹 Υπερηχο δν εχουμε κανει ακομα γτ ειμαι μονο 4+5.. ειμαστε πολυ χαρουμενοι μ τον αντρα μου αλλα κ συγκρατημενοι λογω του κενου σακου π ειχαμε περυσι... Βημα βημα κ με πιστη ελπιζουμε ολα ν πανε καλα!!🙏😊 Εσυ τι κανεις;; Τον Αυγουστο γεννας ε;; Μπαινω κ διαβαζω τα νεα σας απλα συμμετεχω κυριως στ θεματακι της ivf.. Ευχομαι με το καλο ν ερθει κ η 2η κορουλα σας!!!🎀🩰💖🧿✨️
    • Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!🫶🫶🫶  Να σσς πω την αληθεια εγω ηθελα κ λιγο νωριτερα ν παμε ετσι για να ξεαγχωθω λιγο αλλα τα ζυγισαμε μ τον αντρα μου κ ειπαμε απ το ν παμε κ ν ειμαι 5 βδομαδων κ μετα ν χρειαστει ν περιμενουμε παλι, ας παμε μια κ καλη στις 6μιση εβδ.. Οι χοριακες δειχνουν ν εινσι ενδομητρι@. Βαλαμε 2 στην ετ κ δν ξερουμε αν ειναι 1 ή 2 σακοι....🥹 @Xrisa95 να χαιρεσαι τα κουκουνια σου κ να ειναι γερα και καλοτυχα!!! 🙏🥰🧿 με το καλο να ερθει κ το 3ο σας παιδακι!!✨️ Εγω κοριτσια μου δν εχω τπτ απ συμπτωματα...✌️ Ισως λιγη κουραση καποιες στιγμες.. κ φανταστειτε παιρνω προγεστερονη απ 10/6.  εσεις πως ειστε;; ειστε κ πιο μπροστα απ μενα οποτε ν ξερω τι με περιμενει.. 😜
    • Εγω δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου να σου πω για την εξέταση δεν γνωριζω αλλά όταν μιλήσεις με γιατρό και τα δείξεις πες μας την καλλιέργεια την θεωρώ πολύ σημαντική εξέταση πάντως και απορώ πως σε είπε στην αρχή όχι ο γιατρός 🤷‍♀️ ευχομαι καλά αποτελέσματα να έχετε κορίτσι μου να φύγει και το άγχος τους συντρόφου να είστε πιο χαλαροί 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...