Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!! Χάθηκα αλλά η αλήθεια είναι ότι ήμουν Ελλάδα και βγήκα από το πρόγραμμα μου με τις γιορτές και μετά είχα και γάμο αν θυμάστε. Όλα καλά είναι σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ☺️. Σας διάβασα όλες και χαίρομαι που είστε καλά και τα μπεμπακια εννοείται! Ελπίζω σιγά σιγά να μπω στο πρόγραμμα μου πάλι.. Χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Kate89? είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Χάθηκα αλλά η αλήθεια είναι ότι ήμουν Ελλάδα και βγήκα από το πρόγραμμα μου με τις γιορτές και μετά είχα και γάμο αν θυμάστε. Όλα καλά είναι σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ☺️. Σας διάβασα όλες και χαίρομαι που είστε καλά και τα μπεμπακια εννοείται! Ελπίζω σιγά σιγά να μπω στο πρόγραμμα μου πάλι.. Χεχε

Καλώς την!!! ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Πραγματικά εκεί θες βοήθεια όχι αστεία!!! Χαχαχα 

Εμένα κουνιέται αρκετά.. Κάποιες φορές φαίνεται κιόλας κάνει σαν μικρές κινήσεις η κοιλιά μ.. Αλλά δν την νιώθω έντονα όλη μέρα ε.., και κάποιες φορές είναι λες κ μ "πατάει" την κύστη μ χαχαχα νμζω τωρα θ αρχίσουν σιγά σιγά ν ανεβαίνουν τ μωρακια.. Κ εμένα κάποιες φορές λέω μα τόσο χαμηλά είναι? 😅Κ μετά πλάι δίπλα απ τον αφαλό μ.. 

Εμένα εχει γυρισει προς τα κάτω το κεφάλι του ειναι στην φούσκα μου όποτε κατούρημα συνεχεια! Ο κωλος του κάτω απο το στήθος μου και τα ποδαράκια του αριστερά μου. Τον νιώθω σε όλη την κοιλια και φαίνονται και οι κινήσεις του κανονικα! Κι εγω στην αρχή πριν 1,5 μήνα που ξεκίνησε ένιωθα χαμηλά γαργαλητα και μετα σιγά σιγά επεκτάθηκε! Πάντως πλεον ειναι σαν να παρταρει όλη μερα! 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Χάθηκα αλλά η αλήθεια είναι ότι ήμουν Ελλάδα και βγήκα από το πρόγραμμα μου με τις γιορτές και μετά είχα και γάμο αν θυμάστε. Όλα καλά είναι σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον ☺️. Σας διάβασα όλες και χαίρομαι που είστε καλά και τα μπεμπακια εννοείται! Ελπίζω σιγά σιγά να μπω στο πρόγραμμα μου πάλι.. Χεχε

Γειά σου κοπέλα μου❤️Να σαι καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate89? Καλός ήρθες!!!! Χαλάλι σου λίγο που μας χάθηκες ελπίζω να είσαι καλά εσύ το μίνι και. Να περάσατε τέλεια στις διακοπές σας!!! Πες μας τα νέα σου τι λέει η κοιλίτσα η δική σου φουσκωσε??? Εγώ κορίτσια το νιώθω μόνο πολύ χαμιλα και νιώθω πολλές. Φορές τη μέρα να μου ζουλαει τη κυστη σε φάση που δε κατουριεμαι αλλά αν πατήσει επάνω πρέπει να πάω τώρα τουαλέτα γιατί νομίζω θα μου φύγουν χαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

@Kate89? Καλός ήρθες!!!! Χαλάλι σου λίγο που μας χάθηκες ελπίζω να είσαι καλά εσύ το μίνι και. Να περάσατε τέλεια στις διακοπές σας!!! Πες μας τα νέα σου τι λέει η κοιλίτσα η δική σου φουσκωσε??? Εγώ κορίτσια το νιώθω μόνο πολύ χαμιλα και νιώθω πολλές. Φορές τη μέρα να μου ζουλαει τη κυστη σε φάση που δε κατουριεμαι αλλά αν πατήσει επάνω πρέπει να πάω τώρα τουαλέτα γιατί νομίζω θα μου φύγουν χαχα!!! 

Χαχαχαχαχα ναι κ εγώ έτσι με την κύστη, μου την πατάει και πρέπει να πάω σφαίρα!φούσκωσα αλλά όλοι μου λένε ότι δεν είναι καο πολύ μεγάλη η κοιλιά μου, μάλλον νορμάλ. Πέρασα πολύ ωραία αλλά νομίζω ότι πιο πολύ κουράστηκα πάρα ξεκουραστηκα! Εσείς πως είστε;; ξεκινήσατε τα ψώνια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Χαχαχαχαχα ναι κ εγώ έτσι με την κύστη, μου την πατάει και πρέπει να πάω σφαίρα!φούσκωσα αλλά όλοι μου λένε ότι δεν είναι καο πολύ μεγάλη η κοιλιά μου, μάλλον νορμάλ. Πέρασα πολύ ωραία αλλά νομίζω ότι πιο πολύ κουράστηκα πάρα ξεκουραστηκα! Εσείς πως είστε;; ξεκινήσατε τα ψώνια;; 

Λογικό να κουραστικες πόσα να προλάβεις να κάνεις όταν έρχεσαι για λίγο!!! Δε πειράζει σημασία έχει που πέρασες καλά! 

Εγω μόνο λίγα ρούχα λαλιά αλλά πολύ λίγα τύπου τρία φανελακια ένα φορεματακι χάχαχα!! Εσύ. Πειρες τίποτα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Χαχαχαχαχα ναι κ εγώ έτσι με την κύστη, μου την πατάει και πρέπει να πάω σφαίρα!φούσκωσα αλλά όλοι μου λένε ότι δεν είναι καο πολύ μεγάλη η κοιλιά μου, μάλλον νορμάλ. Πέρασα πολύ ωραία αλλά νομίζω ότι πιο πολύ κουράστηκα πάρα ξεκουραστηκα! Εσείς πως είστε;; ξεκινήσατε τα ψώνια;; 

Καλημέρα!! Κ εγώ 3 φορμακια έχω γ την μικρή.. Καλτσακια και δώρο απ τον νονό της μια επαργυρη θήκη γ τ πιστοποιητικό γέννησης 😍 τωρα Φεβρουάριο ξεκινάω τ ψώνια έχω κάνει κ την λίστα έχω βρει τ πάντα νμζω είμαι έτοιμη γ ψώνια 😍 εσυυ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και μωρακια! Μόλις γυρίσαμε από β επιπέδου όλα τέλεια η μικρή υγιέστατη 😍😍😍❤️ βγάλαμε κ τέλειες φωτός χεχεχε 

Τι κάνετε εσείς? Εγώ μαγειρεύω έχει αρακά τ μενού σήμερα 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα μανούλες και μωρακια! Μόλις γυρίσαμε από β επιπέδου όλα τέλεια η μικρή υγιέστατη 😍😍😍❤️ βγάλαμε κ τέλειες φωτός χεχεχε 

Τι κάνετε εσείς? Εγώ μαγειρεύω έχει αρακά τ μενού σήμερα 😅

Καλημερα και απο εμένα! Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα! Εχουμε κανει όλες πλεον Β; Εχουμε μπει στην τελική ευθεία Ε; Ανυπομονώ 🤗🤗🤗 Εγω κοτόσουπα θα κανω μετα τη δουλεια... εχω θέμα με δυσκοιλιότητα γαμωτο και το έντερο μου πονάει και εχει ρίξει και το κεφάλι του εκει ο μπέμπης και βαράει λες και το κανει επίτηδες!!!!! Θα με σκάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλιτσες!! @Antouanetta μπράβο όλα καλά τέλος και εσύ παμε για γεννα τώρα κορίτσια α αχαχα!! Εγώ σήμερα κοτόπουλο κοκκινιστο με ρύζι από χθες και αύριο γιατρό θα μείνω νυστικη από το μεσιμερι μέχρι αύριο γιατί αν έχω παχυνει δεν θέλω να ακούσω τι θα ακούσω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα μανουλιτσες!! @Antouanetta μπράβο όλα καλά τέλος και εσύ παμε για γεννα τώρα κορίτσια α αχαχα!! Εγώ σήμερα κοτόπουλο κοκκινιστο με ρύζι από χθες και αύριο γιατρό θα μείνω νυστικη από το μεσιμερι μέχρι αύριο γιατί αν έχω παχυνει δεν θέλω να ακούσω τι θα ακούσω χαχαχα

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Καλημέρα μανούλες και μωρακια! Μόλις γυρίσαμε από β επιπέδου όλα τέλεια η μικρή υγιέστατη 😍😍😍❤️ βγάλαμε κ τέλειες φωτός χεχεχε 

Τι κάνετε εσείς? Εγώ μαγειρεύω έχει αρακά τ μενού σήμερα 😅

Μπράβο, μπράβο! Εγώ μεθαύριο έχω εξέταση με τη γυναικολόγο. Φακές για σήμερα εγώ. Κάνω και μια έρευνα για τις αγορές του μπέμπη για έπιπλα. Πέρα από την κούνια, επειδή δε θα χωράει στο δωμάτιο μας, σκέφτομαι να κοιμαται στην αρχή σε πορτ μπεμπέ. Τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rouri είπε:

 

Μπράβο, μπράβο! Εγώ μεθαύριο έχω εξέταση με τη γυναικολόγο. Φακές για σήμερα εγώ. Κάνω και μια έρευνα για τις αγορές του μπέμπη για έπιπλα. Πέρα από την κούνια, επειδή δε θα χωράει στο δωμάτιο μας, σκέφτομαι να κοιμαται στην αρχή σε πορτ μπεμπέ. Τι λέτε; 

Αντε ωραία να τα δούμε τα μικρακια μας!! Μια χαρά είναι το πορτ μπεμπέ καλέ εγώ εκεί είχα το μπέμπη εκεί θα βάλω κ την μπεμπα μέχρι τον 6ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αντε ωραία να τα δούμε τα μικρακια μας!! Μια χαρά είναι το πορτ μπεμπέ καλέ εγώ εκεί είχα το μπέμπη εκεί θα βάλω κ την μπεμπα μέχρι τον 6ο!!

Αχ σε ευχαριστώ. Γτ μου λεγε μια φίλη ότι δεν κάνει για τα μωρά να κοιμούνται εκει. Έχουν κ στρώματα κι όμως, έτσι δεν είναι; μέχρι τον 6;χωρανε,ε; Να πάρω ξεχωριστά λες η καρότσι 3 σε 1;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Αχ σε ευχαριστώ. Γτ μου λεγε μια φίλη ότι δεν κάνει για τα μωρά να κοιμούνται εκει. Έχουν κ στρώματα κι όμως, έτσι δεν είναι; μέχρι τον 6;χωρανε,ε; Να πάρω ξεχωριστά λες η καρότσι 3 σε 1

Εγω τα είχα πάρει ξεχωριστά τώρα εσύ ότι νομίζεις φυσικά. Και χωρανε άνετα μέχρι 6 μηνών!!! Τι να πάθει καλέ το μωρό? Ούτε καν εμένα είχα στρωματακι αλλά επειδή ήθελα να είναι ακόμα. Πιο. Μαλακό πείρα και άλλο και έτσι είχε δύο πολύ αναπαυτικά χαχα!! Νομίζω στην αρχή θέλουν να είναι κάπου στενά σαν τη κοιλίτσα τις μαμάς τους στην κούνια θα χάνετε χαχα!! Εγώ πολύ το βολευτικα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κανετε; Έκανα εχθές καμπύλη ζαχάρου - νωρίτερα από το σύνηθες-

Περιμένω το γιατρό μου για αξιολόγηση αποτελεσμάτων...ανέβηκε πάντως μέχρι 104, το μόνο που με ανησυχεί είναι οτι δεν έπεφτε κατά τις αιμοληψίες.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κανετε; Έκανα εχθές καμπύλη ζαχάρου - νωρίτερα από το σύνηθες-

Περιμένω το γιατρό μου για αξιολόγηση αποτελεσμάτων...ανέβηκε πάντως μέχρι 104, το μόνο που με ανησυχεί είναι οτι δεν έπεφτε κατά τις αιμοληψίες.

 

 

Καλημέρα κορίτσι μου.. Εγώ έχω σ 15 μέρες περίπου.. Πωσ ήταν? Εσύ πως είσαι?? 😕 νσπω δν ξέρω καθόλου από νούμερα.. 😕 να μας πει κάποια αν ξέρει πιο ενημερωμένη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά δόξα το Θεό!! @Iroyla για πες τις μετρήσεις μια θα σου πω!! Εννοείς ότι το ανώτερο γταν 104?? Πόσο ήταν το νηστείας πόσο στην ωρα. Και πόσο στο δυωρο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια γυρίσαμε από το γιατρό όλα καλά δόξα το Θεό!! @Iroyla για πες τις μετρήσεις μια θα σου πω!! Εννοείς ότι το ανώτερο γταν 104?? Πόσο ήταν το νηστείας πόσο στην ωρα. Και πόσο στο δυωρο?? 

Μπράβο και μόνο καλά θα είναι για όλες μας!!!

Ευτυχώς όλα εντάξει, με πήρε ο γιατρός και μου είπε οτι όλα είναι εξαιρετικά!!!

Τη γλιτώσαμε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Μπράβο και μόνο καλά θα είναι για όλες μας!!!

Ευτυχώς όλα εντάξει, με πήρε ο γιατρός και μου είπε οτι όλα είναι εξαιρετικά!!!

Τη γλιτώσαμε!!!

 

Ναι ρε συ αν ήταν το πολύ 104 όχι δεν είναι πολύ αλλά πρέπει να αρχίσεις να τρως παστες χαχα! 

Αντε μια χαρά δεν μας βγάλανε σε δίαιτα εγώ που αγχωνομουν εχθές για τα κιλά γιατί την τελευταία φορά είχα πάρει τρία σε ένα μήνα τώρα είχα χάσει ένα κιλό!! Βέβαια η μπεμπα μου φαίνεται λίγο μικρή τι να 0ω ίσως είναι άσχετο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι ρε συ αν ήταν το πολύ 104 όχι δεν είναι πολύ αλλά πρέπει να αρχίσεις να τρως παστες χαχα! 

Αντε μια χαρά δεν μας βγάλανε σε δίαιτα εγώ που αγχωνομουν εχθές για τα κιλά γιατί την τελευταία φορά είχα πάρει τρία σε ένα μήνα τώρα είχα χάσει ένα κιλό!! Βέβαια η μπεμπα μου φαίνεται λίγο μικρή τι να 0ω ίσως είναι άσχετο!! 

Εγω αρνούμαι να ζυγιστώ χαχαχαχ

Τα κοριτσάκια λένε, είναι πιο μικρά συνήθως!!! Μην στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Iroyla είπε:

Εγω αρνούμαι να ζυγιστώ χαχαχαχ

Τα κοριτσάκια λένε, είναι πιο μικρά συνήθως!!! Μην στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι!!!

Χα αχα και εγώ ρε. Δε θέλω να ζυγιζομε αλλά ο γιατρός έχει άλλη γνώμη!! Χαχα και δε φτάνει την άλλη φορά που πείρα πολλά έλεγε ένα σορο τώρα που έχασα ούτε μια καραμελιτσα για το μπράβο χαχα!! Ναι λένε τα κορίτσια είναι πιο μινιον!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χα αχα και εγώ ρε. Δε θέλω να ζυγιζομε αλλά ο γιατρός έχει άλλη γνώμη!! Χαχα και δε φτάνει την άλλη φορά που πείρα πολλά έλεγε ένα σορο τώρα που έχασα ούτε μια καραμελιτσα για το μπράβο χαχα!! Ναι λένε τα κορίτσια είναι πιο μινιον!! 

Θα γεννήσουμε και θα τα χάσουμε!!! Μέσα σ' όλα θα χουμε κι αυτό!!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Iroyla είπε:

Θα γεννήσουμε και θα τα χάσουμε!!! Μέσα σ' όλα θα χουμε κι αυτό!!!χαχαχ

Χαχαχ σημασία έχει ν ει αι υγιής! Εμένα μ την μέτρησε 600γρ στην 24 εβδομάδα μ είπε όλα μια χαρά.. 😊😊 Αλλά κ πάλι ν σας πω δν είμαι τόσο ενημερωμένη σαν εσάς.. Όταν ελτε γ μετρήσεις κιλά κτλ κε χετε έναν άξονα εγώ δν εχω ιδέα.. Ότι μ πει ο γιατρός μ.. Γκουγκλ δν μπαίνω πλέον μετά την αμνιο σταμάτησα 😅😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχ σημασία έχει ν ει αι υγιής! Εμένα μ την μέτρησε 600γρ στην 24 εβδομάδα μ είπε όλα μια χαρά.. 😊😊 Αλλά κ πάλι ν σας πω δν είμαι τόσο ενημερωμένη σαν εσάς.. Όταν ελτε γ μετρήσεις κιλά κτλ κε χετε έναν άξονα εγώ δν εχω ιδέα.. Ότι μ πει ο γιατρός μ.. Γκουγκλ δν μπαίνω πλέον μετά την αμνιο σταμάτησα 😅😁 

Πραγματικά στη google όλα δραματικά φαίνονται και περιγράφονται! Πόσες φορές ταύτιζα στην αρχή πράγματα και σκεφτομουν το χειροτερο...

Εγώ τώρα είμαι στην 24η (κλεισμένη 23η δηλαδη) και νομίζω πως ειναι λίγο παραπάνω από 600!!!

Μια χαρά πάμε κορίτσια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...