Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πότε επιστρέφει η περίοδος μετά από φυσιολογική γέννα;;


stasoula

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!Γέννησα περίπου πριν δύο μήνες και δεν έχω ακόμα περίοδο...Ποσο θα πρέπει να περιμένω;;Να σημειωσω ότι δεν θηλάζω...έχω ανησυχήσει λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasoula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Γέννησα περίπου πριν δύο μήνες και δεν έχω ακόμα περίοδο...Ποσο θα πρέπει να περιμένω;;Να σημειωσω ότι δεν θηλάζω...έχω ανησυχήσει λίγο...

Καλησπερα να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Η αληθείς είναι πως δε ξερ. Περιπτώσεις που να μη θήλαζα για να σου πω ξέρω ότι όσο θηλάζεις δεν ερχετε!! Αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι πρέπει να ανυσηχεις γιατί δεν έχει περάσει μεγάλο διάστημα!! Ίσως σε κάνα μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησα τον Μαιο. Θηλασα 43 μερες. Πρωτη περιοδος μου ηρθε τον Αυγουστο...δηλαδή 3 μηνες μετα τη γεννα. Θα σου ερθει συντομα πιστευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην αγχωνεσε αυτά είναι στον κάθε οργανισμό διαφορετικά !

γεννησα Μάρτιο , θήλασε 2 μήνες και μου ήρθε περίοδος άμεσα 

όλα είναι στον κάθε οργανισμό διαφορετικά 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η stasoula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Γέννησα περίπου πριν δύο μήνες και δεν έχω ακόμα περίοδο...Ποσο θα πρέπει να περιμένω;;Να σημειωσω ότι δεν θηλάζω...έχω ανησυχήσει λίγο...

Καλημέρα εγώ γέννησα 31 Μάιου με καισαρική δεν ξέρω αν παίζει ρόλο δεν θηλασα καθολου και 10 Ιουλίου μου ηρθε περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησα 11 Ιουλίου με καισαρική, ΔΕΝ θήλασα και η περίοδος μου ήρθε 26 Σεπτεμβρίου. Βέβαια ήρθε...φουριώζα!! Ποτάμια λέμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...