Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεμινάρια ανώδυνου τοκετού Ιπποκράτειο


St@s@

Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπέρα! Είναι καμία από Θεσσαλονίκη? Έχω δηλώσει συμμετοχή στα σεμινάρια ανώδυνου  τοκετού στο Ιπποκράτειο. Γνωρίζω ότι έχουν ξεκινήσει εδώ και 2 εβδομάδες αλλά επειδή δεν κατάφερα να πάω στα 2 πρώτα θα με διευκόλυνε αν κάποια που τα παρακολουθεί θα μπορούσε να με ενημερώσει για το πρόγραμμα. Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου!εγώ πήγα την Τετάρτη που μας πέρασε στο πρώτο.. το επόμενο είναι την Δευτέρα 30/9 στις 6μιση το απόγευμα.. αν θέλεις πέρνα από εκεί να τους πεις ότι θέλεις να τα παρακολουθήσεις, ότι άλλο χρειαστείς στείλε μου :) τα μαθήματα γίνονται στο κτηριο του Φωκα στον 2ο οροφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η St@s@ είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Είναι καμία από Θεσσαλονίκη? Έχω δηλώσει συμμετοχή στα σεμινάρια ανώδυνου  τοκετού στο Ιπποκράτειο. Γνωρίζω ότι έχουν ξεκινήσει εδώ και 2 εβδομάδες αλλά επειδή δεν κατάφερα να πάω στα 2 πρώτα θα με διευκόλυνε αν κάποια που τα παρακολουθεί θα μπορούσε να με ενημερώσει για το πρόγραμμα. Ευχαριστώ πολύ!

Καλημέρα! Τα έχω παρακολουθήσει το 2016 και δεν είναι μαθήματα ανώδυνου τοκετού μόνο, είναι μαθήματα που αφορούν όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης, την διατροφή της εγκύου, τον τοκετό και την φροντίδα του μωρού και φυσικά τον θηλασμό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...