Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψαχνω μαιευτήριο


Elli-Ellaki

Recommended Posts

Κορίτσια Γεια σας!!! Γενναω 25 Ιανουαρίου και ψάχνω σιγά σιγά μαιευτήριο γιατί ο γυναικολογος που με παρακολουθεί συνεργάζεται με το Ιασω όπως έμαθα πρόσφατα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Θα ηθελα από όσες γέννησαν πρόσφατα στο Έλενα ή Αλεξάνδρα να μου πουν εντυπώσεις, γιατρούς, κόστος, συμπεριφορά προσωπικού, που είναι καλύτερα για γεννα, οποιαδήποτε πληροφορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου εγώ γέννησα στο Έλενα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη! Ο ιατρός μου ήταν επίσης στο ιασω και δεν μπορούσα να αντεπξελθω οικονομικά! Επίσης η συμπεριφορά του προς το τέλος δεν μου άρεσε καθόλου, φαντάσου είχαμε Ρντβ τη Τετάρτη και εγω Τη Κυριακή είχα γεννησει και δεν με πήρε ποτέ ένα τηλ να με ρωτήσει αν είμαι καλά επειδή δεν πήγα στο ρντβ οπότε δεν θα του ξαναπάω στο ιατρείο! Η ιατρός μου καταπληκτική, οι νοσηλευτριες πολύ καλές, έμεινα στον 5ο σε μονόκλινο, το πλήρωσα σύνολο 60€!! Και είχα όλες μα όλες τις ανέσεις μου! Οι ιατροί με πρόσεξαν πάρα μα πάρα πολύ πριν το χειρουργείο και στο ιασω δεν νομίζω να με πρόσεχαν έτσι! Γέννησα δίδυμα με καισαρική και αν ξαναγεννουσα χωρίς δεύτερη σκέψη θα ήταν εκεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elli-Ellaki είπε:

Κορίτσια Γεια σας!!! Γενναω 25 Ιανουαρίου και ψάχνω σιγά σιγά μαιευτήριο γιατί ο γυναικολογος που με παρακολουθεί συνεργάζεται με το Ιασω όπως έμαθα πρόσφατα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά. Θα ηθελα από όσες γέννησαν πρόσφατα στο Έλενα ή Αλεξάνδρα να μου πουν εντυπώσεις, γιατρούς, κόστος, συμπεριφορά προσωπικού, που είναι καλύτερα για γεννα, οποιαδήποτε πληροφορία...

Γεια σου κοριτσι μου εγω δεν εχω παιδια αλλα με παρακολουθει δτο αλεξανδρας ο αλεξοπουλος εξαιρετος επιστημονας και καλος ανθρωπος που δεν  σε κοιταει στη τσεπη αν σ ενδιαφερει στηλε μου  μνμ για να σου στηλω τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και με το καλό το μωράκι σου! Γέννησα πριν δύο μήνες στο Ελενα και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!μπορείς να κλείνεις και απογευματινό ραντεβού με συγκεκριμένο γιατρό, 36€ κάθε μήνα, αν δεν θες να πηγαίνεις στην εφημερία, εγώ έτσι έκανα, είχα και το κινητό του για ότι χρειαστώ με παρακολουθούσε κανονικά! Όλη η ομάδα του τέλεια! Επέλεξα μονόκλινο το δωμάτιο τέλειο το πλήρωσα 220€ για τέσσερις μέρες, το μωράκι πάντα δίπλα σου και όλες οι μαιες πολύ εξυπηρετικες! Και ούτε λόγος για φακελάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ την έρευνα αγοράς την είχα κάνει πριν μείνω έγκυος! Πήγα σε 3-4 γιατρούς που είναι σε δημόσια μαιευτήρια και επέλεξα αυτόν που Μ ταίριαξε! Τον ένιωσα άνθρωπο σοβαρός και ολιγομιλητος όμως πρόθυμος να σ λύσει κάθε απορία! Είχα διάφορα θέματα κ δε μπορούσα να μείνω έγκυος μετά από.3μιση χρόνια πρώτη φορά έγκυος και φρέσκια στη 5η εβδομάδα! Ο γιατρός μ.ομως με.χειρουεγησε στο δημόσιο κ έμεινα τόσο από.το νοσοκομείο όσο και από το γιατρό(για μια ακόμη φορά) απόλυτα ικανοποιημένη! Ο συγκεκριμένος γιατρός έχει ιατρειο ιδιωτικό δουλεύει στο Μητέρα και το Λητώ και είναι και στο Αρεταίειο (ακριβώς δίπλα από.το Αλεξάνδρα) το οποίο έχει και μαιευτήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Με το καλό το μωράκι σου.

Λοιπόν, κι εγώ γέννησα αρχές Μαϊου στο Έλενα και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Εγώ γέννησα στην εφημερία και δεν είχα προσωπικό γιατρό μιας και η γιατρός μου συνεργαζόταν με το Ιασώ και το ποσό ήταν τεράστιο. Το προσωπικό, οι γιατροί, όλα πολύ καλά. Δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο. Δεν πλήρωσα τίποτα πέραν του δωματίου μου, που επέλεξα να είναι μονοκλινο στον 6ο. Σε επόμενη εγκυμοσύνη, πρώτα ο Θεός, εκεί θα πάω πάλι και όλα ακριβώς όπως τα έκανα θα τα κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Γειά σου και με το καλό το μωράκι σου! Γέννησα πριν δύο μήνες στο Ελενα και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη!μπορείς να κλείνεις και απογευματινό ραντεβού με συγκεκριμένο γιατρό, 36€ κάθε μήνα, αν δεν θες να πηγαίνεις στην εφημερία, εγώ έτσι έκανα, είχα και το κινητό του για ότι χρειαστώ με παρακολουθούσε κανονικά! Όλη η ομάδα του τέλεια! Επέλεξα μονόκλινο το δωμάτιο τέλειο το πλήρωσα 220€ για τέσσερις μέρες, το μωράκι πάντα δίπλα σου και όλες οι μαιες πολύ εξυπηρετικες! Και ούτε λόγος για φακελάκι! 

Να σου ζησει το μωρακι σου!!! Μπορείς να μου στείλεις το όνομα και το τηλ του γιατρού σου σε μνμ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ την έρευνα αγοράς την είχα κάνει πριν μείνω έγκυος! Πήγα σε 3-4 γιατρούς που είναι σε δημόσια μαιευτήρια και επέλεξα αυτόν που Μ ταίριαξε! Τον ένιωσα άνθρωπο σοβαρός και ολιγομιλητος όμως πρόθυμος να σ λύσει κάθε απορία! Είχα διάφορα θέματα κ δε μπορούσα να μείνω έγκυος μετά από.3μιση χρόνια πρώτη φορά έγκυος και φρέσκια στη 5η εβδομάδα! Ο γιατρός μ.ομως με.χειρουεγησε στο δημόσιο κ έμεινα τόσο από.το νοσοκομείο όσο και από το γιατρό(για μια ακόμη φορά) απόλυτα ικανοποιημένη! Ο συγκεκριμένος γιατρός έχει ιατρειο ιδιωτικό δουλεύει στο Μητέρα και το Λητώ και είναι και στο Αρεταίειο (ακριβώς δίπλα από.το Αλεξάνδρα) το οποίο έχει και μαιευτήριο.

Κορίτσι επειδή με ενδιαφέρει και εμένα μπορείς να μου στείλεις σε pm πληροφορίες για το γιατρό; Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/9/2019 at 9:40 ΠΜ, ο/η pangipot είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ την έρευνα αγοράς την είχα κάνει πριν μείνω έγκυος! Πήγα σε 3-4 γιατρούς που είναι σε δημόσια μαιευτήρια και επέλεξα αυτόν που Μ ταίριαξε! Τον ένιωσα άνθρωπο σοβαρός και ολιγομιλητος όμως πρόθυμος να σ λύσει κάθε απορία! Είχα διάφορα θέματα κ δε μπορούσα να μείνω έγκυος μετά από.3μιση χρόνια πρώτη φορά έγκυος και φρέσκια στη 5η εβδομάδα! Ο γιατρός μ.ομως με.χειρουεγησε στο δημόσιο κ έμεινα τόσο από.το νοσοκομείο όσο και από το γιατρό(για μια ακόμη φορά) απόλυτα ικανοποιημένη! Ο συγκεκριμένος γιατρός έχει ιατρειο ιδιωτικό δουλεύει στο Μητέρα και το Λητώ και είναι και στο Αρεταίειο (ακριβώς δίπλα από.το Αλεξάνδρα) το οποίο έχει και μαιευτήριο.

Mporeis na mou steileis kai emena ton arithmo se parakalw poly?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εγώ γέννησα στο Αλεξάνδρα Φλεβάρη του '18 και έχω να σου πω τα εξής: το νοσοκομείο είναι πάρα πολύ παλιό όμως είχε πολύ καλή θέρμανση κυκλοφορούσαμε με το νυχτικακι. Όσο για τους γιατρούς και το προσωπικό Εξαίρετοι! Η αίθουσα τοκετού καταπληκτική. Όμως δεν έχω να σου προτείνω κάποιον καλό γιατρο, δεν ήμουν 100 τοις εκατό ικανοποιημένη με τον δικό μου. Με το καλό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...