Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτωματα εγκυμοσύνης χωρίς εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Εγώ θέλω να σας ρωτήσω το εξής. Εδώ και δύο μήνες ίσως και παραπάνω έχω όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης.. Αναγούλες εμετούς πονοκεφάλους συχοουρια πρήξιμο στο στηθος λαό στ κοιλιά αυξημένη όσφρηση και κυρίως σταμάτησα να πίνω τον αγαπημένο μου καφέ γιατί με ανακάτευε. Δεν αντέχω ούτε τη μυρωδιά του. Κάθε μήνα τα ίδια σχεδόν όλο τον μήνα. Λίγο ησυχαζαν μόλις μου ερχόταν περίοδος και έπειτα και πάλι ξανά. Κάθε φορά νόμιζα ότι είμαι έγκυος αλλά τελικά ερχόταν η περίοδος. Το έχει βιώσει κάποια;; είναι τόσο εξουθενωτικο για μένα στην ψυχολογία μου. Να πω τι έτσι έκοψα και το τσιγάρο πριν καμιά 6 μήνες. Ξαφνικά άρχισα να μην το αντέχω και να μου φέρνει αναγούλα. Πάλι τότε νόμιζα ότι είμαι έγκυος αλλά δεν ήμουν. Προσπαθούμε με τον άνδρα μου καιρό και είμαι καταβεβλημενη όταν κάθε φορά τελικά βλέπω αίμα... Σας ευχαριστώ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Βουλακι είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ θέλω να σας ρωτήσω το εξής. Εδώ και δύο μήνες ίσως και παραπάνω έχω όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης.. Αναγούλες εμετούς πονοκεφάλους συχοουρια πρήξιμο στο στηθος λαό στ κοιλιά αυξημένη όσφρηση και κυρίως σταμάτησα να πίνω τον αγαπημένο μου καφέ γιατί με ανακάτευε. Δεν αντέχω ούτε τη μυρωδιά του. Κάθε μήνα τα ίδια σχεδόν όλο τον μήνα. Λίγο ησυχαζαν μόλις μου ερχόταν περίοδος και έπειτα και πάλι ξανά. Κάθε φορά νόμιζα ότι είμαι έγκυος αλλά τελικά ερχόταν η περίοδος. Το έχει βιώσει κάποια;; είναι τόσο εξουθενωτικο για μένα στην ψυχολογία μου. Να πω τι έτσι έκοψα και το τσιγάρο πριν καμιά 6 μήνες. Ξαφνικά άρχισα να μην το αντέχω και να μου φέρνει αναγούλα. Πάλι τότε νόμιζα ότι είμαι έγκυος αλλά δεν ήμουν. Προσπαθούμε με τον άνδρα μου καιρό και είμαι καταβεβλημενη όταν κάθε φορά τελικά βλέπω αίμα... Σας ευχαριστώ!!! 

Καλησπερα κορίτσι μου προφανος είναι όλα αυτά που νιώθεις επειδή το θέλεις πολύ!!! Και μη νομίζεις ότι εσύ είσαι οι τρελή όλες είμαστε λίγο πολύ χάχα!!! Οποίο κορίτσι και να Ρ ρήσεις που προσπαθεί κ ιδικά καιρό σίγουρα θα σου πει ότι ένιωθε πολλά από αυτά που προανέφερες!! Οπ ς επίσης και εγώ προσπαθώντας δύο χρόνια μια το στομάχι μου μια το στήθος ορισμένο μια το ένα μια το άλλο και τελικά τη φορά που έμεινα έγκυος τίποτα συγκλονισγικο!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθει σύντομα το πολυπόθητο!!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...