Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσύνη


Ντορντεα

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου..θέλω μια βοήθεια....Αφού περάσουν οι γόνιμες μέρες μετά από ποσες μερες γίνεται η σύλληψη ? και η εμφύτευση γιατί δεν το έχω καταλάβει ..Ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων ❣❣?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Η σύλληψη γίνεται την μέρα της ωορρηξίας και η εμφύτευση από 7 με 12 μέρες μετά την σύλληψη!! 

ΑαΧχχ ωραία τώρα κατάλαβαα. μετά την εμφύτευση έρχονται τα συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ντορντεα είπε:

ΑαΧχχ ωραία τώρα κατάλαβαα. μετά την εμφύτευση έρχονται τα συμπτώματα? 

Όχι πάντα!! Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ακριβώς ίδια με της περιόδου!! Ζαλάδες ανακατωσουρες και τέτοια γενικά συνήθως αρχίζουν μετά την 6η εβδομαδα κύησης!! Αλλά απο οργανισμό σε οργανισμό διαφέρουν όλα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Όχι πάντα!! Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ακριβώς ίδια με της περιόδου!! Ζαλάδες ανακατωσουρες και τέτοια γενικά συνήθως αρχίζουν μετά την 6η εβδομαδα κύησης!! Αλλά απο οργανισμό σε οργανισμό διαφέρουν όλα!! ?

Απλά έχω κάποιες κραμπες από εχθές στην κοιλια και ειμαι φουσκωμένη και κουρασμένη συνέχειαα κάθομαι όρθια και κλείνουν τα μάτια μου τι να πω θα δούμε σε λίγες βδομάδες...Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες και για τον χρόνο σου....έχω μάθει πολλά από αυτό το φόρουμ...Σε ευχαριστώ και πάλι..❣??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ντορντεα είπε:

Απλά έχω κάποιες κραμπες από εχθές στην κοιλια και ειμαι φουσκωμένη και κουρασμένη συνέχειαα κάθομαι όρθια και κλείνουν τα μάτια μου τι να πω θα δούμε σε λίγες βδομάδες...Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες και για τον χρόνο σου....έχω μάθει πολλά από αυτό το φόρουμ...Σε ευχαριστώ και πάλι..❣??

Σε ποια μέρα είσαι εσύ τώρα?? Η υπνηλία είναι σύμπτωμα το είχα και στις 2 εγκυμοσύνες από πολύ νωρίς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Σε ποια μέρα είσαι εσύ τώρα?? Η υπνηλία είναι σύμπτωμα το είχα και στις 2 εγκυμοσύνες από πολύ νωρίς!! 

Πόσο νωρίς δηλαδή? Η Ωορηξια μου ήταν 11 Σεπτεμβρίου..Απλά λέω μήπως όντως είμαι κουρασμένη και μου φαίνεται απλά έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι και ένιωσα παρά πολύ κουρασμένη σαν να δούλευα 8ωρο εξαντλημένη δεν ξέρω τι να πω ? σε εσενα αυτό το σύμπτωμα με την υπνηλία ποτέ άρχισε πάνω κάτω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ντορντεα είπε:

Πόσο νωρίς δηλαδή? Η Ωορηξια μου ήταν 11 Σεπτεμβρίου..Απλά λέω μήπως όντως είμαι κουρασμένη και μου φαίνεται απλά έκανα κάποιες δουλειές στο σπίτι και ένιωσα παρά πολύ κουρασμένη σαν να δούλευα 8ωρο εξαντλημένη δεν ξέρω τι να πω ? σε εσενα αυτό το σύμπτωμα με την υπνηλία ποτέ άρχισε πάνω κάτω?

Α είναι αρκετά νωρίς ακόμη!! Εμένα ξεκίνησαν λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περίοδου!! 4-5 μέρες πριν εκεί!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Α είναι αρκετά νωρίς ακόμη!! Εμένα ξεκίνησαν λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περίοδου!! 4-5 μέρες πριν εκεί!! 

Αα καταλαβα ...Θα δούμε σε λίγο καιρό και θα μου φύγει το αγχως ? σε ευχαριστώ πολύ παντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ντορντεα είπε:

Αα καταλαβα ...Θα δούμε σε λίγο καιρό και θα μου φύγει το αγχως ? σε ευχαριστώ πολύ παντως 

Κάνε πράγματα να απασχολείς το μυαλό σου!!! Αν θέλεις έλα στην ομάδα "ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020" ?? είμαστε πολλές!! Τρελές και ανυπομονες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...