Μετάβαση σε περιεχόμενο
Guest

Απαρηγόρητο κλάμα τα βράδια

Recommended Posts

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Από την στιγμή που οι σάλπιγγες είναι διαβάτες κανείς και ποτέ δεν μπορεί να σου εγγυηθεί ότι δεν μπορείς να μείνεις ....  Με αυτό Τονσπερμα  όμως Ειναη πολύ δύσκολο !! Εγβ θα σε ρωτήσω εάν έχετε κάνει μόνο ένα σπερμοδιαγραμμα ;; Διότι για να χαρακτηριστεί ένας άντρας υπογονιμός  χρειαζόμαστε Τούλαχιστον δυο σπερμοδιγραμματα με διαφορά τριών μηνών ....   
    • κι εγώ το ίδιο αλλά για άλλους λόγους... αχαχαχαχαχαχαχα... πάντως μου φαίνεται αστείο όταν μου λένε "όταν έρθει ο μπέμπης"... από πού να έρθει ρε παιδιά;; μετανάστης είναι;;; εδώ μαζί μου τον έχω... γι' αυτό θέλω να τον κρατήσω όσο γίνεται περισσότερο μέσα... ώστε να μην μου τον πάρουν καθόλου για θερμοκοιτίδες και ΜΕΝΝ... σήμερα έφτασαν και τα πανωσέντονα του λίκνου... κουκλιά είναι... τα κατωσέντονα με το λάστιχο τα είχα αγοράσει... πήρα στη φούρια του περασμένου Σαββάτου και τ αυγό και σήμερα έφτασε και ο καθρέπτης για το πίσω κάθισμα... αχαχαχαχαχαχα τα μόνα που μας έμειναν είναι ένα mobile για το λίκνο, αν και δεν ξέρω πώς θα στερεωθεί, ένα panda που θέλω με λευκούς ήχους και ένα καινούργιο στρώμα για το λίκνο... και το καρότσι το έχω κλείσει και θα το πάρω τους είπα κάποια στιγμή τον Ιούνιο...
    • Είμαστε πολλές οι παλαβες! Την πρώτη εγκυμοσύνη την απόλαυσα πιο πολύ, τώρα είμαι συνέχεια στο τρέξιμο οπότε είμαι γενικά σε μια παλαβή κατάσταση.  Βεβαια το μετά είναι ακόμα πιο μαγικό 😍😍😍  Αχ ανυπομονώ! 
    • @marselntina η θετική σκέψη είναι το Α & Ω.. Θα το λέω και θα το ξανά λέω.. Μέσα σε ότι κακό και άσχημο μας συμβαινει πάντα υπάρχει κάτι θετικό απλά πρέπει εμείς να το βρούμε και να το αξιοποιήσουμε😊😊 @Sofia0294 καλό είναι να τους ακούμε γιατί σίγουρα ξέρουν κάτι παραπάνω.. Απλά στην περίπτωση μου αν είχα κάνει το τεστ μια μέρα αργότερα δεν θα ήξερα καν ότι ήμουν έγκυος γιατί θα έβγαινε αρνητικό.. Επίσης στον έλεγχο που μου έκανε μου είπε ότι όλα είναι τέλεια και φυσιολογικά.. Και το πήγα πολύ βάση λογικής και απλά για να βρω κάπου την μέση είπα να ακούσω τον γιατρό και να κρατησω έστω τον 1 μήνα αποχής και όχι τους 2.. Ωστε να γίνει και λίγο από αυτό που μου είπε όμως να γίνει και το δικό μου😜😂 @Eiffel κορίτσι μου μην φοβάσαι.. Όλα θα είναι τέλεια.. Πήγαινε και απόλαυσε τον ήχο του μπεμπέ σου😍😍
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...