Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξιας


Εn10

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, διαβάζω τις συζητήσεις σας πάνω στα τεστ ωορρηξίας και έχω το εξής πρόβλημα: Ο κύκλος μου είναι 26 μέρες σταθερα,πρώτη ημέρα περιοδου 24/8, άρχισα να κάνω τα τεστ (onestep ταινίες) από 3/9 και μου έβγαζε αχνό ροζ. Η ωορρηξία μου λογικα πίστευα Πέμπτη (13η μέρα), έτσι Πέμπτη βράδυ 12 η ώρα έκανα τεστ και βγήκε πιο σκούρο. Αλλά δεν ξέρω αν ήταν κ θετικο και δεν έχω άλλο να κάνω σημερα. Σημαινει ότι η ωορρηξία μου θα τελειώσει μέχρι σήμερα Παρασκευή βραδυ? Λόγω ότι λένε ότι διαρκεί 24 ωρες? ?Δυστυχώς όμως δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή αυτό βράδυ για λόγους δουλειάς.

Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Εn10 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, διαβάζω τις συζητήσεις σας πάνω στα τεστ ωορρηξίας και έχω το εξής πρόβλημα: Ο κύκλος μου είναι 26 μέρες σταθερα,πρώτη ημέρα περιοδου 24/8, άρχισα να κάνω τα τεστ (onestep ταινίες) από 3/9 και μου έβγαζε αχνό ροζ. Η ωορρηξία μου λογικα πίστευα Πέμπτη (13η μέρα), έτσι Πέμπτη βράδυ 12 η ώρα έκανα τεστ και βγήκε πιο σκούρο. Αλλά δεν ξέρω αν ήταν κ θετικο και δεν έχω άλλο να κάνω σημερα. Σημαινει ότι η ωορρηξία μου θα τελειώσει μέχρι σήμερα Παρασκευή βραδυ? Λόγω ότι λένε ότι διαρκεί 24 ωρες? ?Δυστυχώς όμως δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή αυτό βράδυ για λόγους δουλειάς.

Ευχαριστω!

Είχατε επαφές πιο πριν τις πρωιγουμενες μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Εn10 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, διαβάζω τις συζητήσεις σας πάνω στα τεστ ωορρηξίας και έχω το εξής πρόβλημα: Ο κύκλος μου είναι 26 μέρες σταθερα,πρώτη ημέρα περιοδου 24/8, άρχισα να κάνω τα τεστ (onestep ταινίες) από 3/9 και μου έβγαζε αχνό ροζ. Η ωορρηξία μου λογικα πίστευα Πέμπτη (13η μέρα), έτσι Πέμπτη βράδυ 12 η ώρα έκανα τεστ και βγήκε πιο σκούρο. Αλλά δεν ξέρω αν ήταν κ θετικο και δεν έχω άλλο να κάνω σημερα. Σημαινει ότι η ωορρηξία μου θα τελειώσει μέχρι σήμερα Παρασκευή βραδυ? Λόγω ότι λένε ότι διαρκεί 24 ωρες? ?Δυστυχώς όμως δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή αυτό βράδυ για λόγους δουλειάς.

Ευχαριστω!

Οι ταινίες one step ετσι δείχνουν πάντα ένα αχνό!!  θετικό είναι όμως μόνο όταν δεις το τεστ σκούρο σαν την γραμμή ελέγχου!! Όταν δεις θετικό τεστ σημαίνει ότι η ωορρηξία θα γίνει σε 24 με 48 ώρες μετά όχι ότι έχεις ήδη ωορρηξία!!! Συνέχισε τις επαφές σου από εδώ και πέρα αφού δεν έχεις αλλά τεστ να κάνεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Οι ταινίες one step ετσι δείχνουν πάντα ένα αχνό!!  θετικό είναι όμως μόνο όταν δεις το τεστ σκούρο σαν την γραμμή ελέγχου!! Όταν δεις θετικό τεστ σημαίνει ότι η ωορρηξία θα γίνει σε 24 με 48 ώρες μετά όχι ότι έχεις ήδη ωορρηξία!!! Συνέχισε τις επαφές σου από εδώ και πέρα αφού δεν έχεις αλλά τεστ να κάνεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Ναι σήμερα κ αύριο σίγουρα θα συνεχιστούν οι προσπάθειες, είχαμε έρθει σε επαφή και πριν 2 μέρες την Τετάρτη. Απλά ήθελα να διευκρινησω πως ακριβώς λειτουργουν. Αν το χασα δηλαδη το παιχνίδι η όχι αυτό το μήνα χαχ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Είχατε επαφές πιο πριν τις πρωιγουμενες μέρες? 

Ναι είχαμε Τετάρτη βράδυ πιστεύω θεωρείται καλή μέρα κ αυτή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Εn10 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Ναι σήμερα κ αύριο σίγουρα θα συνεχιστούν οι προσπάθειες, είχαμε έρθει σε επαφή και πριν 2 μέρες την Τετάρτη. Απλά ήθελα να διευκρινησω πως ακριβώς λειτουργουν. Αν το χασα δηλαδη το παιχνίδι η όχι αυτό το μήνα χαχ?

Όχι όχι δεν το έχασες!! Βούρ!! Και καλή επιτυχία!! ??❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...