Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ειμαι καινούργια θα ηθελα να μιλησω με καποια κοπελα που ειχε παλινδρόμηση κυηση... 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μου άρεσαν πολλά αλλά δε ξέρεις τι ει αι χρηστικό και τι όχι . Θα δούμε. Εμένα η Μπέμπα είναι ξαπλωτη εγκάρσια ...αν νιώσω κάτι είναι εκεί που κάνει καμπύλη η κοιλιά κάτω από τον αφαλό αριστερά ή δεξιά ή κέντρο . Βασικά έχω τραβήγματα χαμηλά όπως στην αρχή και αν και βάζω κρέμα άρχισαν οι ραγάδες .  Εσάς φαίνονται οι κοιλίτσες ;εγώ αν και δε χωράω στα ρούχα μου δε φαίνεται  λένε 
    • χαχχαχαχα αμα σου πω κ γω αυτό σκεφτόμουν !!!
    • χαχαχ κ γω χθες βραδυ ξυπνησα να παω τουαλετα κ αυτο εκανε παρτυ..Κοιμήσου καλο μου παιδακι, μη παίρνεις τετοια κουσουρια και μενεις ξυπνιο τις νυχτες...
    • Σ ευχαριστώ πολύ!!Ετσι μου είπε κ ο ντοκ μια φορά ότι μπορεί να προκαλέσει αλλά έχω 2 μήνες που το πίνω!!Εγω στην 22 θα την κάνω την β επιπέδου!!Σ άρεσε κάτι? Εχω συχνοουρία ναι κ τα βράδια ξυπνάω και αυτό το γουργουρητό το καταλάβαίνω κέντρο κάτω απ τον αφαλό κ αριστερά!!Χτες ξύπνησα 3 το βράδυ δν ξέρω δν ένιωθα κ τέλεια κ κοιμήθηκα 5!!Και το καταλαβαίνα φουλ εκεινή την ώρα!!Αν κοιμόμουν δν θα το ένιωθα!!
    • Καλημέρα!Εμεις 5η νυχτα που ξυπναει ανα 1 ωρα με κλαμα και σημερα και ανα μισάωρο 2 φορές..Δεν ξερω τι μπορει να φταιει..Αλμα η δόντια?Εμαθε και να γυρνάει με ανεση πλεον απο ανασκελα μπρούμυτα και ησυχία δεν εχει ολη νύχτα.Ολο γυρνάει.
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...