Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπορώ να πάρω χάπι της επόμενης μέρας 3 μέρες πριν το τεστ παπ


M@mmy

Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα θέλω τη βοήθεια σας σήμερα είχα σεξουαλική επαφή με τον άντρα μου και εσπασε το προφυλακτικό αυτός λέει τραβηχτικε αμέσως και δεν έφυγε τίποτα μέσα.εγω αγχώθηκα όμως γιατί σήμερα ήμουν και σε υψηλή μέρα γόνιμης μετά το είδα σε ημερολόγιο που έχω...σκέφτηκα αμέσως  το χάπι επόμενης μέρας...αλλά την Τετάρτη έχω ήδη κανονισμένο ραντεβού για το καθιερωμένο τεστ Παπ του χρόνου...υπάρχει κάποιο θέμα αν πάρω χάπι θα δείξει κάτι λάθος το τεστ...η κάθε απάντηση είναι βοήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

κορίτσια καλησπέρα θέλω τη βοήθεια σας σήμερα είχα σεξουαλική επαφή με τον άντρα μου και εσπασε το προφυλακτικό αυτός λέει τραβηχτικε αμέσως και δεν έφυγε τίποτα μέσα.εγω αγχώθηκα όμως γιατί σήμερα ήμουν και σε υψηλή μέρα γόνιμης μετά το είδα σε ημερολόγιο που έχω...σκέφτηκα αμέσως  το χάπι επόμενης μέρας...αλλά την Τετάρτη έχω ήδη κανονισμένο ραντεβού για το καθιερωμένο τεστ Παπ του χρόνου...υπάρχει κάποιο θέμα αν πάρω χάπι θα δείξει κάτι λάθος το τεστ...η κάθε απάντηση είναι βοήθεια

Πάρε τον Γιατρο σου τηλ να του πεις ακριβως τι εγινε γιατί έτσι κι αλλιώς 3 μέρες πριν κάνεις τεστ Παπ δεν πρέπει να έχεις επαφή!! Πες του ότι ίσως έφυγε κάτι αλλά δεν είσαι και σίγουρη και θα σε καθοδηγήσει μοοονο ο Γιάτρος σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...