Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου οποία γέννησε πρόσφατα στο Έλενα μπορείτε να μου ξεκαθάρισετε κάτι? Θα γεννήσω με καισαρική τα αγοράκια μου και δεν έχω καταλάβει καλά γιατί μου λένε διαφορετικα πράγματα πάθε φορά. Θέλω να πάρω δωμάτιο μονόκλινο. Στον 6ο μόνο είναι τα απλά μονόκλινα με κόστος 55€ περίπου το βράδυ ή υπάρχουν και στον 5ο? Ή ο 5ος ειναι αποκλειστικά με δωμάτια λουξ που έχουν την τριπλάσια τιμή από ο, τι έχω καταλάβει? Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου οποία γέννησε πρόσφατα στο Έλενα μπορείτε να μου ξεκαθάρισετε κάτι? Θα γεννήσω με καισαρική τα αγοράκια μου και δεν έχω καταλάβει καλά γιατί μου λένε διαφορετικα πράγματα πάθε φορά. Θέλω να πάρω δωμάτιο μονόκλινο. Στον 6ο μόνο είναι τα απλά μονόκλινα με κόστος 55€ περίπου το βράδυ ή υπάρχουν και στον 5ο? Ή ο 5ος ειναι αποκλειστικά με δωμάτια λουξ που έχουν την τριπλάσια τιμή από ο, τι έχω καταλάβει? Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας!! :)

Εγω δεν γεννησα εκει αλλά ειχε γεννησει μια ξαδερφη μου και πολυ μου αρεσαν τα δωματια,ήταν πεντακαθαρα και μ'άρεσε που ειχε καναπε για να κοιμαται και ο μπαμπας..Ηταν στον 5ο και πληρωσε νομιζω γυρω στα  120ε την βραδιά και το ειχε το μωρο δίπλα της συνεχεια..Και πλυσιμο και πανες αυτη αλλαζε και εκανε..Εμεινε και 5 μερες με καισαρικη ενώ εγω στο ιδιωτικο στις 3 μερες βγηκα παλι με καισαρικη.Με το καλο τα αγορακια σου!Γερα να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sofi90 είπε:

Εγω δεν γεννησα εκει αλλά ειχε γεννησει μια ξαδερφη μου και πολυ μου αρεσαν τα δωματια,ήταν πεντακαθαρα και μ'άρεσε που ειχε καναπε για να κοιμαται και ο μπαμπας..Ηταν στον 5ο και πληρωσε νομιζω γυρω στα  120ε την βραδιά και το ειχε το μωρο δίπλα της συνεχεια..Και πλυσιμο και πανες αυτη αλλαζε και εκανε..Εμεινε και 5 μερες με καισαρικη ενώ εγω στο ιδιωτικο στις 3 μερες βγηκα παλι με καισαρικη.Με το καλο τα αγορακια σου!Γερα να ειναι!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό! Τότε του 5ου είναι τα λουξ όχι τα απλά... Το σκέφτομαι γιατί θα πέσει αυγουστιατικα κ αν είμαι στον 6ο είναι ταράτσα και λένε κάνει πολλή ζέστη... Δεν θέλω να ταλαιπωρηθουμε ούτε εγώ ούτε τα μωρά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!

Εγώ γέννησα στο Έλενα πριν 80 μέρες. Λοιπόν άκου να δεις:

4ος όροφος δίκλινα δωμάτια €35/νύχτα

5ος όροφος μονοκλινα λουξ €125

6ος όροφος μονοκλινα €55

Εγώ έμεινα σε μονοκλινα στον 6ο. Ήταν τέλεια. Πεντακάθαρα, το προσωπικό πρόθυμο όλες τις ώρες να σε εξυπηρετήσει. Επειδή πριν γεννήσω είχαμε πάει να δούμε με τον άντρα μου και τα μονοκλινα λουξ, θα σου πω ότι κατά τη δική μου άποψη είναι τσάμπα τα λεφτά. Η μόνη διαφορά είναι στις κουρτίνες και στην πολυθρόνα που κοιμάται ο μπαμπάς. Και το φαγητό πολύ πολύ νόστιμο και χορταστικό (άσχετο αυτό με τα δωμάτια αλλά είπα να το σχολιάσω μιας και σημαντικό).

Ζέστη όμως είχε τρελή!!! Ένιωθα ότι θα σκάσω. Αλλά γέννησα 4 Μαϊου και μου είχαν πει ότι το μαιευτήριο έχει πολλή ζέστη λόγω των πρόωρων μωρών που χρειάζονται ειδική θερμοκρασία. Τώρα εσύ που θα γεννήσεις Αύγουστο, δεν ξέρω αν θα έχουν κλιματισμό. Αλήθεια, γιατί δεν πας να ρίξεις μια ματιά στα δωμάτια να ρωτήσεις κιόλας;;; 

@KONSTANTIA ναι, δημόσιο μαιευτήριο είναι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρες!!!!

Εγώ γέννησα στο Έλενα πριν 80 μέρες. Λοιπόν άκου να δεις:

4ος όροφος δίκλινα δωμάτια €35/νύχτα

5ος όροφος μονοκλινα λουξ €125

6ος όροφος μονοκλινα €55

Εγώ έμεινα σε μονοκλινα στον 6ο. Ήταν τέλεια. Πεντακάθαρα, το προσωπικό πρόθυμο όλες τις ώρες να σε εξυπηρετήσει. Επειδή πριν γεννήσω είχαμε πάει να δούμε με τον άντρα μου και τα μονοκλινα λουξ, θα σου πω ότι κατά τη δική μου άποψη είναι τσάμπα τα λεφτά. Η μόνη διαφορά είναι στις κουρτίνες και στην πολυθρόνα που κοιμάται ο μπαμπάς. Και το φαγητό πολύ πολύ νόστιμο και χορταστικό (άσχετο αυτό με τα δωμάτια αλλά είπα να το σχολιάσω μιας και σημαντικό).

Ζέστη όμως είχε τρελή!!! Ένιωθα ότι θα σκάσω. Αλλά γέννησα 4 Μαϊου και μου είχαν πει ότι το μαιευτήριο έχει πολλή ζέστη λόγω των πρόωρων μωρών που χρειάζονται ειδική θερμοκρασία. Τώρα εσύ που θα γεννήσεις Αύγουστο, δεν ξέρω αν θα έχουν κλιματισμό. Αλήθεια, γιατί δεν πας να ρίξεις μια ματιά στα δωμάτια να ρωτήσεις κιόλας;;; 

@KONSTANTIA ναι, δημόσιο μαιευτήριο είναι!!! 

Μωρέ έχω μια ιδέα από τα δωμάτια, δεν με μοιάζουν καν πως είναι, απλά δεν θέλω να πάω αυγουστιατικα στην ταράτσα κατάλαβες? Η ταράτσα είναι το πρόβλημα μου γιατί μου είπαν όλοι ότι σκας εξαιτίας αυτής και με κλιματισμό. Κλιματισμό έχουν σίγουρα, το ξέρω από φίλη που γέννησε Ιούλιο. Το ανάβεις και το κλείνεις εσύ οπότε θες! Θα είμαστε 4 άτομα κάθε φορά στο δωμάτιο, εγώ τα μωρά και σύνοδος (συζυγος/μαμά) και δεν θέλω να κάνω τσιγκουνιες και να ταλαιπωρηθουμε! Αν ήταν άλλη εποχή πχ φθινόπωρο η άνοιξη δεν θα το συζητούσα καν να πάω στον 6ο...θα αποφασίσω εκείνες τις μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@joy2 ναι, κατάλαβα. Να ξέρεις ότι και να κλείνεις τον κλιματισμό του δωματίου σου, βγαίνει ζεστός αέρας. Εγώ ένιωθα ότι θα πεθάνω από τη ζέστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

@joy2 ναι, κατάλαβα. Να ξέρεις ότι και να κλείνεις τον κλιματισμό του δωματίου σου, βγαίνει ζεστός αέρας. Εγώ ένιωθα ότι θα πεθάνω από τη ζέστη. 

Υπέροχα... Αλλά ένας επιπλέον παράγοντας να κατέβω στα λίγο πιο δροσερά... Φοβάμαι μη κάνει κανένα καύσωνα και ψηθουμε οπότε χαλάλι τα έξτρα χρήματα! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό για όλα και που παντα απαντάς πρόθυμα! ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Υπέροχα... Αλλά ένας επιπλέον παράγοντας να κατέβω στα λίγο πιο δροσερά... Φοβάμαι μη κάνει κανένα καύσωνα και ψηθουμε οπότε χαλάλι τα έξτρα χρήματα! Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου γλυκό για όλα και που παντα απαντάς πρόθυμα! ? ?

Να είσαι καλά και με το καλό τα αγγελούδια σου!!!!!!! Θα αναμένουμε ευχάριστα νέα αρχές Αυγούστου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Να είσαι καλά και με το καλό τα αγγελούδια σου!!!!!!! Θα αναμένουμε ευχάριστα νέα αρχές Αυγούστου!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ @Angelmammy μου!! Ναι ναι εννοείται! Θα ανεβάσω κ φώτο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...