Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος στο Αλεξάνδρα;


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καπόιο καλο γιατρο κυριως στο Αλεξανδρα(εχω ακουσει καλα λογια για το συγκεκριμενο νοσοκομειο).Δεν θα ειχα προβλημα βεβαια αν ειναι και οπουδηποτε αλλου(σε δημοσιο)...αρκει να ειναι πανω απο ολα ανθρωπος...και οχι να σκαναρει την τσεπη μου.Τη δευτερη μου γεννα την εκανα στο Αττικο νοσοκομειο,κρατησε το πολυ μιση ωρα.Η κυρια γυναικολογος μου ΤΟΤΕ ειχε ζητησει 1000 ευρω,εμεις θεωρησαμε πως το ποσο των 600 ευρω ειναι υπεραρκετο ...ε και απο εκεινη τη στιγμη η γιατρος σταματησε να σηκωνει τα τηλεφωνα βλεποντας τον αριθμο του τηλ.μου.Στην αρχη δεν το πιστευα ,νομιζα πως ειναι η ιδεα μου μετα απο 20 κλησεις το εμπεδωσα δυστυχως!!!Υπαρχουν και αυτοι οι γιατροι αναμεσα μας.

Δεν μπορω να εμπιστευτω ευκολα πια κανενα γιατρο, ολοι μου φαινονται ιδιοι. Μπορει καποια να μου αλλαξει γνωμη?

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Desoula είπε:

Καλησπερα κοριτσια.Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καπόιο καλο γιατρο κυριως στο Αλεξανδρα(εχω ακουσει καλα λογια για το συγκεκριμενο νοσοκομειο).Δεν θα ειχα προβλημα βεβαια αν ειναι και οπουδηποτε αλλου(σε δημοσιο)...αρκει να ειναι πανω απο ολα ανθρωπος...και οχι να σκαναρει την τσεπη μου.Τη δευτερη μου γεννα την εκανα στο Αττικο νοσοκομειο,κρατησε το πολυ μιση ωρα.Η κυρια γυναικολογος μου ΤΟΤΕ ειχε ζητησει 1000 ευρω,εμεις θεωρησαμε πως το ποσο των 600 ευρω ειναι υπεραρκετο ...ε και απο εκεινη τη στιγμη η γιατρος σταματησε να σηκωνει τα τηλεφωνα βλεποντας τον αριθμο του τηλ.μου.Στην αρχη δεν το πιστευα ,νομιζα πως ειναι η ιδεα μου μετα απο 20 κλησεις το εμπεδωσα δυστυχως!!!Υπαρχουν και αυτοι οι γιατροι αναμεσα μας.

Δεν μπορω να εμπιστευτω ευκολα πια κανενα γιατρο, ολοι μου φαινονται ιδιοι. Μπορει καποια να μου αλλαξει γνωμη?

 

 

 

Στο Αλεξάνδρας γνωρίζω για σύνδοκπαππα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στο Αλεξάνδρας γνωρίζω για σύνδοκπαππα

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση.Γνωριζεις κατι περισσοτερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Desoula είπε:

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση.Γνωριζεις κατι περισσοτερο?

Μόνο ότι είναι καλοί γιατροί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μόνο ότι είναι καλοί γιατροί 

Καλησπέρα @Desoula. Λοιπόν εγώ έχω το να Αλεξόπουλος είναι πολύ καλός γιατρός και δεν ζητάει και τιποτα εγώ έκανα επεμβαση σ αυτόν και δεν ζήτησε τιποτα  πάνω απ όλα για μενα εξναι άνθρωπος σε αντίθεση με άλλους εκεί μέσα που δεν θελω να πω ονόματα..  αν θέλεις τηλ καιβπαραπανω πληροφορίες στείλε μου μνμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα @Desoula. Λοιπόν εγώ έχω το να Αλεξόπουλος είναι πολύ καλός γιατρός και δεν ζητάει και τιποτα εγώ έκανα επεμβαση σ αυτόν και δεν ζήτησε τιποτα  πάνω απ όλα για μενα εξναι άνθρωπος σε αντίθεση με άλλους εκεί μέσα που δεν θελω να πω ονόματα..  αν θέλεις τηλ καιβπαραπανω πληροφορίες στείλε μου μνμ.

Σευχαριστω πολυ ειλικρινα  @Σταυρι.Θα μπορουσες να μου δωσεις τα στοιχεια του γιατρου σε παρκακαλω.Πηρα πολυ χαρα με το μηνυμα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...