Μετάβαση σε περιεχόμενο
vikujustme

θα μπορουσε να είναι εγκυμοσύνη ή μια προωρη περιοδος????

Recommended Posts

Γεια σας είμαι καινούργια εδω στο φόρουμ.είχα περιοδο απο 30/5 εως 6/6. ελευθερη επαφη ειχα στης 15/6.Στο ημερολογιο μου εδειχνε οτι ωορηξια θα ειχα στης 16/6  απο της 17/6 εχω καποιες φορε πονοκεφαλο με διαρκεια καποιες αλλες φορες δυσπνοια αλλα κυριως μια μερα ειχα πονο στην δεξια μερια πανω απο την κοιλια και χθες και σημερα με ποναει η κοιλια μου σαν να περιμενω περιοδο και η μεση μου λιγο κανονικά περιμέννω περιοδο 30/6 ειναι σιγουρα πολυ νωρις για υποψια εγκυμοσυνης φανταζομαι το ερωτημα μου ειναι υαπρχει περιπτωση οι πονοι αυτοι να σχετιζονται με το να μου ερθει περιοδος πολυ νωριτερα?γενικα εχω σταθερο κυκλο 

ευχαριστω και συγγνωμη για το σεντονι,.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε να δεις και αν δεν ερθης κανε ενα τεστ να δεις και αν δεν εισαι σηγουρη και παλη κανε β χοριακη....κατι μου λεει οτι σου ερχεται το μωρακι

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαρια μερμηγκουδη είπε:

Ασε να δεις και αν δεν ερθης κανε ενα τεστ να δεις και αν δεν εισαι σηγουρη και παλη κανε β χοριακη....κατι μου λεει οτι σου ερχεται το μωρακι

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ,ναι θα το δω .απλώς υποψιάζομαι και πρόωρη περίοδο γιατί κάπου διάβασα μπορεί βέβαια να μην ισχύει ότι όταν ξεκινάς να έχεις ελεύθερες επαφές αλλάζει ο κύκλος σιυ.

Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση σου.

στις πριν 4 ώρες, ο/η vikujustme είπε:

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ,ναι θα το δω .απλώς υποψιάζομαι και πρόωρη περίοδο γιατί κάπου διάβασα μπορεί βέβαια να μην ισχύει ότι όταν ξεκινάς να έχεις ελεύθερες επαφές αλλάζει ο κύκλος σιυ.

Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση σου.

Μακάρι να σου έρθουν ολα όπως πωθης στο ευχομαι καλα αποτελεσματα 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Βλέπετε και έσεις κάτι σαν γραμμή η απλά αρχίζω να τρελενομαι; 
    • Λοιπον κοριτσια,εγω εχω πρηξιμο στο στηθος, καποια πονακια στην κοιλια οχι συνεχεια και ενοχληση στη μεση....περιμενουμε τα αποτελεσματα σου αυριο...σιγουρα θα εχει ανεβει ετοιμασου για τον υπερηχο...
    • @Sofi90 αγγούρι τρώω σχεδόν κάθε μέρα δεν νομίζω!γιαούρτι είχα καιρό να φάω και έφαγα αρκετό! @Narcissa το βάρος του μωρού σου είναι τέλειο !!!!Δεν νομίζω πως πρέπει να έχεις άγχος!!!Εμένα γεννήθηκε 3300 βγήκαμε απο το μαιευτήριο 3120 και στις 7 μέρες που την είχε η παιδίατρος ήταν 3280!στο μήνα 4 με του γιατρού 4100 με τη δικιά μου και τώρα έχω μέρες κα τη ζυγισω αλλά ήταν 4500 και κάτι και την άλλη Δευτέρα γίνεται 2 μηνών!βέβαια είναι και κοριτσάκι αλλά και της κουμπαράς μου που είναι 7 μηνών είναι 7μιση κιλά!από ένα σημείο και μετά δεν παίρνουν τόσο πολύ Αλλιώς θα είχαμε πρόβλημα! Όσο για τις τροφές καταλαβαίνω ποτέ την πειράζει κάτι γιατί είναι κάτι που δεν τρώω καθημερινά και κάνει διαφορετικό κλάμα!τρώει και κλαίει και τεντώνει τα ποδαράκια της και τα μαζεύει γίνεται κατάκοκκινη και ιδρώνει ολόκληρη η καημένη!Μόλις κάνει Κακακια η αεριστει ηρεμεί 
    • @AlKate γεννήθηκε 3.100 και βγήκαμε 3.020 από το μαιευτήριο. Όταν έκλεισε τον πρώτο μήνα ήταν 4.400, 2 μηνών 5.400 και σήμερα που κλείνουμε τον 3ο σε 2 μέρες τον ζύγισα 6.050. Ξέρω ότι είμαστε εντός φυσιολογικών ορίων αλλα μου κακοφάνηκε που αυτό το μήνα πήρε τόσο λιγότερο από τους προηγούμενους.  @stasa199 κι εγώ με μαξιλάρι τον θηλάζω στο σπίτι, αλλά με λιγη εξάσκηση το βρήκαμε και χωρίς. Υπάρχουν μαξιλάρια θηλασμού πολύ μικρά, χωράνε και κάτω από το καρότσι. Μου πήρε η πεθερά μου ένα από το Λητω. Πάντως μη σκέφτεσαι ότι της κανείς κακό, εκτός του ότι ο θηλασμός είναι ο,τι καλύτερο για τα νινακια μας, τα μωρά που πίνουν ξένο έχουν συνήθως χειρότερους κολικούς.  Ρε κορίτσια συγνώμη κιολας αλλά μήπως είναι ιδέα σας ότι τα πειράζουν τα μωρά σας όλες αυτά τα φαγητά και τσαμπα τα έχετε κόψει; Κι εμένα ρίχνει ένα κλάμα σχεδόν κάθε βράδυ πριν κοιμηθεί, αλλά δεν έχει να κάνει με το τι έφαγα, το κάνει απλά γιατί νυστάζει. 
    • Τι να πω δεν ξέρω.,, πάντως έκανα προσπαθείς στα τυφλά.,, δεν μπόρεσα να βρω θετικό.,,, βασικά πίνω παρά πολλά υγρά και σκέφτηκα από αυτό.,, γι αυτό και δεν περιμένω και πολλά.,, ήθελα να δείτε την φωτό.,, μήπως αρχίσω και τρελενομαι  και βλέπω ροζ γραμμές .,, 🤣🤣😂 λογικό τόσες που είμαστε.,, 31 χρόνων είμαι.,, από τον Μάρτιο προσπαθούμε αλλά έχουν περάσει και μήνες έτσι.,, γιατί έχω θέμα με την προλακτινη μου,,, 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...