Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρρυθμίες στο εμβρυο


Recommended Posts

Κορίτσια θέλω να με βοηθήσετε όποια γνωρίζει. Είμαι 33 και 4 μέρες ο γιατρός μου είπε ότι έχει αρρυθμίες το εμβρυο και πρέπει να το παρακολουθούμε. Δεν ξέρει από τι είναι.. έχει 4 μέρες που οι αρρυθμίες είναι σταθερές. Κάναμε υπερηχογράφημα η καρδιά είναι ανατομικά φυσιολογική σε όλα. Τα πάντα φαίνονται φυσιολογικά. Ανησυχώ. Έχει καμία ανάλογη εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Αρρυθμίες στο εμβρυο

Κορίτσι μου δεν έχω ξανά ακούσει κάτι τέτοιο! Ελπίζω το μωράκι σου να είναι καλά και να είναι κάτι αντιμετωπίσιμο! Ο ιατρός δεν σου είπε από το μπορει να είναι η πως αντιμετωπιζεται? Μήπως να πήγαινες σε εμβρυοκαρδιολόγο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι μου

Από τι το βρήκατε από το ,nst; Η από ντοπλερ;

Κοίτα αφού σε παρακολουθεί όλα καλά! εσύ το καταλαβαίνεις το μωράκι σου;

Ειχαμε και εμείς αρρυθμίες.....αλλά εμένα ήταν περίπτωση δηλαδή έχω μισή μήτρα και στο τέλος πιεζόταν και δεν πέρναγε καλά και τελικά πήγαμε σε καισαρική 35+2.ολα όμως καλά Δόξα Τω Θεώ,τώρα είναι σχεδόν 21μηνων.εχε λίγο το νου σου μη κουράζεσαι και ειμαι σίγουρη πως όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...