Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέρη εντός Ελλάδας για διακοπές με μωρό 1 χρονού


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Όσες έχετε πάει διακοπές με το παιδάκι σας ή έχετε ακούσει από άλλους γονείς..

Μπορείτε να μου προτείνετε μερη που είναι όμορφα και βολικά για ένα παιδάκι ενός έτους!? Μένω Αθήνα..

Σας ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου !!!! Νομίζω ότι βασικός πυλώνας για να διαλέξεις τις διακοπές σου είναι να έχει κάπου κανέναν γιατρό η ακόμα καλύτερα νοσοκομείο !! Δηλαδή για ασφάλεια πχ θα μπορούσες να διαλέξεις μια παραθαλάσσια πόλη όπως πχ την Καλαμάτα που έχει Κ νοσοκομείο κ έχει τριγύρω πολλά μέρη να επισκεφτείς όπως την Πύλο, την Μεθώνη,την Κορώνη την φοινικουντα. Από εκεί Κ περα θα μπορούσες αν ήθελες νησί να διαλέξεις επίσης κάτι μεγάλο όπως Κρήτη, Ρόδο. Τέλος και η Χαλκιδική θα ήταν μια καλή επιλογή. Όλα τα παραπάνω με γνώμονα την -ιατρική ασφάλεια-. Από εκεί Κ περα η Ελλάδα έχει άπειρα μέρη... Τώρα δεν μου έρχεται κάτι άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Γεια σου !!!! Νομίζω ότι βασικός πυλώνας για να διαλέξεις τις διακοπές σου είναι να έχει κάπου κανέναν γιατρό η ακόμα καλύτερα νοσοκομείο !! Δηλαδή για ασφάλεια πχ θα μπορούσες να διαλέξεις μια παραθαλάσσια πόλη όπως πχ την Καλαμάτα που έχει Κ νοσοκομείο κ έχει τριγύρω πολλά μέρη να επισκεφτείς όπως την Πύλο, την Μεθώνη,την Κορώνη την φοινικουντα. Από εκεί Κ περα θα μπορούσες αν ήθελες νησί να διαλέξεις επίσης κάτι μεγάλο όπως Κρήτη, Ρόδο. Τέλος και η Χαλκιδική θα ήταν μια καλή επιλογή. Όλα τα παραπάνω με γνώμονα την -ιατρική ασφάλεια-. Από εκεί Κ περα η Ελλάδα έχει άπειρα μέρη... Τώρα δεν μου έρχεται κάτι άλλο.

Ευχαριστώ για την απάντησή σου! Καλαματα, το αφήνουμε καθώς είμαι από εκεί οπότε θα πάμε έτσι και αλλιώς.. Αυτό για το νοσοκομείο το έχω σκεφτεί κ εγώ! Έχει πολύ ωραία μέρη η Ελλάδα αλλά με ένα μωρό πρέπει να σκεφτείς κ την ασφάλεια! Κρήτη ε? Ωραίο μου ακούγεται! Έχει ωραίες παραλίες άραγε? Οικογενειακές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντησή σου! Καλαματα, το αφήνουμε καθώς είμαι από εκεί οπότε θα πάμε έτσι και αλλιώς.. Αυτό για το νοσοκομείο το έχω σκεφτεί κ εγώ! Έχει πολύ ωραία μέρη η Ελλάδα αλλά με ένα μωρό πρέπει να σκεφτείς κ την ασφάλεια! Κρήτη ε? Ωραίο μου ακούγεται! Έχει ωραίες παραλίες άραγε? Οικογενειακές? 

Δεν έχω πάει Αλλά έχει πολύ ωραία μέρη η Κρήτη ! Επίσης συνδυάζει την ασφάλεια με τέλειες διακοπές-και φαι-. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Λημνος ειναι πολυ οικογενειακη και οι παραλιες ειναι αψογες για μωρα. Ρηχες για πολλα μετρα. Κρυσταλλινες.  Θελουμε πολυ να παμε οταν μεγαλωσει λιγο ο μπεμπης μας. Ομως ειναι νησι και δεν ξερω τι υπαρχει απο ιατρικη περιθαλψη. Αυτο μονο θα μου δημιουργουσε μια ανασφαλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Λημνος ειμαι μια πολυ καλη επιλογη για οικογενειακες διακοπες, διαθετει νοσοκομειο αλλα και παρα πολλους ιδιωτες γιατρους με ιατρεια που λειτουργουν αρκετες ωρες.Ειναι απο τα λιγα νησια που κανωντας βολτα βλεπεις συνεχεια ιατρεια.Εχει πολυ ωραιες θαλασσες κ με ριχα νερα για παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ εχω Ακουσει πολύ καλές κριτικές για Λήμνο αλλά νομίζω είναι πολύ μακρυά κ εμένα με φοβίζει τόσο μακρύ ο ταξίδι με τόσο μικρό παιδί.. Ίσως φυσικά να ναι απλά δική μου ανασφαλεια και πργανατικα να μην υοαρχει θέμα για το παιδί... 

Έχετε πάει Σκιάθο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...