Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δωματιο στο ιπποκρατειο. Θέσεις. Γεννησε προσφατα καποια κοπέλα???


Recommended Posts

Καλησπέρα θαθελα να ρωτησω αν γεννησε πρόσφατα καποια κοπελα στο ιποξρατειο με ραντεβού καισαρική. Ποια η διαδικασία για να κλεισεις??? Που πληρώνεις και τι??? Υπάρχει κ μονο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη θα σε στεναχωρήσω αλλά πλέον ο όρος ΘΕΣΕΙΣ καταργήθηκε.... Δεν μπορείς να κλείσεις δωμάτιο με πληρωμή, σε βάζουν όπου προκύψει και κάνεις τον σταυρό σου!

Το ρώτησα και εγώ επειδή με ενδιαφέρει και πήρα την κρυάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλο απο τη μια μεριά εμαθα οτι καταργησαν τα Δωδεκακλινα κ τα καναν ολα δικλινα κ τρικλινα..... Εκει σε βαζουν οταν εννοουν οπου τυχει.... Αλλα να θες να πληρωσεις κ να μη σαφηνουν?????? Αραγε υπάρχει μονοκλινο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπάρχουν μονόκλινα, δεν υπήρχαν ποτέ! Το 2016 που γέννησα υπήρχαν οι θέσεις και ήταν δίκλινα αλλά εγώ δεν σκέφτηκα να πάω και με πήγαν σε 3 κλινο κανονικό. Μην φανταστείς ότι είχε καμιά ιδιαίτερη διαφορά. Μάλιστα στις θέσεις έπρεπε να έρχεται κάποιος να σου φέρνει το παιδί μετά το μπάνιο και τον παιδίατρο ενώ εμείς που είμασταν μέσα στην κλινική ήταν 2 δωμάτια παρακάτω ο χώρος που φροντίζανε τα μωρά. Οι θέσεις ήταν εκτός της κλινικής κατά μια έννοια. Και εγώ θα πάω με ραντεβού για καισαρική, δεν έχει κάποια σημασία αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να σου πουν πχ δεν υπάρχει δωμάτιο?? Αν πας με καισαρική μπορει να βρεις δικλινο άραγε?? Αυτο το οτι τυχει δε το καταλαβαινω.... Ελπιζω ομως να μην υπάρχουν οντως πια τα δωδεκακλινα εξακλινα κτλ γιατι δε φημιζομαι κ για την τυχη μου μα ιυτε και για την ανοχη μου. Ελπίζω να μην ακουγομαι κακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Termi είπε:

Μπορει να σου πουν πχ δεν υπάρχει δωμάτιο?? Αν πας με καισαρική μπορει να βρεις δικλινο άραγε?? Αυτο το οτι τυχει δε το καταλαβαινω.... Ελπιζω ομως να μην υπάρχουν οντως πια τα δωδεκακλινα εξακλινα κτλ γιατι δε φημιζομαι κ για την τυχη μου μα ιυτε και για την ανοχη μου. Ελπίζω να μην ακουγομαι κακια

6 κλινα είδα 1 μόνο όταν πήγα να βγάλω τα ράμματα και εκεί μάλιστα ήταν 1 κοπέλα που είχε κάνει μια γυναικολογική επέμβαση, οι λεχώνες είμασταν σε 3κλινα. Φυσικά και μπορεί να σου πουν ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο δίκλινο, είτε γιατί πραγματικά δεν θα υπάρχει είτε γιατί μπορεί να το έχει καβατζάρει κανένας γιατρός για την δική του εγκυούλα, if you know what i mean ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...