Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχει κανει καμια elonva?


Recommended Posts

Καλησπερα!Εχει κανει καμια κοπελα την ενεση elnova σε εξωσωματικη?Πηγα σε ενα κεντρο εξωσωματικης και με τα πολλα-τους πιεσα-μου εδωσαν το πρωτοκολλο που θα ακολουθησουμε αν κανω εκει προσπαθεια.Ψαχνω και δεν βλεπω να την εχουν χρησιμοποιησει και πολλες,ενω και οσες την εκαναν δεν εμειναν ευχαριστημενες..Κριμα,γιατι ειναι 1 ενεση που αντικαθιστα το τρυπα-τρυπα καθε μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η angrybird83 είπε:

Καλησπερα!Εχει κανει καμια κοπελα την ενεση elnova σε εξωσωματικη?Πηγα σε ενα κεντρο εξωσωματικης και με τα πολλα-τους πιεσα-μου εδωσαν το πρωτοκολλο που θα ακολουθησουμε αν κανω εκει προσπαθεια.Ψαχνω και δεν βλεπω να την εχουν χρησιμοποιησει και πολλες,ενω και οσες την εκαναν δεν εμειναν ευχαριστημενες..Κριμα,γιατι ειναι 1 ενεση που αντικαθιστα το τρυπα-τρυπα καθε μερα..

Καλημερα, εγω εκανα την elonva. Δεν εχω καποιο παραπονο. Απο τι δεν εμειναν ευχαριστημενες οι κοπελες που την εκαναν; απο το αποτελεσμα; εγω εκανα την elonva και μετα puregon για καποιες ημερες. Ειμαι ουτως ή αλλως φτωχη ανταποκριτρια, καναμε 3 ωαρια. Ηταν η πετυχημενη μας προσπαθεια. Εχουμε εναν μπεμπουλη 42 ημερων. 

Ευχομαι πολυ καλη επιτυχια και σε σενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2019 at 3:45 ΜΜ, ο/η angrybird83 είπε:

Να σου ζησει ο μπεμπης!Ναι,δεν εκαναν αρκετα ή καλα ωαρια..τι amh εχεις αν επιτρεπεται?

Δεν θυμαμαι ακριβως, γυρω στο 1,5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...