Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανή εγκυμοσύνη;


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια. Έχω πρωτη φορα καθυστέρηση 6 μέρες. ένιωθα οτι θα αδιαθετησω αλλα δεν αδιαθέτησα. Μετά σταμάτησα να έχω υγρά και τώρα έχω μόνο λευκά παχύρευστα. Η κοιλιά μου πονάει όλο και λιγότερο αλλα νιώθω τσιμπήματα στο στήθος χωρις να είναι ιδιαίτερα πρησμένο. Επίσης νιώθω λίγα τσιμπήματα στις ωοθήκες. Λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ειχα απίστευτα πολλα διάφανα υγρα. Είμαι 23 χρονών και με τον φίλο μου, αν και είμαστε χρόνια μαζί, σίγουρα δεν έχουμε σκεφτεί κάτι τέτοιο. Αν μου τύχει όμως σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση να μην το κρατήσω ουτε 1 στο 10000000.  Επίσης δεν χρησιμοποιούμαι προφυλάξεις αλλά δεν έχουμε και ελεύθερες επαφές. Για αυτό δεν ξέρω κατά πόσο είναι πιθανό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η artemis4372 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Έχω πρωτη φορα καθυστέρηση 6 μέρες. ένιωθα οτι θα αδιαθετησω αλλα δεν αδιαθέτησα. Μετά σταμάτησα να έχω υγρά και τώρα έχω μόνο λευκά παχύρευστα. Η κοιλιά μου πονάει όλο και λιγότερο αλλα νιώθω τσιμπήματα στο στήθος χωρις να είναι ιδιαίτερα πρησμένο. Επίσης νιώθω λίγα τσιμπήματα στις ωοθήκες. Λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο ειχα απίστευτα πολλα διάφανα υγρα. Είμαι 23 χρονών και με τον φίλο μου, αν και είμαστε χρόνια μαζί, σίγουρα δεν έχουμε σκεφτεί κάτι τέτοιο. Αν μου τύχει όμως σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση να μην το κρατήσω ουτε 1 στο 10000000.  Επίσης δεν χρησιμοποιούμαι προφυλάξεις αλλά δεν έχουμε και ελεύθερες επαφές. Για αυτό δεν ξέρω κατά πόσο είναι πιθανό. 

Κοριτσι μου γλυκο, παντα υπάρχει πιθανότητα κύησης ακομα και αν δεν ειναι ολοκληρωμένες οι επαφές (ελάχιστες ...αλλα υπαρχουν). Οι 6 μερες ειναι πολλές...και αυτα που περιγράφεις ειναι συμπτώματα...Δοκίμασε ενα τεστ με τοσες μέρες θα έχεις έγκυρο αποτέλεσμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...