Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματοδιαγραμμα


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα  ... αυριο ο αντρουλης μου μετα απο τρεις μερες αποχης παει για σπερματοδιαγραμμα μετά από τέσσερα χρόνια αποφάσισε να πάει από μόνος του (σίγουρα έκανε το θαύμα της η παναγια) πες τε μου σας παρακαλώ όσες έχουν κάνει οι άντρες σας τη διαδικασία..  εκείνος λέει να κάνουμε σεξ και μετά να τα ρίξω μέσα στο κυπελακι η δεν κάνει??? Δεν θέλει να κάνει την αλλη διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Σίγουρα χρειάζεται το δείγμα να βρίσκεται στο εργαστήριο μέσα σε ένα τέταρτο και φυσικά να μπει απευθείας στο κύπελλο..Αλλιώς δεν μπορεί να δείξει με εγκυρότητα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα, εμένα το έκανε  στο σπίτι κάποια στιγμή που ήταν μόνος για να μην νιώθει άβολα και το δείγμα έπρεπε να πάει στο εργαστήριο το πολύ σε μία ώρα,έτσι κι έγινε.Απλά μας τόνισαν ότι δεν πρέπει να χαθεί καθόλου ποσότητα. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μόνο του τον άφησα μετά μου το κατέβασε στο μαγαζι και όλα οκ τοβπγρα και το πήγα στο εργαστήριο..  Τώρα περιμένουμε τ αποτελέσματα τη δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...