Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πλυσιμο καναπε


Recommended Posts

Καλησπερα!!!

ηθελα να σας ρωτησω πως καθαριζετε τον καναπε....κυριως για τα καλυμματα...εγω τα εβαζα στο πλυντηριο!μου ειχαν δωσει οδηγιες απο εκει που τον αγορασα αλλα δεν τις θυμαμαι!αν μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα 

Ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Καλησπερα!!!

ηθελα να σας ρωτησω πως καθαριζετε τον καναπε....κυριως για τα καλυμματα...εγω τα εβαζα στο πλυντηριο!μου ειχαν δωσει οδηγιες απο εκει που τον αγορασα αλλα δεν τις θυμαμαι!αν μπορει να με βοηθησει καποια κοπελα 

Ευχαριστω πολυ!!

Αν βγαίνουνε και μπαίνουνε στο πλυντήριο τα καλά κάνεις και τα βάζεις.ο δικός μου παράδειγμα έχει αδιάβροχο ύφασμα που δεν βγαινει και ετσι τον καθαρίζω με στεγνό καθάρισμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Αν βγαίνουνε και μπαίνουνε στο πλυντήριο τα καλά κάνεις και τα βάζεις.ο δικός μου παράδειγμα έχει αδιάβροχο ύφασμα που δεν βγαινει και ετσι τον καθαρίζω με στεγνό καθάρισμα 

Οχι ευτυχως βγαινει!το ηθελα αυτο η αληθεια ειναι αλλα δεν θυμαμαι πως μου ειχε πει να τα πλενω!τι αλλο θα ξεχασω Παναγια μου????χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Οχι ευτυχως βγαινει!το ηθελα αυτο η αληθεια ειναι αλλα δεν θυμαμαι πως μου ειχε πει να τα πλενω!τι αλλο θα ξεχασω Παναγια μου????χαχαχαχα 

Aν τα βάλεις πλυντήριο σίγουρα λίγους βαθμούς τύπου 30 κ λίγες στροφές!!Μην μπάσουν!!Αλλιώς κάντα με σφουγγαράκια μαλακό με ξύδι κ σόδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Aν τα βάλεις πλυντήριο σίγουρα λίγους βαθμούς τύπου 30 κ λίγες στροφές!!Μην μπάσουν!!Αλλιώς κάντα με σφουγγαράκια μαλακό με ξύδι κ σόδα!!

Σε ευχαριστω πολυ!!!!με σφουγγαρι δεν νομιζω να το κανω...ισως κανω ενα τηλεφωνο στο καταστημα να ρωτησω για το πλυντηριο και να το γραψω καπου να μην το ξανα ξεχασω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...